Staré dobré strategie

Warcraft, Starcraft, Commandos, Civilization...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod 2Pix 29. 5. 2006 00:49

ech AoE2 ... mam pocit ze sem to tu uz psal .. ta hra je presne pro ten typ lidi co neradi hrajou akcnejs, ale misto toho koumaj a budujou a nez se poradne porozhlidnou, tak se jejich mestys stal patym kilometrem nemecke dalnice :-))))
2Pix
Flak Monkey

Odeslat příspěvekod Sirnis 29. 5. 2006 15:01

no mě se sice Aoe2 moc nelíbylo ale jak na vás působí trojka
podle mě grafika je sice hezká ale těžba surovin mě naštvala na nejvyšší míru a tak si ji možná ani nezahraju
mám ji sice doma ale jak sem viděl ty dělníky těžit tak podobně mě naštval díl Settlers 5 kde těžba byla stejná
Sirnis
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Matysek 29. 5. 2006 23:57

Maticka vsech Real Time Strategy Dune II, Warcraft I,II, Command & Conquer (vsechny, byt jen C&C byl proste nej...). Mech Commander (drasticky tezky), Starcraft (nikdy mne nebavil), Shogun - Total War

Jinak Settlers, Panze General apod.... i kdyz to uz nejsou az tak RTS.

Z novodobych mimo sagy C&C, Stronghold,AoE i kdyz mi to prilis nerika...

Btw zapomnel jsem jmeno strategie, kde bylo vubec prvni kryti se za kopcem a mod pro jednotky Search & Destroy .... byla take slusna.
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Killing Spree

Odeslat příspěvekod wojta 14. 6. 2006 11:06

Tak začínal jsem asi jako každý (opomenu-li mladší ročníky) na Duně II. Druhá strategie byl asi XCOM: UFO Enemy Unknown, to bylo teda něco. Ten další díl byl nic moc, XCOM: Apocalypse docela ušla, akorát měla dost divný příběh.
Pak taky Warcraft, nějaké ze série C&C, Starcraft.
Nesmím opomenout tahovky jako Stars!, Space Empires II-V.
Settlers II-IV taky nebyly špatné.
No teď v poslední době UFO: Aftershock, oproti prvnímu dílu to hodně zlepšili o správu základen, výzkum, atd.
wojta
First Blood

Odeslat příspěvekod mae-geri 14. 6. 2006 11:09

AoE 1, 2 a jedna dost stara, ktera se mi libila Total Anihilation :)
"V dlouhém období jsme všichni mrtví." J.M. Keynes
mae-geri
Killing Spree

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 14. 6. 2006 15:05

wojta: Na UFU se mi vzdycky strasne libilo to intro. Nemelo chybu a rad bych se na neho podival i ted :wink:
C.I.S.I.
Rampage

Odeslat příspěvekod Zero_Cool 24. 12. 2006 17:20

Teď už skoro nehraju, ale kdysi mě moc brali Warcraft II. (i přes jejich nedokonalost)
Zymysli se nad sebou..
Zero_Cool
First Blood

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 24. 12. 2006 18:04

HA OLD a stařešinky Games -Stg,no Rád si s Tebou Zero-cool pokecám o ,,Zlatých ,,Herních časech,,jsem Sám a nikdo na mne nemá moc času ,Tož se Kdykoliv Marcelovi Ozvi ,..Vítej do ,,Klubu Old Hráčů a Her-
TOP Zvon,,Dobro Došli,, i Našli,,Gold Mine,,-z Dob,kdy se ještě Hráli ,,Opravdové,,HRY!,...prosím ozvi se mi Tady na SZ,...děkuji za Pochopení osamělého ,,St Atari a starých Psů Pamětníka,,-Starce Marcela od Zvonu....Přeji Hezké Vánoce i lepší NY 2K7..Všem Hráčům a Kamarádům....
Marcel Kudlvasr
Dominating

Předchozí stránka