Knight and Merchants

Warcraft, Starcraft, Commandos, Civilization...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 12. 2009 21:00

U mě taky, za tenkrát neskutečně levných 999 Kč :D
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Deffus 14. 12. 2009 21:01

tak to já nevím , dostal jsem jí jako prcek k vánocům O:-) než mi došlo , že je to na Pc trochu to trvalo :D
Deffus
First Blood

Odeslat příspěvekod enjay 2. 3. 2010 12:59

Deffus píše:Ještě bych chtěl podotknout , snad moje 1. hra na Pc :love: a na tu se jen tak nezapomíná ^^

Tenhle pocit znám, něco podobného je pro mě Civilizace :-)
"Člověk je bohatý tehdy, když si může koupit něco co nepotřebuje."
enjay
First Blood

Odeslat příspěvekod Deffus 12. 3. 2010 11:15

Super hra, ale taky pro mě jako prcka trochu složitá, teď si v tom libuji. O:-)
Deffus
First Blood

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 12. 3. 2010 17:39

No Vítaj Deffus, doufám, že se zase někam neodpaříš a chvilu pobudeš. Ozvi se mi na majla a nebudeš litovat...pokecáme o STG/ RPG a doplníš si mezery,,ve vzdělání na Herní scéně, he,,...Těším se na Tebe, Mládí Vpřed...,,Prcku,,. STarec od Atari, Marcel od Zvonu...A co takový Setleři I. - pochopitelně, M.U.L.E - Colony či Traders..., Powermonger, Populous, Blackwajty, Pirates!Old i New 3D!Vše SID Meyer..., a nemluvě o Alpha Century + dat Crosfire!!A např. Age of Emp. II.!! + dat i Klony - Battlegrounds SW! Těším se, díky předem.
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod Sattero 20. 3. 2010 16:16

Pro mě bylo víceméně takovou první srdcovkou Transport Tycoon... Ale KaM sem popravdě nikdy nedohrál, protože to ke konci bylo už hodně obtížné na to moje low skill hraní :) Ale ty začátky a stavění vesnice, to mě bavilo hodně a asi si to brzo nainstaluju a zahraju :)
Sattero
Killing Spree

Odeslat příspěvekod thePrayer 17. 7. 2010 22:55

čas se zrychluje F8 :)

a hra je to parádní - ta hratelnost je neuvěřitelná at od budování přes vojevůdcovství.
thePrayer
First Blood

Odeslat příspěvekod Psycho vlk Wolf 3. 8. 2010 07:42

Tůhle jsem si to chtěl zahrát na netbooku, a nějak nespolupracovala grafika. Mě to ***** :-(
Psycho vlk Wolf
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Raven. 4. 8. 2010 20:14

Ahoj, nenašel by se někdo kdo by si to zahrál po multiplayeru ? Určitě by to šlo rozchodit pomocí nějákých těch programu
Raven.
First Blood

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 5. 8. 2010 05:48

Psycho vlk Wolf píše:Tůhle jsem si to chtěl zahrát na netbooku, a nějak nespolupracovala grafika. Mě to ***** :-(

Komplet, nebo Ti to padalo?
Si pamatuju, že jednu misi jsem nemohl dohrát, jak se PC chystalo k frontálnímu útoku, zamrzlo to a spadlo do Win.. Musel jsem opatrně lákat vojsko přez most po pár vojákách. Pokud vím, tak to byla všeobecná pomůcka-jak to začalo škubat, blížil se útok :D
Dr.Watson
Killing Spree

Odeslat příspěvekod thePrayer 22. 1. 2013 13:32

Už nějaký měsíc je venku knights and merchants REMAKE, s funkčním multiplayerem, běží asi desítka serverů :) stahujte :)
thePrayer
First Blood

Odeslat příspěvekod Veverka 23. 7. 2013 11:14

Remake doporučuju. Je to hodně dobrá hra. Dokonce se mi díky remake podařilo projet skoro celou hru. Na původní verzi mi to nešlo :D A multiplayer je taky dost dobrý.

Stahujte

Bohužel musíte mít hru i datadisk zvlášť. Nefunguje na "gold" verzi, která obsahovala hru i datadisk dohromady.
Jsem zpátky :)
Punk's not dead! :P
Veverka
Killing Spree

Odeslat příspěvekod milly7 12. 8. 2013 17:41

Dr.Watson píše:Ať jde KaM do kelu... 4 misi jsem hrál 2 a půl hoďky. Normálně nezvládám ovládat jednotky... si lezou a rovnají se jak je napadne... aby si to jeden vyměřoval šuplérou po se vždy rozhodí formace... Vzdávám to. Hodím Caesara III. Tam si budu v klííídku stavět... Je to dobrá hra ale já už jsem na to asi starej...

4. misia 59 minút. každá hra má svoje za aj proti. tiež ma to občas štve, že sa to občas stavia ako sa tomu zachce, ale je to súčasť hry, tak to tak aj ber. alebo tiež patríš k tým, čo majú radšej jednoduché hry a k nim kódy...? ;-)

-- 12. 8. 2013 18:43 --

Dr.Watson píše:...když napadne nepřítel lučistníky, všichni se motají kolem dokola jak.....

a vieš ako to poteší, ked ich napadneš odzadu ty a jedným sekerkáčom pobiješ celú jednotku? :D

-- 12. 8. 2013 18:45 --

Dr.Watson píše:Nooo!?!
Dal jsem KaM do Linuxu pod Wine... Nešlo to patchnout češtinou a ti mezuláni melou finsky :-D ..

tak si to tam len skopči z win, ono to fachčí aj tak. ;-]

-- 12. 8. 2013 18:52 --

prvý krát som to hral asi pred desiatimi rokmi. fakt ma to chytilo a samozrejme že som to dohral komplet. pár krát som sa k tomu vrátil, ale teraz to už hrám len na ˝bleskovečku˝, čiže na čas. s pc sa už sútažit nedá, lebo ked človek vie čo a asi kedy príde, tak je to o ničom.... aj teraz som si to natiahol, najprv to chcem prejsť len tak, porovnat si časy s minulom a potom si chcem nainštalovat ten remake. :-D
milly7
First Blood

Předchozí stránka