starcraft 2 a příliš lehká AI? :(

Warcraft, Starcraft, Commandos, Civilization...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod nano 10. 9. 2011 22:22

jak se vám zdá obtížnost proti AI ve skírmiši na "velmi těžká" ?..já PC pokaždé porazím i když mu dávám šanci..chci jen říct, že nejsu vůbec žádný mástr ve SC2, ale AI mi i na nejtěžší přijde strašně lehká..třeba za terrany stačí postavit 2bunkry, za to 4 tanky a nic neprojde..dále AI vůbec nepoužívá vzdušné utočné jednotky a nevyužívá možností mapy....mám originálku

zajímaly by mě vaše názory
nano
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 10. 9. 2011 23:48

zkus to po netu : )) a zazijes neco cemu se rika? Noob? :D
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod nano 11. 9. 2011 00:02

odpovídejte k věci, nebo vůbec..ptám se na kvalitu AI...
nano
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SPY 11. 9. 2011 00:45

Odpovedel spravne, koho zajima jak kvalitni je AI? Kdo chce challenge hraje MP.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod nano 11. 9. 2011 02:14

oba dva ste vemena..když nemáte přímou odpověd na můj dotaz ohledně PC AI, tak mi tu nespamujte vašimi názory, který mě nezajímají
nano
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 11. 9. 2011 10:05

:roll:
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 11. 9. 2011 10:08

nano píše:jak se vám zdá obtížnost proti AI ve skírmiši na "velmi těžká" ?..já PC pokaždé porazím i když mu dávám šanci..chci jen říct, že nejsu vůbec žádný mástr ve SC2, ale AI mi i na nejtěžší přijde strašně lehká..třeba za terrany stačí postavit 2bunkry, za to 4 tanky a nic neprojde..dále AI vůbec nepoužívá vzdušné utočné jednotky a nevyužívá možností mapy....mám originálku

zajímaly by mě vaše názory

Toho jsem si nevsiml, tezka je podle mne celkem tezka. Ale zkus si dat proti sobe treba 2v1 a vic.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 11. 9. 2011 10:19

AI je absolutne o ničem, stejne tak jako sc2 , ktery me zpočatku moc chytlo a behem 4 mesicu naprosto upustilo. Hra je moc mlada , nesedi me engine a na muj vkus malo taktik.(zerg 1 opening?? no wtf).
Moje srdce asi vazne patri warcraftu.

Ale k tematu: Mam dojem , ze v customech na BN jsou upraveny mapy s vylepšenym Ai

Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod nano 11. 9. 2011 17:59

ta AI přijde mnohem slabší, než v jednočce na na very hard..AI je navíc neskutečně tupá a nepoučí se z chyb..vím, že ve vývoji SC2, říkali, že AI bude dost propracovaná, i když jde o MP hru..bohužel kecy

jinak už vím, že jsou na to nějaké komunitní mody, jako green tea AI, ale to je spíše zaměřené na to, že PC více mikruje, ale samotnou tupou AI obecně to myslím nezlepší

jinak ani nemám moc možnost hrát SC2 po netu, tak jsem se těšil alespon na chytrou AI..ale je to zklamání
nano
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 11. 9. 2011 21:43

Neni duvod investovat do Ai, ktera ti stejnak nikdy nenabidne pocit nekoho přehrat , to je proste fakt . Za dalši technologie neni na takovy urovni aby Ai dokazalo ve strategiich prekvapit.

Jestli se ti SC2 libi , tak ti nezbyva nic jineho nez si obstarat moznost hrani po netu a budes prekvapen jakym stylem se da SC2 vubec hrat.

SC2 uz od začatku mela byt hlavne e-sportova zalezitost. To , ze mela takovy uspech sem nečekal ani ja .

Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod nano 11. 9. 2011 22:24

tak mezi námi, SC2 je přehypovaná záležitost, na urovni sterilních šachů a po chvíli hraní celkem omrzí, ale bohužel přesto nic lepšího v tomto žánru není a přitom mělo být..mě osobně štve, že je to tak nechutně uzpusobené proGAYmingu..čili, notné osekání efektů(viz původní a první gameplay), ani žádná destrukce prostředí se nekoná, ani pokročilejší stavba základen + rozdílný způsob těžení a zdrojů..mohl bych pokračovat..SC2 mě neskutečně sklamal, protože je to opět uplně ta stejná sterilní jednička, jen s datáčovými změnami a novou grafikou..ale jak říkám, nic lepšího..bouhžel v tomto žánru není a jelikož mě RTS celkem baví, tak si to stejně musím zahrát..a po netu by mě to ani nebavilo, páč tam si to ani neužiješ, páč tam je to moc rychlý...a já raději všechno v klídku a pomali budoju a vychutnávám si to..proto jsem čekal, že AI bude opravdu dobrá
nano
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 11. 9. 2011 23:11

Prehypovana sice je, ale to je tim ,ze ji take panove z blizzardu chteji prodat a vydelat na tom , coz se jim podarilo na jedničku.

To , ze to je sterilni a hra bez inovaci je proto, ze by to jinak fanoušci a e-sport komunita nepobrala. Proto se drzeli pri zemi. Za dalsi ja za špičku zanru povazuji warcrafta 3 .
Blizzardi RTSka byli vzdycky rychle a o velke davce skillu, ale o tom, ze by se po netu nehrali zajimave hry se rict neda. S kamaradem sme odehrali stovky zapasu v ladderu (diamand) a odehrali sme desitky makrovych her kde se postupem vytezila cela mapa a boje byli doslova o posledni expanze.

To , ze by te to nebavilo je tvrde prohlašeni , kdyz jak si psal nemas pristup k tomu SC2 onlajn hrat. Dle me je SC2 hlavne Online MP hra s bonusovou a docela spatnou kampani(opet warcraft 3 byl v tomto ohledu jednička ! ) .

Jeste se vcelku priznam , ze tezeni u SC2 me primo otravuje. Plna saturace krystalu vyzaduje pomalu 30 Dron/scv/prob a jejich stavba je nutna cca kazdych 5 s nebo kolik. Tudiz sem po celou hru nucen mačkat pres hot key neustalou stavbu dron/scv/prob coz me zpetnym pohledem pekne sralo a to bylo dalsi + warcraftu , kdy sem se neustale venoval boji a jenom boji.

Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod nano 12. 9. 2011 13:11

je mi jasné, že té firmě jde havně o prachy a věděli, že stačí uplácat jedničku v nové grafice..jen se ptám, zda to měli zapotřebí, zvlášt už s tak vysokými příjmy, jen za WoW..a ještě jedna věc mi vadí, že se SC2 nedá více odzoomovat, vím proč to tak zase udělali, ale to je právě to trapné kopírování kompletně celé hry..alespon ho mohli umožnit mimo battle net a pro vlastní offline hru..tako si ty mapy s větším odzoomování musím vždy upravovat v editoru

jinak WC3 je něco velmi podobného, na chvíli zabaví, ale po čase je to pro mě opět ta sterilní nuda..každopádně uznávám, že kampaň ve WC3 byla nejlepší, kterou jsem kdy hrál(těsně za ní, byla hra: original war - škoda, že zanikla)..a WC3 jsem si navíc užil v povedeném českém dabingu, kde i hlasy seděly a drobné nepřesnosti ve frázích se daly přehlédnout - jen bylo a je strašně cool, ten český dabing pokaždé shazovat - na naše možnosti byl velmi dobrý

PS: jinak jsem zvědavý, jestli se plánuje WC4
nano
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Player. 12. 9. 2011 13:53

Akoze nemozes hrat po nete? Vsak na to aby si si zahral aj proti AI potrebujes pripojenie na net.
Player.
Killing Spree