STARCRAFT 2

Warcraft, Starcraft, Commandos, Civilization...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 5. 10. 2010 09:00

Tomkalhotka píše:Jinak prosimvas .) W3 byl stejne rychlej jako SCčko. Co se tyce delky zapasu v prumeru 20 minut.


Herne jsme se byli v bezne 2v2 ci 3v3 schopni s kamosema bezne pohybovat kolem 40min - hodiny.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 5. 10. 2010 14:53

Clovek co neumi ( neber jako urazku) hrat W3 či SC , zapasy vzdy trvaji dlouho.

Kdyz sem nekdy v 15 letech lankoval SC s kamosema , byli sme schopni hrat jeden zapas nekolik hodin. :) Ted? Kamosi co u toho zustali a hraji ho na BN hraji v prumeru hru 10-20 Minut.
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 5. 10. 2010 18:03

Je jasny, ze hrac co dokonale ovlada mikro s 120 APM rozdrti novacka za 10 minut.

Ve W3 jednodusse trvalo vybudovani armady o dost dyl nez ve SC (IMHO diky tomu ze v dole si mohl mit jen 5 jednotek, tj musel si rychle expandovat) a vubec je to spis o techu.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 5. 10. 2010 18:05

ve w3 si expandovat vubec nemusel :), nebylo to potreba. Expandovali obcas Humani , kvuli techu.
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 16. 10. 2010 23:41

hmmm ... jak je to s tim SC2? porad je to na netu takovej narez ze po peti minutach je hotovo? .. nebo se tam obcas najdou jeste normalni lidi co tu hru hrajou "technicky" ?
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Flak Monkey

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 10. 2010 23:50

zalezi v ktere lize hrajes
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 17. 10. 2010 00:35

Tak pokial niekomu dovolis aby ta "ukoncil" v 7 mej minute, tak si moc nezahras ani v bronze.
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 19. 10. 2010 15:59

Potřebuju prosím poradit :) Jak mám co nejrychleji po začátku utkání vybudovat funkční armádu ? vesměs to dopadne tak že sotva postavím první pěšáky přiběhne nepřítel a všechno je v háji... Protože jich má vždy víc než já.

Dělám to takhle:

Nejdřív si naklikám asi ještě pět SCV.
Postavím dvě rafinerky
Ihned jak to jde postavím kasárna
Upgraduji kasárna na dvojnásobnou kapacitu.
Postavím sklady
Postavím ještě další dvoje kasárna, přičemž u jedněch zadám vývoj jiných jednotek než je základní lehká pěchota (mariňáci), druhé upgraduji na dvojnásobnou kapacitu.
Nechám postavit další SCV.

Mělo by to fungovat ne ? Ale někde je zakopaný pes že to nefunguje...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 19. 10. 2010 16:13

Dve rafinerky jsou zbytecne. Staci jedna a jedna az tak na 20-25 jidla.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 19. 10. 2010 16:20

SCV taky pro začátek lehce víc
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 19. 10. 2010 16:20

PC píše:Potřebuju prosím poradit :) Jak mám co nejrychleji po začátku utkání vybudovat funkční armádu ? vesměs to dopadne tak že sotva postavím první pěšáky přiběhne nepřítel a všechno je v háji... Protože jich má vždy víc než já.

Dělám to takhle:

Nejdřív si naklikám asi ještě pět SCV.
Postavím dvě rafinerky
Ihned jak to jde postavím kasárna
Upgraduji kasárna na dvojnásobnou kapacitu.
Postavím sklady
Postavím ještě další dvoje kasárna, přičemž u jedněch zadám vývoj jiných jednotek než je základní lehká pěchota (mariňáci), druhé upgraduji na dvojnásobnou kapacitu.
Nechám postavit další SCV.

Mělo by to fungovat ne ? Ale někde je zakopaný pes že to nefunguje...


Boha to je Bo...

SCV prubezne do populacniho limitu 9-10 okamzite suppli depot (porad stavet SCV min do Mid game a stavet je po jednom ! Tech 50 mineralu potrebujes jinam)
Jakmile se dostavi suppli okamzite barrax , to je cca 12 limit. Hned marinu --13 limit rafinerii-- a pak dalsi barrax mezitim uz zalezi co chces jet.

Dalsi vec blokace vchodu! Ten suppli depot postav do vchodu , tak abys s dalsim baraxem zabarikadoval vchod . Tim ubranis jednou marinou Link rush. U tosse to chce hrat zase trochu jinak.


DULEZITE ! Stavej vse po 1 -- jestli naklikavas dve mariny zaraz nebo SCV je to chyba , protoze ty ty mineraly potrebujes dat taky jinam. Jinak jako terran staci massovat mauradery + medivaci a pro zacatek s tim porazis kazdou lamu :D

zatim sem po netu odehral 13 her a z toho sem jen dvakrat prohral. Asi se pujdu kvalifikovat.
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 19. 10. 2010 16:36

Ééé, uhhh ? Cože ??!!!

Pardon ale vůbec jsem to nepochopil....
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 19. 10. 2010 16:44

PC píše:Ééé, uhhh ? Cože ??!!!

Pardon ale vůbec jsem to nepochopil....



O.o v tom pripade ti doporucuji prestat hrat sc2 .)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 19. 10. 2010 16:54

PC, precitaj si nieco najkor ok? http://www.sc2guidereviews.com/ napr. tu.

Tom ma pravdu.. nesmies qutovat, ze nasupujes 5x SCV na jedno CC a cakas, hlavne teda nie v early game. mas 8x mineral patchov a na kazdom by mal byt max 3x SCV, inak len prebehuju kde je volne... to iste gas, len 3x SCV na gas. treba expandovat koli economike. ale podla toho co pises ze "ako postavit armadu" to vobec nema cenu vysvetlovat.

Tomino, aky mas Real ID a cislo????
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 19. 10. 2010 17:02

Tomkalhotka píše:Jinak jako terran staci massovat mauradery + medivaci a pro zacatek s tim porazis kazdou lamu :D

Neni pravda. Hlavne kdyz se hojne jedou VR a Mutas.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků