Hledám podobnou hru jako Etherlords

Warcraft, Starcraft, Commandos, Civilization...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod ok48 1. 12. 2009 20:29

Zdra all,

chci se jen zeptat jestli někdo neznáte hru se stejnym nebo podobnym hernim systémem jako je v Etherlords I/II. Ta hra mě dostala :) dík.

//Upraven název-Jezek
ok48
First Blood

Odeslat příspěvekod Ertefol 1. 12. 2009 20:29

Magic The Gathering :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ok48 1. 12. 2009 21:10

:) chápu no...měl sem spíš na mysli tu kombinaci rpg tahovky a karetních soubojů...

...ha, Disciples III, uz ste to nekdo hral?
ok48
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 1. 12. 2009 21:20

Ne, ale hrál jsem jedničku a dvojku a tam žádný karty nejsou :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ok48 2. 12. 2009 13:39

jn, ale to uz mam zase radši tahoví stratošky :) ...chtělo by to další díl Etherlords, ta asi žádnou obdobu mít nebude :)

a co to Disciples III, už to vyšlo?

//Jenom detail, když nevíš, jaké -i/-y se píše na konci slov, tak používej spisovné tvary, třeba slovo tahové. Díky - Jezek
ok48
First Blood

Odeslat příspěvekod ok48 4. 12. 2009 16:33

//Jenom detail, když nevíš, jaké -i/-y se píše na konci slov, tak používej spisovné tvary, třeba slovo tahové. Díky - Jezek[/quote]

aaa další prudič, že vás to baví :) ale když tak hezky děkuješ tak se omlouvám :) ...ale tu opatrnost z toho aby ses Ty náhodou někdy nepřehmát, ti nezávidim :)
ok48
First Blood

Odeslat příspěvekod negr 4. 12. 2009 18:31

Proto používám automatickou kontrolu pravopisu v Chrome ;)

K tématu: z karetních her Spectromancer http://www.impulsedriven.com/spectro
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 4. 12. 2009 21:25

Ok, no Bene, podívej se poslední varování Kalimero, vyber si Tahovku a táhni, jestli jsi si to s tou omluvou nemyslel Vážně, právě si nas-ral Medvěda, takže až budeš mít tady něco odpracováno a oddatlováno, třeba pochopíš , že si hned na úvod tady přeťáp Frajere, STarec Marcel od Zvonu...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ok48 5. 12. 2009 20:41

Marcel Kudlvasr píše:Ok, no Bene, podívej se poslední varování Kalimero, vyber si Tahovku a táhni, jestli jsi si to s tou omluvou nemyslel Vážně, právě si nas-ral Medvěda, takže až budeš mít tady něco odpracováno a oddatlováno, třeba pochopíš , že si hned na úvod tady přeťáp Frajere, STarec Marcel od Zvonu...


:)) no ty ses předved...no jen pojď, napiš ještě něco zajímavého ať všichni viděj že tady maj přesně ty lidi který nesnášej kvůli jejich prudícím spamujícím příspěvkům mimo téma.

sorry all ale já tyhle děcka co z nudy projížděj fora a snažej se někoho setřít nesnášim.

negr: Dobrej nápad, aspoň ušetřim nervy těmto lidem :) ...a dík za tip
ok48
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 12. 2009 21:09

Děcka? :-) Ani nevíš, jak daleko jsi od pravdy :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ok48 5. 12. 2009 21:23

tak ted nevim jestli sem složil kompliment nebo se mám omluvit :) ...ale na názoru to nic nemění
ok48
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 12. 2009 22:32

Ta fotka v Marcelově avataru, to je on ;-) Ber ho trochu s rezervou ;-)

A Ježek je poslední dobou na některé věci přecitlivělý :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ok48 6. 12. 2009 05:27

ok, beru ;-)
ok48
First Blood

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 6. 12. 2009 17:30

No Děkuji Vám chvapci, že jste to pořešili beze mne a ,,OK,,...okolo Ježka i okolo mne choď velkým obloukem, že...prostě si jsi začal vyskakovat až moc Brzo , tož sa zapoj a zatím šoupej nohama a snaž se nám tady spíš pomáhat, Děkuji za pochopení a ozvi se mi bude sranda, Střelec,8.12., 58.,vobčanka kecá, he s Tím Děckem si se trefil, ano jsem Dítě tak 8-10, který si hraje 21 let. Někdy 33, nebo taky jenom 6 let, když je něco engliš a bez Mana cz. No napiš mi na SZ či Majl a bude sranda...potěšíš STarce od Atari 800 a ST. Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ok48 6. 12. 2009 18:05

hh, tak vypadá že by sme si mohli i rozumnět :) já si ještě lítal s letadýlkem na Didaktikovy...77 :) bohužel chodit okolo vás nemohu a na zapojení, pomáhání a šoupání nohama nemám čas :) a co se týče "auto-opravny Ježek" tak sem napsal jen svůj názor, na nikoho sem si nevyskakoval...jen mu tu ač ctihodnou leč profesionální deformaci nezávidim :) tak, see ya někde :D
ok48
First Blood

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků