Staré dobré strategie

Warcraft, Starcraft, Commandos, Civilization...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Trinni 16. 3. 2006 21:51

Starsi ceska strategie, dost dobra, hlavne ta cestina :D Budujes si mesto a vojsko a je to skvele udelany... Aby meli poddany co jist tak musis např: udelat pole, tam vyroste obili, pak ho farmar sklidi, poslicci to odnesou do mlyna a tam se z toho dela mouka no a nakonec to odnesou k pekari ten udela chleba a poddani maji co jist.... To samy to je s vinem atd... Kdyz chces vojaky na konich musis postavit staj a tam pestujes kone...kone zase k tomu potrebuji slamu kterou sklidi farmar na poli.... nebo brneni na vojaky...nejdriv musis vytězit rudu a pak se dal zpracovava...no a takhle to je ze vsim. Doufam ze to neni moc zamotany :mrgreen: Ale fakt to stoji za to :twisted:
Peace at any price

PC, PS3, NDS Lite :)
Trinni
Killing Spree

Odeslat příspěvekod user-friendly 16. 3. 2006 22:18

Na KM si pamatuji už jen matně, ale je to kvalitni hra - i když jsem ji nedohrál, nejlepší ze všeho byl český dabing.


Mezi moje nejoblíbenější strategie patří Blitzkrieg 1 a Panzer General (2, 3), když se to motá kolem 2sv. to je moje. S chutí sem hrál AOE2, Empire Earth, Space Empires IV, z novějších Knights of Honor.

Ještě jsem tu nezahlédl český Original War, velmi kvalitní.

No a hodně mne baví politikaření v Europa 1400: The Guild a ekonomická strategie Patrician3 - škoda že se u nás moc neuchytila.
user-friendly
First Blood

Odeslat příspěvekod Sirnis 17. 3. 2006 09:49

no kdyby se na knights and merchants odstranilo těch pár chyb co kazili hratelnost byla by to ještě teď skvělá hra
nechápu proč někdo neudělá pokračování
ale dost mě taky kdysi chytnul imperium galactica
Sirnis
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trinni 17. 3. 2006 22:34

Jo mohli udelat pokracovani.... nejvic mi vadilo ze se s poslicci nedali ridit.
Peace at any price

PC, PS3, NDS Lite :)
Trinni
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sirnis 18. 3. 2006 08:32

no mě spíš vadilo, že tam byla chyba v tom, že najednou přestaly nosit suroviny a tobě nezbylo nic jiného než kolo restartovat
ale jinak to bylo hodně dobrý
Sirnis
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 18. 3. 2006 13:16

Me nejvice vadilo, ze jsem nemohl udelat jednu misi a tim padem jsem to nedotahl do konce :mrgreen:
C.I.S.I.
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sirnis 18. 3. 2006 14:04

a co to bylo za misi
Sirnis
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 18. 3. 2006 15:24

Jeeeee, to kdybych si pamatoval. To uz je tak 4 roky mozna vice zpatky. No proste uz jsem tam moc nestihal... :lol:
C.I.S.I.
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trinni 18. 3. 2006 17:46

No ja to taky nikdy nedohrala... :(
Peace at any price

PC, PS3, NDS Lite :)
Trinni
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sirnis 18. 3. 2006 21:40

no sice sem to dohrál ale bylo to tea s přestávkami
ale šlo tam jen o rychlost stavby a o to aby nevolníci nosily materiál jinak se to muselo restartovat
Sirnis
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 19. 3. 2006 23:01

Nejni to česká hra, ale německá :)
Zdlouhavý, moc zdlouhavý. Nejradši sem měl nestavěcí mise, tam se užilo spoustu taktiky :) A byly krátký.
A spíš než že se občas přestal tahat materiál mě štvalo, že když sem lučištníkum zadal příkaz k útoku, tak šli přímo do rány svému cíli. Vyřešil sem to tak, že sem je vždycky nechal někde stát a ať si dělaj co chtěj :) Většinou to fungovalo a oni stříleli kam měli :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trinni 20. 3. 2006 01:15

jj lučištníci me taky pekne stvali :? To ze se prestal nosit material se mi nestalo tak nevim. Ale hra je pekne udelana, proste jina nez ostatni strategie, docela jsem si vyhrala
Peace at any price

PC, PS3, NDS Lite :)
Trinni
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sirnis 20. 3. 2006 13:05

ono popravdě byla jen jediná strategie se zaručeným vítězství
stačilo jdním lučištníkem vylákat armádu a vítězství bylo jisté protože pokud ste ho schovaly dozadu své armády nepřátelští střelci šly za ním a jelikož šly přímo pěchota je pobila
Sirnis
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trinni 21. 3. 2006 02:23

Vidis to me nenapadlo :mrgreen:
Peace at any price

PC, PS3, NDS Lite :)
Trinni
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Sirnis 21. 3. 2006 12:16

nj
ono jde vždy o to jen aby sis stačil udělat armádu než budou jejich útoky a pak je rozmístit tak aby si vyhrál
Sirnis
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků