STARCRAFT 2

Warcraft, Starcraft, Commandos, Civilization...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 25. 10. 2010 18:44

Ona ta cena muze byt napriklad nejaka zajimava hodnost zde na foru .) Nic to nestoji a prijde me to jako idealni reseni. To jen tak pro informaci.

-- 25. 10. 2010 19:51 --

Spajza ja ti nevim. Me se proste to proxi nelibi. prijde me to takovy ,, za kazdou cenu vyhrat,, , ale jako fun taktika urcite zajimavy.

Tady to na me pred chvili zkousel nakej typek

http://www.ulozto.cz/6316433/terr-proxi-sc2replay

trochu me to rozhodilo, ale myslim, ze sem si s tim poradil na jedničku. kazdopadne jeho mikro bylo na bodu mrazu .)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod spajza X 25. 10. 2010 21:43

No to ani nieze "za kazdu cenu vyhrat" ale predstav si, ze urobis 2-3 tier 1 units a techujes nie... v 5tej minute sa na teba vyroji 6 Zealotov,, to si hotovi uplne.

Inak hej, tu sa dohaduje tazko, hlavne ked tu nikto nehra :)) ale som rad, ze teraz aspom niekto zacal :love:
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 26. 10. 2010 10:25

nevim jestli ste to resili, ale Battle net 2 je strasny fail . Starej dobrej BN z warcrafta nebo diabla 2 me prijde o dve tridy lepsi. Blizzard planuje chat channeli do konce roka a doufam, ze prida i podporu klanu. Vyvola to vice competitive play mezi hračema + OBSovany hry :D je na co se tesit.

WHAT THE HELL proc to , ale neudelali rovnou?
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod C3nsuRED_cz 27. 10. 2010 01:08

Tak co lidi, už jsem tu dlouho nebyl, stále hrajete?
Tomkalhotka píše:nevim jestli ste to resili, ale Battle net 2 je strasny fail . Starej dobrej BN z warcrafta nebo diabla 2 me prijde o dve tridy lepsi. Blizzard planuje chat channeli do konce roka a doufam, ze prida i podporu klanu. Vyvola to vice competitive play mezi hračema + OBSovany hry :D je na co se tesit.

WHAT THE HELL proc to , ale neudelali rovnou?

jojo, je to zlo... jsem si vzpomněl na ten obrázek...
Obrázek

Trochu OT, ale co - potřebuju poradit. Umřel mi můj notes a teď nemám na čem hrát sc2, najde se tu někdo, kdo se vyzná v dnešních desktopech a poradí mi nějakou levnou sestavu, na které spustím sc2 a která by se dala do budoucna nějak rozumně upgradovat?
Mimochodem, starýho broodwara už skoro nikdo nehraje :(
It has to start somewhere, it has to start sometime, what better place then here, what better time then now!
Zerg rush KEKEKE
C3nsuRED_cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 10. 2010 09:52

C3nsuRED_cz píše:Trochu OT, ale co - potřebuju poradit. Umřel mi můj notes a teď nemám na čem hrát sc2, najde se tu někdo, kdo se vyzná v dnešních desktopech a poradí mi nějakou levnou sestavu, na které spustím sc2 a která by se dala do budoucna nějak rozumně upgradovat?
Mimochodem, starýho broodwara už skoro nikdo nehraje :(

Zalezi kolik do toho chces vrazit. Nejlepsi by bylo aby ses podival na minimalni pozadavky SC2 neco malo % vykonu tam pridal a mas to.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod spajza X 27. 10. 2010 16:41

Inak ja tomu moc nerozumiem... neviem naco ste boli zvyknuty, pretoze som SC ani BW nehraval, ale LAN? sak co sme v dobe kamennej? Chat channels? jako ake, ze budem kecat cez mikrofon s niekym, kto je v inej hre? ved pisat sa da vcelku dobre.. Customizable games? sak si spravis hru aku chces a mas tam ale 15 spectatorov, to jako nestaci?

Mohol by mi to niekto vysvetlit, ze co bolo take ohromne na starom B.nete?

Cenzured, jo hrame :))
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 27. 10. 2010 17:10

to ti rad zodpovim spajza. Byl tam proste public chat kde se vsichni cze/svk hraci sdruzovali, flamovali, rekrutovali,navazali pratelstvi, masivne se obsovali hry ostatnim cechum , komentovalo se... proste to ZILO !

tohle melo za nasledek vetsi soutezivost mezi hraci, zapasy v klanech , turnaje,

starej BN podporoval Klany..

tohle bylo proste na BN nejlepsi a tohle me na sc2 chybi a proto to blizzard teprve prida v dalsim patchi.

Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod spajza X 28. 10. 2010 15:12

Jako berem a uznavam, ze to mohlo mat nieco doseba (mozno aj bude) ale aj tak si myslim, ze ste moc zozmazleny :mrgreen: podla mna je to OK, teda az na ten ballance... vsetci Z plakali a teraz je to des.. treba okamzity buff P a T pome.
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 29. 10. 2010 00:30

zktratovalo se me PC, odesel me monitor a jeste to odsrala moje gaming myš od saiteku ... takze me par dni onlajn nebo spis ( schopnyho hrat , mam jeste notas, ) neuvidite. Behem pristiho tydne bude PC novy takze brzy navidenou .. gl hf .)

Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 29. 10. 2010 10:17

Budu hadat - kdyz ti odesel PC tak ses tak ***** ze jsi vzal mys a jebl s ni do monitoru, ze?

Jo, kdyz se dari...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 10. 2010 11:13

To jsi byl ty, kdo říkal, že bude kupovat nový zdroj, i když vyčištění pomohlo snížit teploty? Nebo to byl někdo jiný?
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 29. 10. 2010 13:34

to sem byl ja, ale me v servisu flashli bios , vse otestovali a rekli, ze i zdroj je v pohode a bohate staci. No asi nestacil .)

Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 10. 2010 16:18

Na servisy není vhodné spoléhat :-) Přesvědčil jsem se o tom několikrát a stojím si za tím, že je lepší na ně moc nedat a stát si za svým. :-)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 6. 11. 2010 17:33

Se me podaril odehrat docela zajimavej Mirror Terr vs Terr.

http://www.ulozto.cz/6468555/terr-mirror-sc2replay

Delsi, ale akcni hra. Oba jsme byli ze zlate ligy.

Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod David Sláma 7. 11. 2010 11:16

Na SC2 web přibyla videa s Terran, Protoss a Zerg Overview - povedla se a jsou dobrým lákadlem na jednotlivé rasy (zvlášť pokud teď na hru moc nemáte čas :) ): http://eu.battle.net/sc2/en/media/videos
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka