Anno série

Warcraft, Starcraft, Commandos, Civilization...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 8. 11. 2009 21:44

Už klíčí :-)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Mican 9. 11. 2009 18:27

No nekecej! Těším se až na nějaký pražský sraz přineseš první úrodu.
Hyena rulez!
Mican
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 11. 2009 18:35

Jestli jí to půjde tak rychle jako klíčení, tak možná za 10 let :D
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 9. 11. 2009 19:44

No SCobra, budeš na ně muset vyrazit do Maďaroše k Balatonu(východní břeh pod Firedem.) a můžeš taky dotáhnou bečičku vína , dáme si mandličky a vínko, he...až budu mít Žuby, he...jinak je tam krásně-mandle gratis s trochou strachu a vínko od zdroje za Hubičku...Těším se, a díky předem, Tulák Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod sllladucky 15. 11. 2009 14:18

Zdravíčko, chcel by som s aopýtať na tretiu misiu ohladom tejto hry, teda dostal som už vybudované mesto, upravil som si ekonomiku, postaral sa o obchody al edostal som dalšu ulohu získať 20 t kožušín, vyrobiť si ich nijak nemôžem ale našiel som domorodcvov, ktorý ich ponúkajú, no ked tam pošlem scouta tak mi ich nijak nedajú, z ineho fora som sa dozvedle že im mam niečo dať no neviem čo, prosím vás mohli by st emi pomôcť? dakujem
sllladucky
First Blood

Odeslat příspěvekod sllladucky 15. 11. 2009 18:06

Ok už som prešiel tú misiu ale mám iný problém v dalšej misií kde mam presvedčiť tých velitelov aby sa pridali k mojej výprave, jednemu som dal korenie ale s druhým neviem čo mám robiť aby sa ku mne pridal :( a ešte mamzničiť jednu pevnosť a stále ke dju zničím minapíše že námorník bol zabitý a neviem čo s tým :(
sllladucky
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 11. 2009 12:36

Datadisk pro Anno 1404 se blíží. Bude se jmenovat Anno 1404: Venice (zdroj: http://worthplaying.com/article/2009/11/25/news/70497).

Key Features:

* The rich Anno 1404 environment gets complemented with a new Venetian setting offering new possibilities of interaction:
o Build two new Venetian ship types: the small and big tradesman cog
o Develop secret cabinets, infiltrate your enemies and sabotage their expansion
o Take control over enemy cities thanks to your influence in the cities’ council board

* Play Anno 1404 online in a multiplayer mode:
o Choose to play versus or coop to defeat the AI by combining your techniques
o Up to 8 players

* New challenges and quests:
o Up to 60 new items and 300 new quests with two new types: trading race and ship boarding
o Discover and exploit a new type of island, the Volcano island
o New scenarios to face new challenges with new achievements, medals and crests
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Chemist 17. 2. 2010 16:00

Se z toho zvencnu.
Vyrazil jsem si odpoledne po městě, v kapse patnáct stovek na nový džíny, jdu kolem JRC krámku, koupím ANNO 1404, po dvou hodinách konečně nainstalím, spustím, v první misi dostanu úkol postavit dva dřevorubce, postavím dva dřevorubce, pak to po mě chce, abych je zboural, tak je zbourám, zase mám postavit dva dřevorubce, postavím dva... a nic. Pořád za úkol mám postavit dva dřevorubce.

Stahuju patch, pač mám pocit, že to musí bejt jasnej bug, asi jsem je zboural dřív, než ten borec dokecal...
:D
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 2. 2010 21:39

Je to bug, ale nejsem si jistý, jestli to ten patch opraví :D Jsem toho druhého dřevorubce postavil hned a taky jsem se dál nedostal :D
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Chemist 18. 2. 2010 10:09

Mhm. Opravil, nebo možná to změnil postup, kdy jsem čekal, až mi řekne, že je mám zase postavit.

Už jsem náhodou v další misi, kdy musím poprvé vyrekrutovat nějaké rytíře, akorát jsem se tam opět zasekl, protože úkol byl postavit malé tržiště severně od té vsi a já ho nejspíš postavil severozápadně :D

Ale zatím to běží, mám citizeny a učím se, jak se to všechno spravuje.

Ta hra je hezká, v dané misi chytne a nepustí, ale jakmile začne nová a moje pečlivě vystavěný městečko počítač přehází do jiné podoby, načež se tam vyskytne nějakej bug... mhm. Moc hezká hra, která se ale špatně hraje.
:)
Chemist
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 18. 2. 2010 13:06

No právě. Jsem čekal, že to po patchi dohraju, ale už se mi do toho nechce...
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Chemist 18. 2. 2010 13:36

Jop. Chtělo by to odbugovat.
Takhle zavšivenej nebyl ani Gothic 3.

Což o tom, vypadá to fakt hezky, je hezky propracovanej strom závislostí a tak, ale ty chyby a vždycky restart městečka... Škoda toho litru.
Chemist
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 18. 2. 2010 13:58

No právě hlavně ten reset mě štve... Všechno vždycky stavět znovu, když to bylo před tím funkční - mohlo by tam být vybírátko - chceš/nechceš resetovat. Jinak je to po patchi už i hratelný :-)

Akorát bych potřeboval patch na mandli - uschla...
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Chemist 18. 2. 2010 14:11

:D

To jsem chtěl zmínit, že já vyhodil do luftu litra a nic za to nemám, kdežto ty máš aspoň tu mandli.

No tak už ne. :)

Ten reset si myslím, že je asi největší chybou, no. Bugy se dají třeba odstranit, ale tohle je fakt zbytečná pakárna.
Chemist
Dominating

Odeslat příspěvekod Mican 20. 2. 2010 10:41

SCobra píše:Akorát bych potřeboval patch na mandli - uschla...

No ty si ale lama! Já se těšil že nás budeš zásobovat bio-mandlemi po zbytek života a ty to necháš chcípnout. :grr:
Hyena rulez!
Mican
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka