Doporučte sci-fi strategii

Warcraft, Starcraft, Commandos, Civilization...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod McZerro 11. 9. 2006 21:19

ve světě her se moc neorientuju a proto po vás chci doporučení na nějakou strategii na způsob starcraftu tzn. sci-fi strategii z budoucnosti. A podmínka = aby to bylo co nejnovější, starcraft mě baví ale chci si užít nějakou nářez grafiku :twisted: . Piště :P
-Vykouřená cigareta zkracuje život o 2 minuty. Vypitá flaška rumu zkracuje život o 4 minuty. Pracovní den zkracuje život o 8 hodin.
-Chovej se k lidem tak jak bys chtěl, aby se ty ku*vy chovaly k tobě
-Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.
McZerro
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 9. 2006 12:58

McZerro píše:ve světě her se moc neorientuju a proto po vás chci doporučení na nějakou strategii na způsob starcraftu tzn. sci-fi strategii z budoucnosti. A podmínka = aby to bylo co nejnovější, starcraft mě baví ale chci si užít nějakou nářez grafiku :twisted: . Piště :Pn/quote]

Když to tak čtu, tak mi došlo, že klasický akční RTS v posledních několika měsících nějak vymizely o TBS ani nemluvě. Nezbyde ti než si počkat na nový Warhammer nebo Tiberium Wars.
A být tebou, založil bych si na to nové téma, tady je to poněkud OT.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod McZerro 12. 9. 2006 13:19

2Scobra : ja sem založil nový thread, ale někdo mi ho zrušil a hodil to sem jako příspěvek...
-Vykouřená cigareta zkracuje život o 2 minuty. Vypitá flaška rumu zkracuje život o 4 minuty. Pracovní den zkracuje život o 8 hodin.
-Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.
McZerro
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 13. 9. 2006 08:20

McZerro píše:2Scobra : ja sem založil nový thread, ale někdo mi ho zrušil a hodil to sem jako příspěvek...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod jezek 13. 9. 2006 09:02

Tak o tom nic nevím a nikde nic není.
Založím to znovu.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod McZerro 13. 9. 2006 14:51

diky konečně v tom je pořádek :) no ale ted honem pište odpovědi :P
McZerro
Killing Spree

Odeslat příspěvekod negr 13. 9. 2006 15:27

Třeba Earth 2160 nebo Ground Control 2 a nebo ten Warhammer 40000: Dawn of War (+ datadisky).
Jinak budeš muset asi počkat až vyjde Supreme Commander nebo Command & Conquer: Tiberium Wars
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Gulde 13. 9. 2006 15:57

Dawn of War, jinak to nevidim, nic jinýho teďka dobrýho k dispozici není, a Tiberium Wars vyjdou až za nějakej rok ;-)
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Falkon_ZV 3. 3. 2007 00:27

no by som ti poradil earth 2160 alebo warhammer 40000 dawn of war
siemens s65+32 a 64Mb SD ,siemens A50 lezi na polici. a chcem este v blizkej dobe nokiu 6600.
Falkon_ZV
First Blood

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 3. 3. 2007 09:52

Gulde píše:... a Tiberium Wars vyjdou až za nějakej rok ;-)-/quote]

Nechcu nic rikat, ale za mesic je mas tady ;-)
C.I.S.I.
Rampage

Odeslat příspěvekod jezek 3. 3. 2007 10:25

Taky je to 5 měsíců starý příspěvek :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 3. 3. 2007 17:21

jezek píše:Taky je to 5 měsíců starý příspěvek :wink:n/quote]

Ty vado fakt :oops:
C.I.S.I.
Rampage

Odeslat příspěvekod Darth Stewe 11. 3. 2007 17:45

Já mám rád Star Wars: Empire at War: Forces of Corruption (avšak s módem z3r0x :twisted: )
Pod záštitou svobodné vůle jsme přestali přemýšlet o důvodech našich rozhodnutí. Nelze se pak divit, že nejsme schopni pochopit jeden druhého.
Darth Stewe
First Blood

Odeslat příspěvekod Wint3r 12. 3. 2007 16:42

Warhammer 40k:Dark Crusade 4ever! Suprovy stand-alone datadisk
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod includes 12. 3. 2007 19:40

W10k: Dawn of War; Dark Crusade
includes
VIP uživatel