StarCraft II Doupě.cz Open Tournament, Vol. 1

Warcraft, Starcraft, Commandos, Civilization...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod David Sláma 8. 9. 2010 22:22

Jak jsme slibovali, zkusíme uspořádat malý 2v2 turnaj o drobné ceny. Níže jsou pravidla, případné dotazy směřujte do tohoto vlákna.

1.) Podmínkou pro účast je včasné podání přihlášky vyplněné dle vzoru. S ohledem na záměr osahat si organizaci a vyzkoušet, jak to celé bude fungovat, si vyhrazujeme právo ukončit přijímání přihlášek předčasně.

2.) Přihlášky je nutné podat do středy 29. září 2010 formou SZ zde na fóru adresované Davidu Slámovi. Volba rasy v přihlášce je závazná pro celý turnaj; jako rasu lze zvolit Random.

3.) Turnaj bude probíhat formou BO3* až do finále včetně. Rozdělení dvojic do pavouka bude náhodné, podle počtu můžeme přistoupit k nasazování hráčů z vyšších lig do pozdějších kol turnaje.

4.) Hry budou probíhat na vybraných 2v2 mapách určených pro každý jeden zápas náhodným losem.

5.) Na hry bude dohlížet David Sláma (Locklear) nebo Kuba Kovář (Ertefol). Ve hře kromě hráčů a organizátorů nebude nikdo další přítomen.

6.) Turnajové hry se uskuteční po 29. září 2010 vždy po domluvě s jednotlivými soupeři. Časy zápasů budeme chtít směřovat do večerních hodin (po 20:00), vše je však jen otázkou ohleduplné domluvy.

7.) Rozhodnutí organizátorů jsou konečná.

8.) GL HF

Vzor přihlášky:

ID: Locklear
Kód: 866
Rasa: Zerg
Ligy: 2v2 Silver
ID: Ertefol
Rasa: Protoss
Kód: 333
Ligy: 2v2 Silver, 1v1 Silver **

*BO3 – best of three; vítězí hráč, který jako první získá dvě výhry nad svým soupeřem
** vypište prosím všechny ligy, v nichž jste kvalifikováni
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 12. 9. 2010 12:16

Poznámka: jako rasu můžete zvolit i random - stejně jako v případě volby konkrétní rasy se pak vaše volba vztahuje na všechny zápasy v turnaji.
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 13. 9. 2010 13:26

Chci se zeptat - bude to pouze 1v1 nebo budou hrat i tymy?
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 13. 9. 2010 14:25

Bude to 1v1. Jakmile to proběhne a nějak to vyhodnotíme, můžeme do příště uvažovat i o týmovém turnaji.
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 13. 9. 2010 15:05

Nic pro mne tedy.
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 13. 9. 2010 17:39

Škoda, že Stara nemám :( Budou alespoň vystaveny někde záznamy nebo videa z matchů? Mohlo by to být zajímavé (předpokládám, že stream není v silách pořadatelů) :)
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 13. 9. 2010 17:43

Mno Torhame, nechci ti kazit iluze, ale jestli neco bude tak asi vyhodi na net replaye a ty si bez SC2 stejne nespustis. :( Treba si s tim daji praci a daji to na YT. :)
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 13. 9. 2010 18:06

Maggots. Proč Blizz neudělali něco ve stylu Battlecast Viewer pro C&C 3? To je v podstatě přehrávač replayů ze hry, který lze stáhnout a spustit samostatně bez nutnosti vlastnit hru, chjo...to je tak těžké? :-|
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C3nsuRED_cz 13. 9. 2010 18:15

Mno tak nastavit stream třeba na livestream.com je záležitost několika minut. Stačí stáhnout jeden prográmek a hotovo. Je k tomu ale potřeba trochu silnější PC...
It has to start somewhere, it has to start sometime, what better place then here, what better time then now!
Zerg rush KEKEKE
C3nsuRED_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 13. 9. 2010 20:53

Livestream zatím páchat nebudeme, ale v plánu je nějaký sestřih utkání plus komentovaná videa z finále - nebo tak něco. :) A Lojzo nedělej ocapinky a pojď si zahrát, o nic nejde. :)
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 13. 9. 2010 21:05

Ne, ja 1v1 nikdy nedam..nikdy neodhadnu co ma protihrac. :D Ja radsi teamplay kde s ekazdej soustredi na neco jinyho. At je posledni kedo jinej. ;)

..leda by..

Prihlasil se PC? :mrgreen: To bych do toho mozna sel.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 13. 9. 2010 21:08

Ono 1 vs 1 je právě dost o scoutingu, tam se ukáže nejvíc, jak ti to jde. 2 vs 2 pak o týmové spolupráci, 3 vs 3 už je lehce do počtu a 4 vs 4 mně osobně přijde jako dost loterie.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 20. 9. 2010 17:00

Takže, zájem byl přímo dechberoucí - dorazily mi dvě přihlášky. Neva, zeptám se ještě takhle: pokud by to bylo 2v2, byl by zájem větší?
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 20. 9. 2010 17:38

Za sebe reknu ze bych do 2v2 nebo 3v3 sel. :)

Vsak o nic nejde, nemusi byt ani zadny ceny... chci si zahrat jen tak pro zabavu.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 20. 9. 2010 18:02

Já taky !
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků