Anno série

Warcraft, Starcraft, Commandos, Civilization...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 7. 2009 09:30

Zrovna dneska vyšel parádní článek o Anno 1404 na PCT:
http://www.pctuning.cz/multimedia/hry-a ... i-grafikou
Ta hra vypadá vážně úžasně, akorát je lehce zabugovaná a obsahuje pár nedotažeností (dostanu úkol postavit plantáž, postavím hned dvě -> nedá se splnit následující úkol - postavit druhou plantáž). Navíc, nejen že dostáváte naskriptované úkoly, ale některá zadání je třeba najít někde na mapě a občas není úplně zřejmé, kde takový úkol hledat (může to být kdekoliv, kdykoliv a jakkoliv - třeba kliknutím na měšťana nebo budovu).

V každém případě od Anno 1602 velký skok kupředu.

A tady ještě obrázek sběratelské edice (1599 Kč):
3010.jpg
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 23. 7. 2009 19:22

No SCobra vypadá to mlaskózně, až to ke mně doleze, tak si ten kufírek zrobím sám, he. Kompas tu je, nugety taky a doufám , že to do tý doby zmáknou líp vyladit...díky za info. Budu hrát zatím Ty starší. nostalgic Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 7. 2009 19:32

Nugety? To jsou mandle - plně funkční ;-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 7. 2009 23:15

Něco málo na blogu:
http://cobra.blog.doupe.cz/
A po dnešním večeru se hrou opravdu končím do doby, než vydají patch. Si tak pěkně hraju a po třech hodinách zjistím, že nepřítel, který má kvůli splnění zaútočit, je přítel, takže nikdy nezaútočí... Fakt příšerný...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 24. 7. 2009 23:21

Kurnik, jak vidím, tak ten tvůj blog není schválený. Zavoláno výš, mezi schválenými to bude snad zítra, nejhůř v pondělí.

EDIT: Jinak, co jsem to prolítnul, tak vypadá Anno i text celkem zajímavě :-) Jen bych doporučil se příště přemoci a jeden ten screen tam fláknout - vážně to vypadá o dost líp ;-)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 25. 7. 2009 09:53

No není schválený, když jsem tam neměl žádný text :-)

Screen tam kdyžtak přidám dodatečně ;-)

Se mi to nechce zapínat, protože mě to baví, ale ty bugy mě strašně štvou a nedá se to hrát.
Citlivějším jedincům rozhodně nedoporučuji ;-)

//Já se z toho Wordpressu zblázním... Vždyť on neumí pracovat s miniaturama - resp. s jejich nastavením přes grafické rozhraní...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 26. 7. 2009 00:34

No Právě, Mandle SCobra, udělej si je naslano a můžeš křupat k dobrej flaše mikulovského...Bon apetit, lepší než skřípat zubama naprázdno, ještě , že sem Posleda...Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 7. 2009 13:04

Preview na Doupěti:
http://www.doupe.cz/GC-Anno-1404--grafi ... u/a-130731

Recenze na Herniweb.cz
http://www.herniweb.cz/readarticle.php?article_id=80

Recenze na Sector.sk
http://www.sector.sk/recenzia/28726/ann ... covery.htm

S jejím pozitivním výsledkem se bohužel neztotožňuji. U mě zatím hra tak na 60 - 70 %. Technické zpracování není všechno a co je platná skvělá hratelnost, když ji ničí spousta bugů... Začátečníkům v budovatelských strategiích rozhodně nedoporučuji, mohlo by se stát, že na žánr zanevřou...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 29. 7. 2009 10:03

Mlada to hra na NDS :D sama od seba si to kupila a dost ju to bavi ( asi to s PC verziou moc nema spolocne) ale ma tam ostrov, stara sa o ludi atd. to ju bavi, taky sims co bol na NDS.
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 7. 2009 10:19

Myslím, že PC verze a DS verze jsou dost podobný, kromě grafiky teda...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 3. 8. 2009 10:30

Co tam máš za problémy? Já teda nejsem zase moc daleko (4. kapitola myslím, jak tě tam učí stavět orientální vesnici) a pokud pominu fakt že manuál je úplně na nic a při problému ti neporadí, nějaké závažnější záseky jsem tam neměl.

Jaký jsou ty mandle? Já mám jen sociální edici, nechtěl jsem za ně dávat o dvě stovky víc. Slaný, nebo přírodní?
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 8. 2009 11:27

Často se nespustí skript, který má něco udělat, například přepnout neutrála na nepřítele nebo jinak umožnit dokončení mise.

Mandle jsou přírodní, dokonce s návodem na zasazení :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 3. 8. 2009 21:53

S tím jsem se naštěstí ještě nesetkal, asi jsem ještě moc na začátku. V různých recenzích se ale zmiňují o podobných chybách a píšou že většinu nejvážnějších chyb opravuje nějaký patch, protože mám ale českou verzi a patch nikde k nalezení není, možná si s tím ještě užiju.
Hru jako celek ovšem chválím, něco podobného mi chybělo od doby Settlerů 3.

Ty mandle nejsou k žrádlu? Škoda. Dej vědět jestli ti něco vyroste.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 8. 2009 22:11

Tak ono mi to dělá už od první mise, kde jsem nedostal za splnění úkolu druhou lodičku (stejně se do další mise nepřenáší), ve čtvrté zase nezaútočila ta bloňďatá blbka...
O fog of war po načtení pozice už se budu opakovat...

Patch se stahoval, ale nepomohl... To teda musel být docela mazec, když opravil většinu chyb a přes to tam tyhle zůstaly.

Zatím jsem je nezasazoval ;-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 4. 9. 2009 14:30

Už jsi zasadill mandle?

BTW jsem už dohrál kampaň a teď se mořím se scénářema.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků