STARCRAFT 2

Warcraft, Starcraft, Commandos, Civilization...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Ertefol 16. 8. 2010 15:28

Královna čepelí, když už... A nepřekládej ty názvy, stačí, když to zní dementně v angličtině :)

Artefakt se používat samozřejmě nemusí, Thory a Battlecruisery jsem požíval skoro výhradně - Cruisery jako rychlé ničení Nydus Wormů a Thory jako podporu bunkrů a siegetanků při obraně.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 16. 8. 2010 15:37

+ "obracec" je ti k nicemu protoze to ovladne jen jednu zergskou jednotu...to zpomaleni je IMHO lepsi

ja ten krystal pouzil az nejak za polovinou, myslel jsem ze bude nejakej achiv, kdyz ho nepouiju vubec, ale pak uz se to proste nedalo.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 16. 8. 2010 21:52

ja uz tu posledni misi dohral na hard bez cheatu a spis se mne osvedcily dobre rozmisteny psi distruptory a spousta siege tanku a BCs...

faktem je, ze ta kerry je docela voser, zvlast kdyz pri jednom utoku zlikviduje dva nebo tri BCs...
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod PC 16. 8. 2010 22:02

PSI disruptor je u všech Zergů co ?!
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 17. 8. 2010 07:25

takova ta budova, v jejimz okoli jsou zergove oslabeni ;)
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod Mushua 18. 8. 2010 12:49

Našel jsem zajímavou stránku týkající se Starcraftu 2, jedná se o česky přeložené taktiky, komentované replaye a videa z youtube. Je to pro všechny rasy. Docela zajímavé http://starcraftik.cz/ předpokládám, že lidi co to mají určitě něco z toho vyzkouší. :)
Mushua
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 18. 8. 2010 16:03

wau

http://www.youtube.com/watch?v=qEV9niTm ... 2JGgPWvGMw

stalo sa vam uz nieco podobne? mne hej, hral som TvT, navzajom sme si znicili zakladne, Ja som nemal suroviny ani command center, on tiez. Obom nam tam poletovali budovy, ja som mal este par helionov. Nakoniec som asi po troch hodinach leavol(Stihol som si za ten cas pozriet skoro vsetky casti novej futuramy :D). No a jednalo sa o... BRONZ league :D
Mozno by mal blizzard porozmyslat nad pridanim remizy...
Player.
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 18. 8. 2010 18:30

Mushua píše:Našel jsem zajímavou stránku týkající se Starcraftu 2, jedná se o česky přeložené taktiky, komentované replaye a videa z youtube. Je to pro všechny rasy. Docela zajímavé http://starcraftik.cz/ předpokládám, že lidi co to mají určitě něco z toho vyzkouší. :)

Fajnova stranka...snad se tam bude objevovat vic veci.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lionnel 18. 8. 2010 21:47

Lo!Zza píše:Taky vas to porad hazi do tymu s extra lamama kdyz hrajete random XvX? :-\

Jako uprimne kdyz vidim ze lidi co hraji proti mne maji uz odemkly tezky portrety a lidi co hraji se mnou maji porad ten zakladni tak mam chut tu hru zahodit. :-\ :-\ :-\


Přesně to samé se stává i mně. Vrchol byl, když mě to dneska 2x po sobě hodilo do týmu (ve 2v2) se stejnou lamou, která namísto budování jednotek stavěla pouze Photo canony (3 na 1 pylon...). Takže v době kdy na mě útočila hromada mariňáků a Marauderů tam spoluhráč operoval s pár Probama.

Moc tedy ten jejich systém nechápu... :-\ Naštěstí další vítěznou hrou jsem si chuť trochu spravil, ale to nemění nic na tom, že rozdělování týmů je na prd.
Samsung i8000 Omnia II + 8GB MicroSD SanDisk
Sony Ericsson K800i (R8BF003) + 4GB M2 SanDisk
O2 Pohoda + IVM
Lionnel
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C3nsuRED_cz 19. 8. 2010 10:50

Důvod, proč nehraju 2v2 random :)
It has to start somewhere, it has to start sometime, what better place then here, what better time then now!
Zerg rush KEKEKE
C3nsuRED_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 19. 8. 2010 12:25

Jo, ja uz ted taky jedu 1v1 nebo 3v3.

Teda po dlouhe dobe jsem vcera hral 1v1 a 2x jsem chytl zerga kteri, kdyz jim nevysel rush, leavli. :D Nechapu.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C3nsuRED_cz 19. 8. 2010 15:13

Tak šli all-in. Když ti nevyjde taková strategie, většinou jsi v tak špatné pozici (ekonomika/army/tech), že už ani nemá cenu hrát.
It has to start somewhere, it has to start sometime, what better place then here, what better time then now!
Zerg rush KEKEKE
C3nsuRED_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 20. 8. 2010 13:16

Zkoušeli jste někdo Starcraft 1 na 64bitových sedmičkách? Po aplikování patche 1.61 se mi rozhodí barvy a navíc hra kompletně zasekává systém (zasekne se obraz a pomůže jen restart PC). Zkoušel jsem to ve virtuále na XPčkách a tam je všechno v pohodě, akorátže virtuála neumí zobrazit hru na celou obrazovku a v tom malém okýnku se špatně hraje...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C3nsuRED_cz 20. 8. 2010 15:58

Jj, je to problém, na sedmičkách prý broodwar zlobí. Jedině zkusit stáhnout chaos launcher a hrát přes windowed mode, dá se tam dát i dvojnásobná velikost a to už by nemuselo být tak malinký
It has to start somewhere, it has to start sometime, what better place then here, what better time then now!
Zerg rush KEKEKE
C3nsuRED_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 20. 8. 2010 17:51

Kvuli tobe jsem nainstaloval toho Stara z Collectorky. Je to verze 1.15.2 a na 64 Win7 jede (zda se) v pohode.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků