SUPREME COMMANDER

Warcraft, Starcraft, Commandos, Civilization...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod HALI32 8. 6. 2007 07:23

dival jsem se na typka jak to pari myslim v elektro worldu v ostrave a moc me to nenadchlo
HALI32
Killing Spree

Odeslat příspěvekod spajza X 8. 6. 2007 07:49

je to uuuplna supa :mrgreen: a je pravda,ze jetam toho mooc...ucim sa taktizovat a to ma bavi :-) a pripada mito fakt premyslene a pekne dorobene (naco jasom obzvlast haklivy)a myslim,ze jeto rooooozsiahla hra,ze budem mat stale na vyber z new a new vecii,nie ako ine tomu podobne hry,kde za chvilu prides na vsetko a potom jeto furt ototm istom...
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod hunter075 17. 6. 2007 15:39

promiňte mi to,ale je to grafika jak z roku raz dva na to,jaký to má požadavky,já preferuji cac3,kde máte filmečky a celkově se víc vžijete do děje,než nějaké holé pláně s kyčovitými roboty,kteří by normálně nevydrželi nápor gravitace
hunter075
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 18. 6. 2007 10:09

hunter075 píše:promiňte mi to,ale je to grafika jak z roku raz dva na to,jaký to má požadavky,já preferuji cac3,kde máte filmečky a celkově se víc vžijete do děje,než nějaké holé pláně s kyčovitými roboty,kteří by normálně nevydrželi nápor gravitacey/quote]
A jak víš, jaká je na těch planetách gravitace? :D Aby to nebyla grafika jako z roku raz dva, musíš si zvýšit detaily :wink:
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod spajza X 18. 6. 2007 12:33

tiez sa mi zda,ze sa nato pozera z pohladu,ze ma celu mapu na obrazovke :lol: a to,ze su tam neni mesta a zrucaniny a tak,my teda vobec neprekaza,pretoze si to postavis, a naaahodou stromy,skaly a vodu som krajsiu v strategii nevidel a ked sito nazoomujes a pozeras na boj s medzernikom jeto velmi pekne..

imho idu vam robit screenshoty ked drzite medzernik??akosi sa mi nedari to sprovoznit...
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod spajza X 19. 6. 2007 07:02

neskusali ste niekto tie screenshoty,ci vam to ide?pri stlacenom medzerniku??
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 6. 2007 17:33

Nezkoušeli...

Ale zas na druhou stranu můžu napsat, že v listopadu by měl vyjít standalone datadisk. Viz třeba moje novinka tady:
http://www.herniweb.cz/news.php?readmore=168
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod lolman 25. 11. 2007 13:33

cau mam problem kdyz patchuji SupCom....
pise to tohle

Error Neither command line parameter specified is an existing directory.
System.ArgumentOutOfRangeException: Specified argument was out of the range of valid values.
Parameter name: i
at System.Text.RegularExpressions.CaptureCollection.GetCapture(Int32 i)
at System.Text.RegularExpressions.CaptureCollection.get_Item(Int32 i)
at GPG.Globalization.LocalizeString.Get(String data, Object[] paramdata)
at GPG.Globalization.LocalizeString.Get(String data)
at GPG.Patch.StringTable.get_Abort()
at GPG.Patch.RTPatchAPI.Start(String options, String updateDirectory, String patchFile)
at GPG.Patch.ApplyPatch.ThreadMethod()
Access to the path 'E:\Osobní\Ondra\Games\supreme\Supreme Commander\bin\patchw32.gpg.dll' is denied

nevite co to znemana?
Stále žiji, k nelibosti všech!!
lolman
Killing Spree

Odeslat příspěvekod chameleon-s 26. 4. 2008 16:55

tak jsem rozehrál tuhle hru a jsem velmi potešen, že jsem 3kila nevyhodil z vokna za nějakou kravinu..nejvíc se mi na tom líbí ta rozhlehlost map, dal jsem si přestřelku a jednu z nejmenších map (20km, pak už jsou jen 10km a 5km,nejvíc je 81km) a než ke mě dojdou nepřátele tak si stihnu vybudovat armádu na obranu a ještě nějaký věže, jen mě trošku štve AI, která na normál používá dost nevyváženou utočnou jednotku , využívá jen nejslabší a nejsilnější jednotky(pruzkumníky tech 1 a roboty tech 3), a na mojí neprorazitelnou obranu nemá nejmenší šanci a zvlášt když přestal používat mobilní protiletadlový vozítka, to stačí použít pár "jaderných" bombardéru. no zatim si netroufnu hrát s těžším nepřítelem, protože teprv tu hru zkoumám (nahráno tak 5-7hodin) a věřim že by mě rozcupoval než bych postavil první letiště.s HW nárokama bych to neviděl tak slavně, na mém stroji (viz profil) to jede sice bez cukání ale musel jsem stáhnout nějaký detaily na střední, protože při větších bitvách jsem do toho vůbec nemohl zasahovat, myší jsem se nemohl trefit na svoje jednotky(o pauze vim). v takových chvílích mi to jelo i kolem 10 fps což je dost málo.
dá se nějak otáčet kamerou?
"Nějaký hrozně inteligentní a hluboký podpis dle vlastní představivosti"
chameleon-s
Rampage

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 26. 4. 2008 17:30

Kamera se dá otáčet tuším přidržením mezerníku a otáčením myší.

Předpokládám, že máš jen Supreme Commander bez datadisku. Jestli jo, tak si mě asi právě donutil to zase nainstalovat, poněvadž jsme na tom skillově asi stejně a existuje jedno kouzelné slůvko - Multiplayer. :))

jinak na Ai jsou i nějaký modifikace nebo tak něco. Nezkoušel jsem je ale.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating

Odeslat příspěvekod chameleon-s 26. 4. 2008 18:34

že by někdy nějakej multi matchík? ale tahle hra je na hooodně dlouho, tak by to chtělo najít den kdy bude hooodně času...a jo mám jen obyč bez datadisku
chameleon-s
Rampage

Odeslat příspěvekod chameleon-s 5. 5. 2008 16:17

nevíte někdo o nějakym funkčnim editoru map? zatim jsem našel jen betu ale ta je strašně náročná a nejde s tim pořádně pracovat a pak pre-alpha verzi která se vypne okamžite po zadání vytvořit mapu...
chameleon-s
Rampage

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 8. 5. 2008 11:40

decka, koupe noveho PC se blizi a SC je jednoznacne v mem hledacku, uz se tesim jak maly Cisi :-))

leguan-s: o zadnem nevim :hm
C.I.S.I.
Rampage

Odeslat příspěvekod chameleon-s 8. 5. 2008 14:18

Cisi:já už našel dva ale jsou na dvě věci..a nebo s tim ještě neumim :hm ....taky jsem našel pár stránek už s vytvořenýma mapama , takže se zatim do žádný pouštět nebudu, jednu jsem už udělal ale do hry ji nedostanu.
chameleon-s
Rampage

Odeslat příspěvekod Grammator 10. 6. 2008 12:58

Naprosto dokonalá hra, tolik možností sem snad nikde neviděl, nepřátelé jsou inteligentní a dost topěj (kor AIx), rozlehlost map je perfektní (mám i datáč), jednotky nádherný, nejradši mám cybrany (kvůli štítům a monkeylordům)...

kamera se otáčí když podržíš mezerník, pokud chceš trochu lepší možnosti, zmáčkni ctrl+V a můžeš otáčet jak chceš, kamera zůstane a jde to i z max. výšky, zpátky ctrl+V a okýnko+V...
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka