Warhammer40k:DoW

Warcraft, Starcraft, Commandos, Civilization...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 28. 8. 2006 08:14

Taky si občas zahraju, ale zase jen multi. Pokud jste četli moji recenzi, tak tušíte, že single mi moc k srdci nepřirostlo :twisted:
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 28. 8. 2006 08:23

jezku jezku co si mi to editoval ? :-)

PK : mne ten multik ne a ne fungovat at delam co delam :-/ .. asi si fakt poridim originalku a pak to zkusim znova :-/ ... proste pri prihlasovani do lobby mi to vytuhne a ja cekam a cekam :-( ...

Takze muzu s vama pocitat ze az vyjde Dark Crusade, ze si dame mensi rezbicku ? :-) ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Flak Monkey

Odeslat příspěvekod jezek 28. 8. 2006 09:00

No vzhledem k mé vytíženosti asi moc ne.Byl jsem teď 3 dny sám doma a na hrní jsem měl čas si 2 hoďky :?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 28. 8. 2006 09:03

Šikulka, jak to děláš? Ten čas snad žereš ;)

Jinak já potřebuju ještě potrénovat, jsem se k tomu vrátil skoro po roce, takže veškeré návyky jsou pryč. Snad se to časem srovná.
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 28. 8. 2006 09:16

Jsem prostě nenažranec :mrgreen: Ale Ty ho taky nemáš zrovna na rozdávání :wink:
Ale jinak mám stejný problém.Naposledy jsem to hrál tak před 3 měsíci.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 28. 8. 2006 09:35

Teď bude CDprojekt vydávat W40:DoW ( hehe, ach ty zkratky :) ) v "nové extra klasice" , takže bude za 199 kč ;)
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 28. 8. 2006 09:39

Už jsem to taky viděl,ale nemohl jsem si vzpomenout,kdo.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 28. 8. 2006 10:20

hu ha ha :-) ... tak to si ji koupim urcite ... a nevite jestli CZ nebo ENG verzi ? .. muj US kolega by to rad paril .. ale cesky tomu prd rozumi :-)))

co myslite .. je "koser" koupit si CZ verzi a stahnout si US aby tomu rozumel ? ci nekde to splasit US ?
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Flak Monkey

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 28. 8. 2006 10:37

No, když si kupuješ hru, tak si kupuješ licenci na její používání. Netuším, zda je vázaná na jazykovou verzi, ale asi bys s tím uspěl.
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 28. 8. 2006 11:32

To je docela zajímavá myšlenka.Ale kdo by chtěl cz verzi měnit na en?Stejně jseou lokalizovány jen titulky,ne?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 28. 8. 2006 12:11

No, to byl asi jen příklad, každopádně letíme někam do OT.
Mimochodem, za kterou rasu hrajete nejraději?
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 28. 8. 2006 12:33

Na kompu za mariňáky,v kartách za eldary.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Kolář 28. 8. 2006 12:55

Tak na komplu to hrnu za Gardu, na stole pak za Druchii (Temní Elfové) ve fantasy Warhammeru. Přeci jen, je mi to bližší, než 40.000
Petr Kolář - Doupě.cz

it´s better to be hated for what you are, than you be loved for what you´re not...
I live. Again.
Petr Kolář
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 28. 8. 2006 13:09

Ja si to davam rad za Orky nebo za Chaos :-) ... i kdyz ted mne docela chytlo kanonenfutr imperium .. oni zase nejsou tak spatny :-) ... Zase Eldary vuuuubec nechapu a docela mne stve ze si nekdo z my zakladny udela osmej kilometr Eldarsky dalnice :-/

Karty nehraju, ale obcas oprasim svoje figurky UltraMarines a jdu se rezat na nejakou akci .. sem tam ...

K ty CZ-US ... no kolega je v cechach a je to rodilej american a neumi zbleptnout vic nez "ja chcí pífo" a "další pífo prozím" :-))) ... takze jde o to ze je to taky velkej fanda W40K a radi bychom si to dali po netu, ale limituje nas prave ta cestina :-/ ... a cena 199kc uz zni lakave (holt snizime pocet "další pífo prozím" opakovani na par dni)
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Flak Monkey

Odeslat příspěvekod jezek 28. 8. 2006 13:12

Tak ve fantasy za lizardy.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků