Civilizace V problém

Warcraft, Starcraft, Commandos, Civilization...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Biggrrcze 2. 9. 2012 14:03

Ahoj
nevíte proč když zapnu civilizaci V přes steam tak se mi normálně načte jdou i reklamy ale menu už ne a píše to Out of range a zčerná monitor a ta hláška tam bliká, Kde je problém ?
Hudba normálně hraje
Jinak mi jiná hry přes steam jdou
Biggrrcze
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 2. 9. 2012 14:12

Zkus tohle: Right click on ‘Civilization V’ in Steam -> Properties -> Set launch options. Add “-w 1024 -h 768 -refresh 60″ (bez uvozovek).
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Biggrrcze 2. 9. 2012 14:18

nějak nerozumím co mám dělat
Biggrrcze
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 2. 9. 2012 14:26

Ach jo, co vás v tý škole učej... Klikni ve Steamu pravým na Civilizaci 5, vyber Vlastnosti a dole jsou dvě tlačítka - klikneš na to první a napíšeš tam, co je v uvozovkách: -w 1024 -h 768 -refresh 60
Potom OK a spustíš hru. Kdyby to nepomohlo, zkus refresh změnit na 59.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Biggrrcze 2. 9. 2012 14:27

to mam napsat i stou pomlčkou co je před w ?
-w 1024 -h 768 -refresh 60
Biggrrcze
First Blood

Odeslat příspěvekod USER47 2. 9. 2012 14:30

jo
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Biggrrcze 2. 9. 2012 14:32

to nepomohlo
Biggrrcze
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 2. 9. 2012 14:38

Ani když tam dáš refresh 59?
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Biggrrcze 2. 9. 2012 14:47

to taky nepomáhá

-- 2. 9. 2012 15:58 --

ale před několika dny mi to normálně šlo
Biggrrcze
First Blood

Odeslat příspěvekod Biggrrcze 2. 9. 2012 16:09

takže nevíte kde je problém ?
Biggrrcze
First Blood

Odeslat příspěvekod USER47 2. 9. 2012 16:11

No, problém je v tom, že se to snaží spouštět ve vyšším rozlišení nebo s jinou obnovovací frekvencí, než má tvůj monitor. Pokud z nějakýho záhadnýho důvodu nepomáhaj ty spoštěcí parametry, můžeš se kouknout, zda hra nemá nějakej textovej config soubor, kde by se to dalo upravit...
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 2. 9. 2012 16:39

Najdi a otevři si v textovém editoru soubory GraphicalsettingsDX9 nebo GraphicalSettingsDX11, podle toho, jakou verzi hry spouštíš. Potom najdi řádek FullScreen = 1 a změň ho na FullScreen = 0

Hra se spustí v okně a měla by běžet...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Biggrrcze 2. 9. 2012 17:17

a ten textový editor je kde ?
Biggrrcze
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 2. 9. 2012 18:29

Neměl bys lepší si koupit konzoli? :D Civilizace by ti tam taky neběžela, ale zase bys nepotřeboval vědět, co je textový editor...

Hledej Poznámkový blok...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Biggrrcze 2. 9. 2012 19:04

už sem to udělal a jde to ale když to nastavím ve hře na full creen tak to jít přestane OMG
Biggrrcze
First Blood

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků