C&C red alert 2 + starcraft

Warcraft, Starcraft, Commandos, Civilization...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod LittleMan7777 12. 8. 2011 13:46

Zdravim,

znovu som objavil staru strategiu red alert 2 (verzia 1.0) (bez datadisku yuri's revenge) ale pri hre po sieti sa vyskytlo niekolko problemov.

Prvym bola nepodpora TCP/IP siete, co som vyriesil suborom wsock32.dll, ostatne problemy uz vyriesene nie su a neviem ako ich odstranit.

- pri hrani to cele obcas padne - bud hra na chvilku vsetkym zamrzne a potom odpocitava "ping timeout" niektoremu hracovi, ale ovela neprijemnejsie je, ked po hodine hrania hra ide dalej, ale napise okno "reconnection error" a vsetkym potom napise ze vyhrali a ostatni sa odpojili. Kedze v LAN hre neni save, je to vcelku problem, bol by som velmi rad, keby sa to dalo vyriesit a budem vdacny za akekolvek napady...

- dalej sa vyskytuje problem s vlastnou mapou - spravili sme si mapu so 6 ostrovmi a na kazdom z nich je jeden "startpoint". Ked sme ale hrali proti "brutal enemy" pocitacu, tem start pointy ignoroval a zacinal vzdy na rovnakom ostrove ako niektory z hracov... medium to nerobil, ale ten je dost slaby a hra je potom nudna. ked nas uz bolo viac ludia to tiez nerobili...

- zlozenie pocitacov na ktorych hrame je: 2x win xp, 2x Vista x86 a 7 x64. Mensi problem je, ze server musi robit vzdy 7, lebo ak ho spravi niekto iny, tak na 7 nie je viditelny (co je dost cudne, lebo ostatne pc, vidia aj ine hry a vsetky pc vidia hru vytvorenu na 7, a neide to ani ked sa vypnu vsetky firewally)

- poslednym problemom je, ze (aj ked su nase pocitace znacne vykonnejsie ako poziadavky hry) pri velkej bitke, kde je vela jednotiek zacne hra neskutocne sekat - snad az na urovni 2-3 fps (aspon taky je z toho pocit), na vsetkych strojoch, bez ohladu na nastavenie rozlisenia.

RA2 je skvela hra ale kvoli tymto problemom je dost zbytocne nieco hrat, kedze to vacsinou nemozeme dohrat...

Vedel by niekto poradit ako sa zbavit problemov, hlavne teda toho padania siete a sekania?


a este maly detail ohladne starcraftu - ten neviem na 64bit sedmicke rozchodit, hoci na viste funguje - nejake napady?

Dakujem velmi pekne
LittleMan7777
First Blood

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 12. 8. 2011 15:00

Ja bych to asi v prvni rade zkusil opatchovat.
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků