Rome Total War

Warcraft, Starcraft, Commandos, Civilization...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Gulde 27. 1. 2006 19:48

Tahle bezva hra tu nesmí chybět :)
hrajete? za koho? :)
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Grammator 29. 1. 2006 12:46

Za Juliovce, Kartágo, Egypt... zkošel sem i brity ale to je... lol
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gulde 29. 1. 2006 17:08

Máš i Barbarian Invasion?
a v RTW normálnim sem hrál nejrači za Římany a Kartagince:-)
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Grammator 30. 1. 2006 13:45

Ne BI nemám...
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gulde 31. 1. 2006 15:48

To si sežeň, celkem zábavný, jen mi štve že nejde hrát za starý národy z RTW i s těma z BI ve skirmishi:-(
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod balu376 12. 2. 2006 21:36

kde se dá nejlevněji koupit tato hra ??
prosím napište.
DÍK
balu376
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 13. 2. 2006 12:57

tady... v centru...
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rominski 14. 2. 2006 12:34

Jo Rome Total War je hodne slusna hra. Hral jsem (a obcas jeste hraju .-) ) i jeji modifikace Rome Total Realism. Pry ho maji i vydat pro Barbarian Invasion, tak se tesim.
Jinak na http://rometotalwar.bonusweb.cz/ jsou kvalitni cesky stranky. Ocividne spousta lidi tuhle hru rada hraje.
Rominski
First Blood

Odeslat příspěvekod includes 18. 2. 2006 19:23

V čem je vylepšený ten datadisk Barbarian Invasion? Já ho nehrál, hrál jsem jen základní verzi
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rominski 19. 2. 2006 14:34

Je tam vic rozdilu, ale mezi veci, co se mi libi, je prehled vsech postav co mas ve hre tj. clenu rodiny, spionu a diplomatu v jednom okne, kde se muzes kouknout na jejich statistiky a ko v tom kole jeste nehral.
Rominski
First Blood

Odeslat příspěvekod Matysek 24. 2. 2006 06:10

Zdravim.

Dokazl by mi nekdo odpovedet na tyto otazky i kdyz jsem zaspal dobu, protoze hry uz par let nikterak nesleduji?

- Multiplayer
Existuje neco na zpusob Blizzardovskeho Battle.Netu, kde se da v realnem case hrat tato hra? (pouze oficialni)

- Obtiznost hry
Co jsem zatim dostal z Googla je trosku v rozporu, nebot dosti hlasu rika: "velmi tezke a casove narocne" a dosti hlasu rika: "Lehoucke a ihned lze dohrat"

- Graficke mody
Plynylost hry s Ati mobility X700 128 MB na 1 GB Ram situaci
cituji http://rometotalwar.bonusweb.cz/ - Ohnive strelivo: "u 2000 lučištníků se při vypálení ohnivé salvy chvějí i některé silnější kousky" ... trosku nevim, co si pod timto terminem mam predstavit, demo slo na temer plne detaily, stiny apod slusne ?

- Skalovatelnost/Formace a predvolby
Pri takovem poctu jednonek bych ocekaval seskupovani pod Hot Keys, kde si navolim casti a pote poslu kam potrebuji, aniz bych je musel seskupovat ci delat formace. Podporuje podobny styl hry sama hra?

Stoji to za to, si hru koupit?
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cpt. Hukot 24. 2. 2006 14:45

velmi pocedená a dobře provedená hra. Barbarian invasion je ještě lepší a ted už jen čekám na medieval 2 : total war...jinak z předešlých dotazů na národy, za které nejraději hraju! RTW-seleukovci (maj velmi vyrovnanou armádu i místo) BI-Alamani. :D
Aut vincere, aut mori....zvítězit nebo zemřít..musel sem se snad 1000krát narodit.
Cpt. Hukot
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cpt. Hukot 24. 2. 2006 14:49

No..hra je náročná na čas a nejde tak rychle dohrát a co se týče obtížnosti, ta se dá nastavit. Multi P. jsem ještě nezkoušel.
Aut vincere, aut mori....zvítězit nebo zemřít..musel sem se snad 1000krát narodit.
Cpt. Hukot
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andyba4a 27. 2. 2006 19:20

jj Rome total war (barbarian invasion) neni hra jako spíš hoby prostě občas pustim a odehraju pár tahů, ale pozor extrémě návykové. Až si budete o půlnoci řikat ještě jeden tah a konec tak si pamatujte že jsem vás varoval. :twisted:
PS mediveal 2 total war vypadá jako slušná bomba snad mi to utáhne křemík :mrgreen:
Nejhorší je to ráno, v poledne, večer a v noci jinak to ujde...

nevim proč se ve škole neproplácej přesčasy...
andyba4a
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarekK7 29. 11. 2021 12:46

Prosím vás, vedel by mi niekto pomocť. Stiahol som si RTW colection zo steamu a nainštaloval RTW Realism 6.0 Gold. No pri spustení hry mi vyhodí: Error: Filename doesn´t exist : éOa? Vie mi prosím vás s tym niekto pomocť?
MarekK7
First Blood


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků