Company Of Heroes

Warcraft, Starcraft, Commandos, Civilization...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod patt 15. 9. 2006 16:18

co rikate na tuhle strategii ? je to sice hodne podobne warhammeru 40k svym systemem strategických bodů ,, ale jinak je to skvělá hra,, docela realistické ztvarnení bojů a zvuky a hudby je taky na hodně vysoké urovni, grafika je trochu kostrbatá bez AA ale nic co by se nedalo prezit.
patt
Killing Spree

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 15. 9. 2006 18:59

Warhammeru se to podobá protože na to makal stejné vývojářské studio :) - jinak doufám, že se tohle chytne lépe jak DoW (má na to)
btw: mega-recenze ;)
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating

Odeslat příspěvekod jezek 16. 9. 2006 10:37

Tak podle recenzí to má mít stejné principy,takže by nemusely být špatné.Klasické RTS nemusím a DotW mě chytil.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod bitskull 19. 9. 2006 07:46

Videli ste uvodni animacku ke hre? Temer jako scena vylodeni z filmu Zachrante Vojina Ryana :) A musim rict, ze i ve hre samotne jsou jak grafika tak i animace na spickove urovni. Ovsem samotny system hrani (vyber, klikni) mi extra zajimavy neprisel, videl sem ovsem jenom zacatek...
Playstation 3, Nintendo Wii, Phenom II X3 720BE + Radeon 4850
bitskull
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 19. 9. 2006 07:48

Právě že vypadá jednoduše.Já nejsem bůhví jaký stratég,takže mě to docela zajímá.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod bitskull 19. 9. 2006 07:53

jezek: Je pravda, ze na odreagovnai po praci by to mohlo byt dobre. Zda se to jednoduche a hezky se na to kouka, otazka je jak dlouho to bude cloveka bavit, me to moc neoslovilo (mozna sem zdeformovany tim, ze hraju uz pres 6 let Starcrafta po battle netu :) ).
Playstation 3, Nintendo Wii, Phenom II X3 720BE + Radeon 4850
bitskull
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 19. 9. 2006 08:11

Je to hra,primárně zaměřená na nestratégy(podle mne),spíše pro ty,kteří se chtějí bavit a ještě se koukat,jak dobře to vypadá.
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod includes 20. 9. 2006 20:20

Trailer přibližující CoH ZDE

btw: Vypadá to dobře :)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 20. 9. 2006 21:11

Na to jsem taky zvědavý...sice RTS taky nemusím ale pokud je to spíš právě na pobavení než pro stratégy tak to by mě mohlo zaujmout
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 26. 9. 2006 10:15

no je to pekne narocne na system, uz mi to 2x padlo i s patchem proti padani. :shock:
Adam Bernau
Killing Spree

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 3. 10. 2006 21:18

myslíš full verzi ? to máš asi dovoz z USA, protože v ČR to vychází zejtra .....
btw: potom, co jsem si zahrál kousek dema musím zkonstatovat, že lepší strategii jsem snad ještě nehrál - zejtra si ji jdu koupit :twisted:
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating

Odeslat příspěvekod includes 3. 10. 2006 21:23

3D_Crab: Adam je z Norska...

Jinak, já se na to také moc těším a chtěl bych to co nejdříve vyzkoušet, vypadá to opravdu dobře :) ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 3. 10. 2006 21:43

includes píše:3D_Crab: Adam je z Norska...

V tom případě se Adamovi omlouvám :)

includes: v novým Levelu najdeš mimo jiné i avizované demo (nevím jestli i v Dopěti ;)) - mě to za těch 199 kč rozhodně stálo (je tam totiž i další software, který mě velmi potěšil)
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating

Odeslat příspěvekod includes 3. 10. 2006 21:45

Já jsem Doupař :wink: ...

DEMO jsem nezkoušel, ale popř. bych si ho někde stáhl, než za něj dával 200Kč ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jezek 4. 10. 2006 05:11

Na doupěti bohužel demo není,tak hážu link jinam.
Původní demo je tady a optimalizované tady.
jezek
Taťka moderátor

Další stránka