NHL 2008

NHL, FIFA, Pro Evolution Soccer, Championship Manager...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod davee 26. 8. 2007 13:10

jen aby tim velkym prekvapenim nebyl jen ten Jagr na krabici :-)
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod HAck_SG 26. 8. 2007 15:32

Nene :lol:

Napovím Skill Stick tam je jak v X360 v jednom s malou odlišností. Na AI ( hratelnost ) se fakt těšte.. aspoň co líčil jsem si zprvu myslel, že si dělá srandu ale přísahal před obrázkem svých rodičů. Taky tam je navíc malinko bonus oproti x360o/quote]
HAck_SG
Killing Spree

Odeslat příspěvekod mr_wawra 26. 8. 2007 15:41

to sou takovy fraze na prd, az tam konecne bude jakas-takas hra ve strednim pasmu, tak muzou bejt extaticky vejkriky na miste
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod HAck_SG 26. 8. 2007 19:13

Po příjezdu z GC 2007 Joker75 při prvním dotazu na verzi PC – DVD NHL 08 odpověděl:

Je to nářez PC verze je nejlepší jaká kdy byla. Dokonce bych řekl, že PC verze je lepší než NHL 07 na X360 !!!

Samozřejmě ne graficky… ( pozn. redakce: nová je potvrzena u NHL 09 ).

2K Games na GC nebyla, ale potom co předvádí EA letos ve všech sportech se není čemu divit. Jednička letošní GC je jednoznačně EA. Absolutní pecky jsou Need for Speed ProStreed !!! NHL 08, NFL 08, SKATE a podržte se i FIFA 08 !!! EA prostě okopírovala komplet PES 2008 a jsou to dvě naprosto totožné hry včetně grafiky animací a hratelnosti ! Dokonce EA měla na svém stánku konzoly s PES aby to asi mohli hráči porovnat !!!!!

Z NHL 08 budou všichni mít konečně radost dokonce má PC - DVD verze pár vychytávek, který nemá ani XBox 360. Ale co vás také dostane je SKATE a Need for Speed ProStreed podle mě dva nečekané trumfy EA.
EA tedy vlastně PC hráčům nelhala, jen tam jsou jiné obrázky, ale pocitově je to stejné jako na Xku. A a hlavně komplet Skill Stick a bránění z 08. A jak říkám pár super vychytávek navíc. Grafika je stejná jako loni. U XBox je přeci jenom drasticky znát absolutně plynulých 60 Fps a fantastické barvy na enginu Maddenu 08, ale PC verze má jiné lepší věci.

A teď k jednotlivým bodům NHL 08:

1. Checking je stejný jako v 08 na x360 tedy opravdu bez častých big hitů a je tam spousta volných puků

2. Střelba a Skill Stick je jako v 07 x360 tedy skoro komplet jen nejde puk potáhnout dozadu

3. U PC verze lze používat turbo pro zrychlení hráče jinak jsou hodně znát atributy hráčů a je vidět jak kdo se rozjíždí a dobře bruslí

4. PC verze má velmi cool grafiku ( kromě barevných kruh pod hráči... ) menu a všechno vypadá to hodně zajímavě když to běhá, oslavy po gólu jako v 07 x360, ale spousta animací i mezi diváky a na střídačce navíc

5. Brankáři komplet přebraný z 07 x360 a vylepšení na chytání onetimerů, celkově vypadají velmi dobře v pohybu i reakcích

6. Fyzika puku je výborná skoro jako v 07 x360 hráči často minou bránu a dokonce dávají méně tyček než v 08 na x360...

7. Při střelbě se zobrazí i rychlost střely ( nevím ale 07 to bylo oproti)

8. Dobré je přišpendlení hráče na mantinel ala 07 x360...

9. Vyloučení: Někdy se hráči zlobí na rozhodčího a ten při udělování trestu diskutuje s hráči. Častěji se vylučuje. Všechny tresty odpovídaly reálu, častější je i držení, krosček atd. Více je rozmanitých trestů

10. Vychytávka je zobrazení procent síly pětky hráčů v procentech, je to přehledně a funkční navíc v menu při střídání jsou vidět všechny lajny a je lepší přehled. Stejně tak je výborně přehledný tenký pruh ukazatele skóre s logy týmů a informací o rychlosti střelby ( v tom se má x360 verze co učit... )

11. Hratelnost je napůl x360 07 a x360 08 ! Některé prvky tam z 08 nejsou, ale hodně věcí skutečně ano, akorát jsem neuměl nastavit vůbec AI ani rychlost hry, která byla velmi rychlá, bylo to v němčině, ale skutečně celkové AI je hodně podobná a někdy úplně stejná jako x360 verze. Třeba v napadání hráčů atd.

Z GC 2007 Joker75
HAck_SG
Killing Spree

Odeslat příspěvekod mr_wawra 26. 8. 2007 19:17

ja taky ne, podle me to hlavni problem neresi. Jenze je zas treba dodat, ze behem jednoho roku lze jen tezko prekopat herni system a umelou inteligenci.
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod HAck_SG 26. 8. 2007 19:19

Na current enginu už nevykouzlíš moc a proto jsem rád za tohle, že mi golman nepustí každou druhou střelu a že se to bude dát hrát. Střední pásmo nějak oželím.....
HAck_SG
Killing Spree

Odeslat příspěvekod mr_wawra 26. 8. 2007 19:22

To neni votazka enginu, PES 4,5,6 taky na dneska uz starsim enginu je pomerne vernym prevedenim fotbalu.... zkratka vypada to aspon trochu jako normalni fotbalovej zapas.
NHLko je spis placana nahoru dolu, vod brany k brane... asi jako bejvaly nase vanocni treninko-zapasy jen tak pro srandu :)
Naposledy upravil mr_wawra dne 26. 8. 2007 19:23, celkově upraveno 1
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod HAck_SG 26. 8. 2007 19:23

No jasně, ale tak není řečeno, že tam ta hra ve středním není, já se ho zeptám, jestli tam něco takového nezpozoroval :)
HAck_SG
Killing Spree

Odeslat příspěvekod HAck_SG 27. 8. 2007 08:31

Takže k té hře ve středním pásmu: bylo to na lehkou obtížnost, ale něco tam znát bylo, teď jen jak to bude vypadat na vysokou....
HAck_SG
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 3. 9. 2007 13:40

Nechápu co jim brání dát do PC verze nový grafický engine...minule byl jen pro x360 a na 07 slibovali už i pro PC...ted ho zase slibují na další rok...už jim ani nevěřím
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod HAck_SG 3. 9. 2007 14:40

No, nakonec se z PC verze vyklubal stejný brak jako 07, autoři z PC magazine tu hru pěkně sjeli...
HAck_SG
Killing Spree

Odeslat příspěvekod ben.wallace 5. 9. 2007 17:52

se dalo ocekavat
"The Chosen one" king LeBron James and Ben Wallace A.K.A. Big Ben are the best....Go, kobe, go mvp .......81 points
ben.wallace
Killing Spree

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 14. 9. 2007 23:18

Tak už se mi NHLko válí na disku a je to .... chvilka napětí ..... NAPROSTEJ BRAK! Nechápu, kde EA bere tu drzost nám po 3 roky předkládat STEJNOU hru (akorát dycky překopou ovládání, aby se neřeklo ....). Grafika stejná (ale náročnější), možnosti stejný, hratelnost stejná (= stejně špatná). No prostě děs a bída. Kdo už má originálku NHL 06 a nebo NHL 07, tak tento ročník může s klidem v duši vynechat. Vlastně jediná podstatná změna je prosím pěkně soundtrack hry a menu, jinak je to stejný (nějaký přidaný ligy fakt neberu, ty si člověk může stáhnout - dodělat, teda myslím). Prostě letos budu asi hrát FIFU, protože tu, ačkoliv je prý stejná jako předchozí ročníky nemám zdaleka tolik ohranou ....
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 15. 9. 2007 19:12

No crabe je to přesně tak...už jsem to taky zkusil a je to NHL 07 které je jen přejmenováno na NHL 08...za tohle bych dal EA snad k soudu...protože tohle opravdu není pokračování ale naprosto zkopírovaná hra...vyhozené peníze pro ty kteří si ji koupí
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 18. 9. 2007 19:37

Vyšla recenze na tiscali games -> čítajte >>zde<<
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka