STARCRAFT 2

Warcraft, Starcraft, Commandos, Civilization...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Ertefol 27. 7. 2010 22:33

Na Battlenetu, asi - friend request.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod PC 27. 7. 2010 23:02

Pardon, já se v tom neorientuju... nikdy jsem battlenet neměl a dneska mi to fakt už nemyslí :)
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Ertefol 27. 7. 2010 23:33

Vpravo dole, ikonka panáčka.

Jinak, napsal jsem si dojmy - http://www.doupe.cz/Doupecz/Dojmy-Starc ... fault.aspx
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 28. 7. 2010 06:22

Jak pise ertefol...staci odsouhalsit pozvanky..lehci uz to byt nemuze.

Btw je fajn, ze to jde sesynchronizovat s facebookem a muzete mit pridany i lidi co hrali WoW.
BN zacina Steamovatet, coz je jen dobre. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod David Sláma 28. 7. 2010 06:53

Nazdar kočičáci, tak když tu prý nejsou redaktoři, mrknul jsem se za vámi a na pár věcí budu reagovat. :)

Recenze: Žádné kopie pro novináře, žádné úplatky, žádná dovolená v Karibiku s vývojáři, nic; máme tu hru k dispozici ve stejnou chvíli jako kdokoli jiný. Recenze bude, bude brzo, ale v rámci zachování kvality nemůžete chtít zázraky. Jinak problém bety byl, že ukázala jen multiplayer, o singlu se vědělo jen to, co řekli Blizzardi, a to, co lidi odkoukali z jedné hratelné mise na výstavách (Ertefol ji hrál). Obrovitý dvoudílný článek o multiplayeru v betě jsem napsal zde: http://www.doupe.cz/Dojmy-StarCraft-II- ... fault.aspx (druhý díl si snad dohledáte :) ).

Novinky na fóru: Je to nesmysl, od toho má Doupě RSS (aspoň v to doufám :) ). Fórum je skutečně pro diskuzi. Co se týče výskytu redaktorů - jsou to taky jen lidi a popravdě ne každý se v diskuzích vyžívá. Ne vždy je taky na tyto aktivity dost času; kdo si mě pamatuje se začátků fóra (ach ta nostalgie), tak asi matně tuší, že sem teď píšu krapinínek méně. ;)

Multiplayer: Kdybyste někdo z nějakého podivného důvodu chtěl můj nick, je to Locklear. RealID nerozdávám, ale jestli funguje přidávání i SC nicků jako v betě, takhle to stačí.
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jezek 28. 7. 2010 07:27

OT
David Sláma píše:kdo si mě pamatuje se začátků fóra (ach ta nostalgie), tak asi matně tuší, že sem teď píšu krapinínek méně. ;)

:'(
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod PC 28. 7. 2010 08:22

V diskuzi pod článkem zase někdo hájí pirátsví s tím že mu nejde hra nainstalovat... Já bych řekl že spíš bude interní problém u něj v kompu, protože já se během instalace nesetkal s žádným problémem. Pak mi to chvíli nebralo heslo, ale nakonec se to povedlo a hra jede jak na jabkobooku tak na PC... Perfektně a bez padání...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating

Odeslat příspěvekod Sattero 28. 7. 2010 08:26

Stejné u mě - jede to naprosto v pohodě na obou mašinkách. Moc sem to sice nezkoušel, ale zatím ok :)
Sattero
Killing Spree

Odeslat příspěvekod suk 28. 7. 2010 10:45

Ja vam zavidim, tak bych si zahral. Jenze pak bych moh dat v praci leda vypoved...

Uz jsou nekde statistiky, kolik se toho prodalo?
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 28. 7. 2010 11:23

Sakra, docela mě to chytlo a to normálně strategie nehraju...no počkám si až to slevní a asi do toho pujdu
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod drak 28. 7. 2010 11:23

Instalace bez problémů, při zakládání účtu chyba "500" , podle všeho stačí jenom vyplnit i taková pole, jako " titul " , prostě vyplnit i nepovinné údaje, hra samotná na plné detaily vypadá pěkně, prý nejde zatím AA,což až tak nevadí - kdo má čas sledovat zubaté kraje :) , kampaň se mi moc líbí stejně jako celá hra. Jsem rád, že jsem to objednal .
Intel Q9550+Noctua NH-U12F,4x2 GB A-Data,Asus Maximus Formula,Gigabyte 4870 X2 ,SAMSUNG T 260,WD Raptor 74 GB, Seagate 320 GB,2xWD 500 GB GP,Logitech G9+Logitech G15 ,X-Fi Platinum ,DVD LG GSA-H20L,Asus DRW-1814BL,Thermaltake ARMOR,SEASONIC M12-600
drak
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 28. 7. 2010 11:57

David Sláma píše:Multiplayer: Kdybyste někdo z nějakého podivného důvodu chtěl můj nick, je to Locklear. RealID nerozdávám, ale jestli funguje přidávání i SC nicků jako v betě, takhle to stačí.

Musis napsat svoje cislo + jmeno.

-- 28. 7. 2010 13:00 --

Peter S. Kenedy píše:Sakra, docela mě to chytlo a to normálně strategie nehraju...no počkám si až to slevní a asi do toho pujdu

Srandisto - SC2 bude jako MW2, vsad se. ;-)

drak - ona ta hra ma zubate okraje? Ja jedu 1680x1050 a na grafiku si absolutne nemuzu stezovat. Kazdej vi ze Blizzny delaji hry s perfektni optimalizaci ale vypadaji taky suprove.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod jezek 28. 7. 2010 13:45

Já doufám v něco takového jako PSK.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 28. 7. 2010 13:52

Libi se mi jak zatocili s piratama...co ctu ruzna fora, tak lidi muzou hrat jen kampan. Vsechny custom hry jdou pres BN, a LAN tam taky zadnej neni.

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod suk 28. 7. 2010 13:55

To teda zatocili s piratama :roll:
Obcas jezdim na sportovni akce, kde treba po vecerech nebo tak hrajeme, mimo jiny i SC. A internet tam opravdu nemame.
A lidi, co delaj do cracku, crackingu a podobne budou mit aspon zabavu na dlouhy vecery. Takze ocekavam nejakou moznost udelat si vlastni BN server :)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka