Knight and Merchants

Warcraft, Starcraft, Commandos, Civilization...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 3. 10. 2009 21:50

Ahoj, při úklidu po a před malováním jsem našel Knight a. m. tu rozšířenou verzi. Vlastně jsem tonikdy nedohrál, byla to jedna z prvních her co jsem měl :-D
Dohráli jste to někdokomplet? Vzpomínám, že mne pak štvalo to děsuplné čekání až se postaví... až se sklidí obilí...až vyrostou prasata... Netušíte, nedá se zrychlit plynutí času ala Starcraft?? Cheatovat nechci. Díky za rady pohledal jsem co se dalo ale asi to nejde :-(
Dr.Watson
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 3. 10. 2009 22:51

Kde to vázne,,Hungééér! Máme hlad a žízeň, a švihni si, nebo Ti chcípnem než tam dojdem...,,. Jo dobrá ígra Docu. No poznáš později, že tyhle starosti jsou brnkačka...buď rád , že se to občas courá, he. Musíš mít rozjetejch víc akcí najednou..., pak se Ti zpotěj kulky , neboj. Šafle Hore. Na nepřítele...a honem zase ústup a na blbouny, baterečko pal!...šaflička Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 4. 10. 2009 09:24

Zrychlit čas nejde :-) Dostal jsem se do předposlední mise v nerozšířené verzi a tam jsem to vzdal...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 4. 10. 2009 20:39

Ať jde KaM do kelu... 4 misi jsem hrál 2 a půl hoďky. Normálně nezvládám ovládat jednotky... si lezou a rovnají se jak je napadne... aby si to jeden vyměřoval šuplérou po se vždy rozhodí formace... Vzdávám to. Hodím Caesara III. Tam si budu v klííídku stavět... Je to dobrá hra ale já už jsem na to asi starej...
Dr.Watson
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 4. 10. 2009 20:51

Jo, s těma jednotkama je to na palici... Navíc nejde lučištníkům říct, kam mají střílet - místo střelby na to místo jdou...
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 4. 10. 2009 21:45

jojo, ještě mne štvalo když jdeš na útok, zabijou toho pajduláka, na kterého jeden klikl, takse musí znovu hledat celá jednotka, tedy kliknout na dalšího z grupy, když napadne nepřítel lučistníky, všichni se motají kolem dokola jak... no, zkoušel jsem udělat menší tlupy, ale zase se to blbě ovládá, když nejde zpomalit-zrychlit čas. Asi je to i zmlsaností ovládání z jiných her :-) No, byl to pokus... Pokorně se vracím ke klasice Cae. 3 a G2NotR :-D

OT: nemáte někdo zbytečnou vzduchovku S 631, nebo S 634?? na aukru je pusto...
Dr.Watson
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 4. 10. 2009 23:20

He Docu Watsone, už zase pozdě, co takhle 601?! CHceš opravit Tu poděděnou?! Já si KaM, dávám repete...ma to Problema nedělá, prostě jim to zatrhnu...a rozdělený jednotky stíhám. Prostě chce to strategii za roh a ty léčky a lákačky. Ponocnej Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 5. 10. 2009 12:36

Hanbo Wasrovská !!! O:-)
Toho bohdá nebude, haby československomoravskej Watson z KaMu utíkal... To to teda překousnu...

Čas k jídlu, pánové !
Dr.Watson
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 5. 10. 2009 20:05

Nooo!?!
Dal jsem KaM do Linuxu pod Wine... Nešlo to patchnout češtinou a ti mezuláni melou finsky :-D to je masakr... Asi vikingové 8-D
Ale asi si na to ovládání zvyknu. Odehraju ještě pár misí...
Dr.Watson
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 5. 10. 2009 22:28

Můžeš to mít ode v češtině...Mezuláne, přihazuji na hromádku. Staec Marcel od Zvonu. Dávali to k nákupu v LK.
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 5. 10. 2009 22:39

Dík ale neee.
Já to mám kdysi dávno Game4U, pak s tím datáčem origin, to v CZ nevyšlo ale je čeština na Bonuswebu. To byla jen kulturní vsuvka...
Dr.Watson
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Grammator 17. 10. 2009 22:33

jojo dobrá hra, když sme ještě s bráchou smažili lama hry po lance tak nám dycky došli truhličky a šlus, paráda ;)
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Deffus 14. 12. 2009 18:58

super hra rád na ni vzpomínám a rád si jí i občas zahraju :D časově náročná , ale to se mi na ní líbí ;-)
Deffus
First Blood

Odeslat příspěvekod Pilf4r 14. 12. 2009 19:49

Na tuhle hru mam dosti vzpomínek..hrával sem jí před mnoha lety ještě s mamkou !!!..a to se jen tak nevidí.. :-D
Pilf4r
Rampage

Odeslat příspěvekod Deffus 14. 12. 2009 20:56

Ještě bych chtěl podotknout , snad moje 1. hra na Pc :love: a na tu se jen tak nezapomíná ^^
Deffus
First Blood

Další stránka