Jakou závodní hru zrovna hrajete?

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 4. 2022 15:55

Tak co na to říkáte? Za mě celkem fajn. Je to jako 2019, jen více obsahu a celkově poladěné. Mohlo to být horší...

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 17. 4. 2022 17:46

Jj, za dolar pak vezmu.

Já rozehrál Ridge Racer Unbounded. Paráda.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 4. 2022 14:15

Tak v GT7 brutálně potunili fyziku. Nevím, jestli je to lepší, ale je to násobně lehčí. Neměl jsem moc času to otestovat, ale předtím to byla extrémně náročná záležitost a teď je to pohodička. Ani nevím, jestli jsem za to rád, ale asi vždy je lepší lehčí z dlouhodobého hlediska. Základ je stejný, jen už není potřeba být tak přesný. Stačí dát plnej plyn a čekat, to by včera končilo blbě.

-- 25. 4. 2022 15:17 --

"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 26. 4. 2022 22:02

Po nadšeném dohrání Ridge Raceru jsem nahodil Split/Second. Bože, to je průser. Že to má lock na 30 jsem věděl, ale jede to strašlivě blbě (pomohlo až DXVK) a i s těma 30 to vypadá tragicky. Že hra z roku 2011 nebo kolik nepodporuje gamepad, no tak to už je kapitola sama pro sebe.

A jinak dohrávám tak nějak Sonic All Start Racing Transformed.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 9. 5. 2022 17:14

Outrun.
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 5. 2022 10:28

Nechápu, kde bereš čas na tyhle starý blbosti. :D

V pondělí vyšel super pack, to bys měl pořídit.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 12. 5. 2022 11:45

Myslím Outrun 2006. Tak jakýpak starý?!
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 12. 5. 2022 17:21

Tohle vyšlo v pondělí. Tyhle starý věci už často nic neumí. Ale jestli máš plno času, tak se nedivím. Jsem rád, že zvládám GT7 a pár dalších věcí k tomu. Je to šílený a to ani skoro nepracuju.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 16. 5. 2022 10:47

Podle počítadla v Radeonu jsem tomu věnoval 7 hodin. A asi stačí, je to o nervy.

Teď zvažuju, jestli V-rally 2 nebo NFS Hot Pursuit 2, ale PS2 verzi...
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 5. 2022 13:37

OMG, jestli hraješ PS2 verze, tak si dej Gran Turismo 3 a 4 komplet. Ne nějaký blbosti, který nikdo nehrál ani ve svý době. :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 16. 5. 2022 14:30

Hele a jak se to hraje? PS2 neměla analogový triggery, ne?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 5. 2022 15:21

Uf, to nevím, jsem nikdy PS2 neměl. :D Ale DS měl analogový tlačítka, proto plno lidí začínalo analogově na nich. To od PS4 už není. Ale analogový plyn to musí umět proto v pohodě.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 5. 2022 13:17

Dnes vypukne racing fest, tak třeba tam bude i něco zajímavého! Jinak R3E je do konce měsíce zdarma na vyzkoušení. Jedna z nejlepších her vůbec.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 23. 5. 2022 16:23

Po videu na Digital Foundry jsem chtěl zkusit Motorstormy, ale s tím mým CPU to asi nemá smysl :-(
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 5. 2022 11:37

Jedině by to vypadalo jako v traileru. :D Na PS3 to mělo 30 FPS, tak to stejně nebylo dobré.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků