Blitzkrieg

Warcraft, Starcraft, Commandos, Civilization...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 28. 5. 2006 20:26

Nevím jestli tohle téma tady je (nezahlédl jsem jej) ale co si o téhle sérii myslíte?Já mám první díl a štve mě že vojáky můžu přesouvat pouze po jednotkách a ne po jednom. Mě se zdá být Sudden Strike o dost lepší i když má horší grafiku.
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod user-friendly 10. 6. 2006 15:18

tak dej jednotku rozpustit a posouvej po jednom
user-friendly
First Blood

Odeslat příspěvekod Hrabě Drákula 12. 6. 2006 13:59

Lloyd.Irving píše:Nevím jestli tohle téma tady je (nezahlédl jsem jej) ale co si o téhle sérii myslíte?Já mám první díl a štve mě že vojáky můžu přesouvat pouze po jednotkách a ne po jednom. Mě se zdá být Sudden Strike o dost lepší i když má horší grafiku. /quote]


Mě se náhodou Blitzkrieg moc líbí.
Na upíry se není radno zpoléhat.
Hrabě Drákula
First Blood

Odeslat příspěvekod user-friendly 14. 6. 2006 20:16

Blitzkrieg je nářez.
user-friendly
First Blood

Odeslat příspěvekod user-friendly 18. 10. 2006 15:20

Nainstaloval jsem si Blitz na notas a blbnou mi tam zvuky, konkretne odpovedi od posadek. Hlasky jsou zkracene misto napr. "battery" rekne "bat". Ostatni zvuky okoli, hudba i videa jsou v poradku. Na starsim PC mi to jede v poradku. Nevite nekdo co s tim?
user-friendly
First Blood

Odeslat příspěvekod gotti 15. 8. 2007 23:33

která strategie je podle vás nejrealističtější a nejlepší?
Blitzkrieg2,Codename panzers phase two nebo Desert rats vs Africa korps?
gotti
Killing Spree

Odeslat příspěvekod user-friendly 16. 8. 2007 07:49

Nejrealističtější - těžko říct, realistická není žádná.
Nejlepší - záleží co od hry očekáváš. U DR vs AK jsem se dobře bavil, codename má pěkné efekty, Blitzkrieg2 má za sebou početnou modařskou komunitu, která hru posouvá dále.

Osobně pořád hraju první Blitzkrieg (a jeho datatisky) obohacený o mody.
user-friendly
First Blood

Odeslat příspěvekod gotti 16. 8. 2007 12:51

já jsem třeba myslel,alespon trochu tý realičnosti.třeba aby voják se samopalem nezoztřílel tank,aby byl brán zřetel na pancíř vpředu,vzadu...nejlepší strategie podle recenzí je asi Company of heroes,ale ta cena(690kč):( a tyhle tři mi přišli taky docela dobrý,a tak jsem chtěl nejakou která z nich je asi tak nejlepší,že by jsem si ji zatím přídil(cca 200kč)
gotti
Killing Spree

Odeslat příspěvekod user-friendly 30. 8. 2007 11:22

třeba aby voják se samopalem nezoztřílel tank,aby byl brán zřetel na pancíř vpředu,vzadue/quote]
= Blitzkrieg - jednicka je i levná, k dvojce jsem se jeste nedostal
user-friendly
First Blood

Odeslat příspěvekod ben.wallace 31. 8. 2007 12:00

kamos si to ted koupil, nejak v edici,ze to bylo spolu za 299kč, pokud se nepletu
"The Chosen one" king LeBron James and Ben Wallace A.K.A. Big Ben are the best....Go, kobe, go mvp .......81 points
ben.wallace
Killing Spree
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků