SUPREME COMMANDER

Warcraft, Starcraft, Commandos, Civilization...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod spajza X 7. 6. 2007 03:36

Mate to niekto?hravate?dnes po 6tich hodinach hrania,len 2.levelu,som len tak mrkotal :lol: na medium :shock: (aj mi predavac vravel,ze jeto dllllhe,ale toto som necakal...graficky jeto velmi pekna hra a myslim ze tie reci typu"ma prehnane HW naroky"niesu celkom pravda a myslim,ze je viac ako velmi dobre optimalizovana,sam som to na laptope valil vsetko na ultra pri 1920x1200 rozliseni (FW16x,4x) 6hodin a skoro to necuklo (iba ked som zadelil final uder a pustilo sa koncove video)co myslim,ze je co povedat :)

ma to velmi zvlastne ovladanie ale lahko sa da zviknut a celkom mi vyhovuje....no celkom mato chytilo...a vy?co si myslite o tejto hre? :mrgreen:
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 7. 6. 2007 07:18

Hmm, tak třeba je Supreme Commander slušně optimalizovanej na 64-bit operační systém. A navíc ty 3 GB RAM co máš taky nejsou od věci.
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 6. 2007 09:32

3D_Crab píše:Hmm, tak třeba je Supreme Commander slušně optimalizovanej na 64-bit operační systém. A navíc ty 3 GB RAM co máš taky nejsou od věci. /quote]
Hlavně umí využít dvoujádro...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 7. 6. 2007 09:52

Já vím, ale i tak je s podivem, jak pěkně mu to na tý jeho sestavě jede ... 7950GT(X?) přece jenom není žádnej top-highend
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 6. 2007 10:03

3D_Crab píše:Já vím, ale i tak je s podivem, jak pěkně mu to na tý jeho sestavě jede ... 7950GT(X?) přece jenom není žádnej top-highendo/quote]
Tak já nevím, co bys tam chtěl mít lepšího :) Leda nějakou lepší X1950 nebo osmičkovou řadu GF. SupCom se dá hrát i na R9600Pro, sice ne úplně plynule a na nízký detaily, ale dá...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 7. 6. 2007 10:47

To mi připomíná, že jsem ještě nevyzkoušel demo, co mám na DVD ... i když se Sempronem se asi moc chytat nebudu :(

Jo a nemusíš citovat můj příspěvek, když na něj ještě nikdo neodpověděl ;)
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 6. 2007 12:04

3D_Crab píše:To mi připomíná, že jsem ještě nevyzkoušel demo, co mám na DVD ... i když se Sempronem se asi moc chytat nebudu :(

Jo a nemusíš citovat můj příspěvek, když na něj ještě nikdo neodpověděl ;)"/quote]
Já to testoval na Athlonu 3000+, takže nevím.

Já vím, že nemusím, jenže někdo odpoví, než já dopíšu a bude v tom zmatek.
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod spajza X 7. 6. 2007 12:48

3D_Crab: urcite to demo vyskusaj,jeto velmi zvlastna hra hlavne kamerou (a potom mi aj poradis,lebo su veci ktorim nerozumiem :mrgreen: )

s tym vyuzitim dvojjadra a ramky mate asi pravdu.....Taka super hra a nikto to nehrate?
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod spajza X 7. 6. 2007 13:06

no takze hned prva debilna otazka kua:ze neviem ako upgrajtnut budovy na 2.level?pise mi ,ze najskor musim upgr.mojho stavitela..no ked mu kupim new ruky a ten stit,aj tak je stale na jednotke...za tych 6 hodin mi ta krava co keca v lavom hornom rohu(ze,kde som tolko,protivnik ma uz caka na bojovom poli)poslala CDcko a potom sa mi podarilo dostat s leteckou budovou na 2.level...len neviem ako som to zapricinil.....ze by som upgejtoval casom a niak to neovlivnim?to sa mi moc nezda...poradite mi niekto? :mrgreen:
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod Wint3r 7. 6. 2007 18:25

Budovy se upgraduju normalne tam, kde mas na vyber jendotky k postaveni, tak na to kliknes a az je up tak si tam muzes stavet Tech2 buildery na tech2 budovy...

Btw: S 3G RAMek a dvoujadrakem je jasne ze to bude v poho stihat. Zkus to s moji sestavou!... na apsolutne vypnute detaily a 1024 rozliseni ve skirmishi nemas narok na vic jak 3 soupere. A to navic uz nechcu nikdy videt, bo sem se bal ze me buchne compl. Opravdu nadherny priklad optimalizace....uz SC nechcu ani videt :roll:
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 7. 6. 2007 21:13

Tak na mém PC jen velice těžko hratelné (vlastně nehratelné, ale vždycky se najdou masochysti, co budou hlásat něco jiného), jakákoliv změna nastavení detailů a rozlišení je k ničemu, pokud nemá člověk silný (dvoujádrový) procesro, což já nemám.
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating

Odeslat příspěvekod spajza X 7. 6. 2007 21:27

tak tomu nerozumiem...to predsa nemoze byt az take strasne..normalne bych to prirovnal tak,tak,k LOTR:BfME2...tak mi to asi slape..preto som aj spomenul tu optimalizaciu...

ak jeto nehratelne,tak toma mrzi...prave to vyzeralo,ze to rozbeha ktokolvek...hm
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 7. 6. 2007 21:49

LOTR:BfME2 mi celkem obstojně šlapal na R9550 - Supreme Commander je úplně jiná liga, na jednojádrovém procesoru je velice špatně hratelný. Myslím, že by bohatě stačil nějaký Athlon 64 X2 3600+ a bylo by to v kldiu, bohužel, takovéhle procesory se na skt. 754 fakt neprodávaj :(
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating

Odeslat příspěvekod jezek 8. 6. 2007 06:50

Jestli bude o víkendu chuť,zkusím demo a pak se vyjádřím.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Wint3r 8. 6. 2007 07:09

Nejvetsi problem vidim v tom, ze "je toho hodne". Hodne jednotek hodne strel, hodne vseho...na tom SC zaklada. Bohuzel na vypocet tohodle vseho je potreba silny pocitac. Navic jsem rad,ze me nijak psychopaticky nechytl, takze ho muzu klidne ozelet.
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Další stránka