NHL 09

NHL, FIFA, Pro Evolution Soccer, Championship Manager...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 18. 11. 2008 22:43

Peter S. Kenedy píše:Mr. bombastic v čem je teda lepší oproti 2008 verzi?


Ja som 2008 nemal :D
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 18. 3. 2009 11:47

Tak to vypadá, že další NHL už na PC neuvidíme http://www.games.tiscali.cz/news/news.a ... 1981&r=top
Zato by jsme se mohli dočkat NHL2k10
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 18. 3. 2009 12:20

Peter S. Kenedy píše:Tak to vypadá, že další NHL už na PC neuvidíme http://www.games.tiscali.cz/news/news.a ... 1981&r=top

Určitě to všechny mrzí :lol:
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 18. 3. 2009 12:57

Ty, kteří si to každoročně kupovali, jen kvůli novým soupiskám a jinému menu, to uričtě štvát bude :-) Mě teda vůbec ne...NHL 09 mám na PS3 a jsem spokojenej...uvidíme jaké změny přinese NHL 10 podle toho koupím
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 19. 3. 2009 11:46

PSK: Tak jako rozdíl mezi PC/PS3/X360 verzemi je diametrální v těžký neprospěch PC verze :-) Mám v práci kolegy-blázny do hokeje, co si bláhově koupili NHL 09 na PC a u otce hrají její PS3 verzi. No říkají, že ta PS3 verze je někde ÚPLNĚ jinde...promakaná hra jako celek, detailní editory (lze si prej dokonce zvolit tvar a tvrdost čepele hokejky, atd.) a další věci. EA se s těmito sériemi na PC vyloženě vykašlala (lehce ošmrncnutý engine z NHL 05, pár drobnůstek + aktuální soupisky), takže mne taky nevadí, že EA hodlají s PC verzemi skončit. Ale na druhou stranu, nějakej PC hokej by to chtělo. Jestli bude NHL 2k10 na PC a jestli bude lepší než NHL 09 (myšleno PC verzi), tak proč ne? :)
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 19. 3. 2009 14:32

suhlasim, konzolove verzie su suprove (X360,PS3)
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 18. 4. 2009 21:03

Tak konzolové NHL nemá chybu. :) Naprosto jiný zážitek, než na PC...teda obrovský zážitek a adrenalin... :) na PC vůbec. Ale pro mě na PC určitě nejlepší NHL, teda možná proto, že se této hře teď docela často věnuji. Už ale nemám problém kombinovat i na tu největší obtížnost. Na konzolích je daleko více možností teda. Hrál jsem na PS3 a fakt nádhera. EA se pořádně vytáhlo a přišlo s pořádnou simluací ledního hokeje. A ke grafické stránce snad není co dodat.
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SilverSurfer 12. 6. 2009 14:32

Aby som zbytocne nezakladal novy thread tak psiem tu. Chcel by som sa vas spytat co mam spravit aby som mal defaultne hracov v povodnych tymoch. Neviem ako sa to stalo ale teraz mam crosbyho v edmontone namiesto pittsburgu a mam tam za neho niejakeho ieho hraca je toho viac fakt neviem ako sa to mohlo stat... no to je jedno, skusal som to aj preisntalovat odstranil som subory z dokumenotv... nainstaloval som to a stale to iste...Dakujem za rady
SilverSurfer
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LukiKE 26. 12. 2009 13:48

Hali lepsie by bolo keby sa dala vopred urcit taktika hry,prihravky atd atd
Napr idem dopredu z pukom,vidim svojho hraca ako ide zamnou chcem mu prihrat dozadu a prihra hracovi co ide po strane...
Niekedy sa nedaju vyuzit finty ako v realne,..snad sa nieco opravi v dalsiom pokracovani
LukiKE
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Smrtka 42 20. 2. 2010 23:38

mám problém nainštalujem nhl 09 ale úvodná obrazovka je modrá len hudba hrá...neviete čím to môže byť? vopred ďakujem za odpoveď..
Intel Core i5 750-BOX
Nvidia Geforce 250gts 1 gb gddr3 with ZELMAN cooling system
SAMSUNG 750 gb F1 7200 rpm
GIGABYTE H55M-UD2H
KINGSTON HYPER X 2x2 gb
Win 7 Home Premium 64 bit
Smrtka 42
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BreC 16. 6. 2010 19:55

Nevíte někdo, proč mi nejde hra uložit ?
Lidi jsou jak ryby, někdy plavou proti proudu.
BreC
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miguel_Vacuel 16. 2. 2011 20:45

Zdravím, mám na vás jednu prosbu: koupil jsem si normálně NHL 09 na PC...normálně jsem ho nainstaloval a když to zapnu tak se mě to samo ovládá...na nic nešahám a prostě si to vybírá nastavení a typy hry samo i hráči na ledě si dělají co chtějí

Nevíte prosím někdo co s tím??
Bych vám moc vděčný
PŘEDEM DÍKYYY
Miguel_Vacuel
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 17. 2. 2011 11:27

Jako že i menu se ti ovládá samo? Zápas se ti normálně spustí sám?
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miguel_Vacuel 20. 2. 2011 19:11

zápas se mi sám nespustí, ale vybírá mě to samo týmy i nastavení se ovládá samo... :roll:
Miguel_Vacuel
First Blood
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků