StarCraft 2 Multiplayer (kontakty, domlouvání zápasů)

Warcraft, Starcraft, Commandos, Civilization...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod spajza X 30. 10. 2010 15:44

Dneska niekto na SC2 ??
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 1. 12. 2010 20:05

Prave robim accaunt na own3D.tv co je stream client spolu s XSplit na masakaer kvalitu a bitrate co sa da na nete najst a planujem streamovat na justin.tv a teamLiquid.net vsetkym na hambu sveta :D ze z bronze to diamond :mrgreen:

Cakam na verifikacie streamu a dufam, ze sa niekto, kto chce byt v telke prida :D ...
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 1. 12. 2010 22:24

počki a co , ze tam chces presne stramovat? :D
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 2. 12. 2010 14:49

no sak Road from Bronze to Diamond :mrgreen: no a NAS vsetkych ako hrame a bavime sa :))

Lenze zase vcera vecer mi blesk tuna v Dubline odpalil router, tak som zase bez netu :roll: asi ma vystre...
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 2. 12. 2010 15:25

Jo tak, to ja uz snad ve vsem povyssil do platiny :D

v 2v2 s kamosem cekame taky brzkej prestup do diamontu(on diamond je , dost me toho naucil :) ) Kazdopadne vcera sme testovali 2x terran , jinak hrajem terran , zerg a musim rict, ze sme hrali stylem kyber šikana . Hlavni je davat si scoutem pozor na Noob rushe. Okamzite otravovat tezeni -- prvne reaper, helion a pak hned dropy na nekolika mistech zaroven.Ve finale sem provadel dva dropy u dvou exp ci mainu a vikingama ničil zergum overlordy a oni chudaci nevedeli kam jit driv :D Mezitim si massujes armadu v bazi na pripadnou defensi exp či pushi .)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 9. 1. 2011 20:01

Prave zacina (20:00) dost velky turnaj (finale) hra sa o 5k libier, komentuje totalbisquit, day9 a djwheat http://sk.justin.tv/screddit#/w/742191408 hra sama svetova spicka, urco bude naco sa kukat ;)
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků