Heroes of Might & Magic III (Complete)

Warcraft, Starcraft, Commandos, Civilization...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod kurcatovium 12. 2. 2008 00:19

nechápu jak můžete nadávat na Fénixe...
imho je to nejlepší jednotka 7.stupně - ano, mají poměrně slabé staty, ALE ... jsou rychlí, mají vzkříšení (žádný zázrak, ale často rozhodne bitvu), jsou imunní na fire (armageddon!!) a HLAVNĚ ROSTOU 4 týdně! to je dvojnásobek proti ostatním hradům a to už i při slabších statech je SAKRA znát...! zvláště, když se už hraje dýl a člověk má třeba i vic soutoků, to je pak Fénix postrachem všech...
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 15. 2. 2008 12:34

200 hp je jen o něco víc, než mají některé jednotky 6. levelu v jiných hradech - takový Dread Knight se svým Deathblow attackem je během několika bitev, kdy se stává zkušenější, silnější jednotkou než Fénix.

Nejlepší jednotkou sedmého Levelu se mi zdá bud černý drak nebo Titán nebo Archanděl. (A takovej ancient behemoth má taky něco do sebe...)
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 28. 2. 2008 23:06

tak tohle sis chemiku pokakal...

měl bych ti dát za Conflux lekci, jak se hraje s fénixama ;-)

// + je tu navíc suverénně nejlepší stavba z Grálu ;-)
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 28. 2. 2008 23:11

Hele, asi takhle, dokonce suveréně nejslabší (dle mě) Stronghold, ho rozseká na cimprcampr.

Bonusy z grálu jsou u každýho hradu stejný, kromě tedy specializace hradu, že...
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 28. 2. 2008 23:13

co to blábolíš ty těhotný lenochode smradlavý?

že ty ses ráno bacil do hlavy??
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 29. 2. 2008 14:36

No zato ty ses musel něčím nadopovat.

EDIT: Po dostavení grálu v Confluxu měním názor :-D
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boro99 2. 3. 2008 12:53

Cauko, vidim ze sa vyznas. Zufalo hladam niekoho, kto by mi poradil ako si zahrat multiplayer heroes III. S kamosom si chceme zahrat cez net, ale nejak sa nevieme spojit...nevies v com je problem. Dakujem
boro99
First Blood

Odeslat příspěvekod kurcatovium 6. 3. 2008 21:57

boro99: já ti bohužel neporadím - hrál jsem multi jedině hot seat :-(

Chemist: já to říkal...
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 7. 3. 2008 19:58

boro99 píše:Cauko, vidim ze sa vyznas. Zufalo hladam niekoho, kto by mi poradil ako si zahrat multiplayer heroes III. S kamosom si chceme zahrat cez net, ale nejak sa nevieme spojit...nevies v com je problem. Dakujem
Jestli to nejde přímo přes IP, zkuste Hamachi. Tahle věcička vám v interntu vytvoří virtuální LAN síť a můžete hrát jakoby přes LAN (prostě místo online hjry spustíš hru po LAN)...
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lepus 15. 3. 2008 12:19

ja se vam divím že Castle je nejsilnější ??? tak to je hlína važně castle sou imho nic moc stojej moc jednotky sice silaci ale co to pomuže když dostanou implozí za 3000 damage :mrgreen: osobně preferuju necro v kombinaci z Thantem (specialita oživování).
podle mě je *nejslabší* pravě Castle a Rampart
Rampart z duvodu že ma jen jednoho střelce a pokud dobivate hrad tak věže se automaticky zaměřují na něho = permanentne chodíte z 30 lučisníkama v armadě a to vam hru nevyhraje
a u Castle je to samo kušínici prdlajs vydržej komp se na ně zaměřuje a zealoti to nevytrhnout
podle mě jsou nejsilnější Necro Dungeon Tower
ale třeba Stronghold je taky super
každej hrad ma svoje pro a proti
trolling is a art
Lepus
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 15. 3. 2008 22:00

Přesně... každej má to svoje :-) A v tom je kouzlo tý hry, je vyvážená.
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 18. 5. 2008 13:30

jo trojka byla nejlepsi, toho sme se nejak nahotsitili :) a pak ty vecne spory co je silnejsi, jako treba archandel nebo behemot (btw jestli je to 1v1 tak prohraje ten kdo zacne ;)) v hradech sme se celkem shodli a meli jasno
DevAstor
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 14. 10. 2009 18:21

Kurňaa, koukám, že se pasuji do postu Oživovatele Starých Vláken (OStVlák :-D )...
Vážení, HoMaM III. ... Že já Neproduktivní Hovězí Samec lezl do svého archivu s hrami... Čekání na starou cz k Caesarovi od kamaráda trávím HoMaMy... včera šel spát ve tři (vstávám v 6...) ... dám si na písidlo dětský zámek bo co...
Jinak mám nejradši Necropolis... Ke svátkovi zkusím pětku ale nevím nevím jestli milovanou trojku pobijí...
Dokonale vyvážené strategie válečného charakteru znám dvě... Starcrafty a HoMaM III. Vzpomínám, jak jsem se do hry zamiloval v recenzi Excaliburu... Pak přišly Complette v Game4U a první mise v Shadow of The death... Já vám cítil vůni lesa v té tvrzi...

nojo, nojo... blbnu z počasí...
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 4. 7. 2010 23:33

Lepus píše:ja se vam divím že Castle je nejsilnější ??? tak to je hlína važně castle sou imho nic moc stojej moc jednotky sice silaci ale co to pomuže když dostanou implozí za 3000 damage :mrgreen: osobně preferuju necro v kombinaci z Thantem (specialita oživování).

podle mě je *nejslabší* pravě Castle a Rampart

Rampart z duvodu že ma jen jednoho střelce a pokud dobivate hrad tak věže se automaticky zaměřují na něho = permanentne chodíte z 30 lučisníkama v armadě a to vam hru nevyhraje

a u Castle je to samo kušínici prdlajs vydržej komp se na ně zaměřuje a zealoti to nevytrhnout

podle mě jsou nejsilnější Necro Dungeon Tower

ale třeba Stronghold je taky super

každej hrad ma svoje pro a proti


Si připadám jak oživovatel starejch zašlejch mrtvejch vláken, ale nedá mi to.

Znovu jsem rozjel HoMaM III: WoG a i přes nestálost ve vistách musím jen říct, že si nějak odporuješ.

Vyčítáš, že Rampart má jen jednoho střelce, a proto je nejslabší, ale Necro má taky jednoho střelce a je silnější? Ano, je tam maník na oživování nemrtvých, ale stejně tak resurrection na čtvrtém levelu mage guildy (občas se holt musí hledat). Nehledě na to, že existuje artefakt na ovládání věží, které při dobývání nestřílejí :D
Rampart považuju za jeden z nejsilnějších hradů, protože když jsou dva, uživí se plná stoprocentní armáda díky trpasličím hamounům.
Necro je na tom dost podobně, ale pokaždé je potřeba zlatej důl, neumí vydělávat hrad sám za sebe, ale hlavně má velmi slabou jednotku sedmého levelu. Takoví Dragonliches, to už je něco jiného, ale ty v hradě nenajdeš. Tower je můj nejoblíbenější, Dungeon má skvělé hrdiny (DVA!!), kteří mají v základní výbavě kouzlo resurrection, plus dvě střelecké jednotky v hradě, harpyje a černí draci, to všechno z něj dělá silný hrad. Velká výbava kouzly, dvojitá mana, to všechno se počítá.
Castle se ale postupně stává mým nejneoblíbenějším hradem, s tím s tebou souhlasím. Zealoti jsou naprd, kušníci sice střílej dvakrát, ale automaticky se na ně zaměřuje nepřítel, mage guilda jen do čtvrtého levelu a furt za ně nemůžu objevit resurrection.
Stronghold má špatnou obranu, a proto se nevyplatí, až teprve do chvíle, kdy máš velkou armádu. Kdežto Fortress má skvělou obranu a i s málem jednotek dokážeš zázraky (kombinace gorgon a hyder je luxusní, bez ohledu na to, že Fortress má jen jednoho střelce, a to ještě naprd :) ).


Ale vracím se zpátky ke kurčově Confluxu - měním na něj názor ve velkém. Posledně jsem zapnul ve WoG vyfikundaci "jednotky v armádě rostou 4% za den", a najednou jsem měl bez mrknutí oka 120 fénixů a nikdo si neškrt :D


Ale jo, hra je skvěle vyvážená a znovu po jednom roce trávím noci v posteli s noťasem a mastím Wake of Gods :)
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků