Anno série

Warcraft, Starcraft, Commandos, Civilization...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 20. 2. 2010 12:03

Jsem ji chcípnout nenechal... Jsem ji normálně každý týden zalíval (byla ještě mokrá), ona pořád rostla a pak se zastavila a uschla... Asi je potřeba se s tím zalíváním nebát... Zkusím druhou :-) Až zmizí sníh.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod jezek 24. 2. 2010 09:56

SCobra píše:Jsem ji normálně každý týden zalíval

A zpíval jsi ji?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 2. 2010 09:58

To by uschnula mnohem dřív :D
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 7. 7. 2010 10:24

Měl jsem tady zákazníka, hraje Anno 1404 nejspíš rychlou hru...dostal se do druhého levelu a ted má občany...chce se dostat na level patricians, ale vůbec neví jak na to...říkal že má potřeby občanů vše na 100% a ne a ne mu naskočit další level...prý ty požadavky přímo ve hře psané nejsou tak nevíte někdo co potřebuje aby se dostal na patriciany?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 7. 2010 10:28

Taky musí mít suroviny na stavbu většího baráčku a povolit upgrade :-)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Player. 7. 7. 2010 13:30

Nieco podobne sa stalo aj mne. Po upgrade a splneni podmienok ma hra nechcela pustit do dalsieho levelu, tak som si ho musel dat odznova. V tretom leveli ma opat nechcela pustit dalej, tak putovala do kosa.
Player.
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 7. 2010 13:45

Je třeba nainstalovat patch ;-)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Mican 9. 11. 2011 19:50

Chystáte se někdo na ANNO 2070? Hrál jsem demo a vypadáto to na podobné budovatelské orgie jako u 1404, jenom samozřejmě modernější (i když dělňasové ve fabrikách žerou taky ryby). Kdyby to nevycházelo ve stejný den jako nová Zelda, byla by to jasná koupě.
Hyena rulez!
Mican
Rampage

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 9. 11. 2011 21:08

Zdravo Micane, Marcel vstal ze,,židle,, huž ju má srostlou so zadnicou po 4 měsících marodění s bercákama, fakt i na něj špim, bim ho a špim. Jo Annini jsou dobre oblbováky, ale na Alfu Centauri a A AofE 2 nemaj, hej. Starec Marcel od Zvonu, Pod Modrou Oblohou, jo Mican fotky z Prova sú na Rajče.cz pod: marcelzvon A ozvi se ma, dáme Sraz k mý 60. -tce?§ ,,U Váhy,, metro Anděl?!
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod .soul 9. 11. 2011 23:23

Určitě koupim, 1404 byla lahůdka, ale ne za plnou cenu.
Teď mám tak jako tak herní resty na měsíce dopředu, 1404 jsem kupoval za 15 liber i s datadiskem na direct2drive, tak asi počkám na nějakou podobnou akci...
LG V30 Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita

The only thing that saves us from the bureaucracy is its inefficiency. -Eugene J McCarthy
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod Mican 10. 11. 2011 19:35

Marcel: Tak to bude hra pro tebe. U Anno nemusíš vstát 12 hodin ze židle a mise pořád nekončí.
Hyena rulez!
Mican
Rampage

Odeslat příspěvekod Mican 13. 11. 2011 13:05

Díky tomu že Zelda vyšla nečekaně o týden dřív, mohl jsem si předobjednat i tohle. Dokonce tu "DeLuxe edici" se solární stavebnicí. :-)
Hyena rulez!
Mican
Rampage

Předchozí stránka