FIFA 2008

NHL, FIFA, Pro Evolution Soccer, Championship Manager...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Marty89 28. 6. 2007 09:29

Třeba se jim letos podaří mě přesvědčit, abych si jakýkoli fotbal zahrál. Obvykle dávám přednost NHL.
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Killing Spree

Odeslat příspěvekod noker1 24. 7. 2007 09:10

tak uz som si ju predobjednal, teraz uz len cakat kedy vyjde :)
iPhone 6 Plus 16gb
noker1
Killing Spree

Odeslat příspěvekod HAck_SG 1. 8. 2007 13:23

FIFA 08 má být dosud nejlepším ročníkem celé série, čemuž už dnes věří málokdo, protože takovéto PR řeči slýcháváme rok co rok. Pojďme se tedy podívat, co že tedy bude hra obsahovat a co přinese nového. Vizuální stránka hry by měla být dosud nejpohlednější,
HAck_SG
Killing Spree

Odeslat příspěvekod includes 1. 8. 2007 13:25

Tak to jsem zvědavý :)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod HAck_SG 31. 8. 2007 13:30

Tak už sosám demo na PC :) Spíše bych byl radši za NHL, ale aspoň něco....
HAck_SG
Killing Spree

Odeslat příspěvekod ben.wallace 31. 8. 2007 14:36

stejnak bude nejspis (skoro urcite) pro evo zase (jako vzdy) lepsi (tyka se samozrejme pc verze)
"The Chosen one" king LeBron James and Ben Wallace A.K.A. Big Ben are the best....Go, kobe, go mvp .......81 points
ben.wallace
Killing Spree

Odeslat příspěvekod HAck_SG 31. 8. 2007 17:24

Takže jedním slovem je to demo hrůzostrašné. Víc nechtějte vědět, ovšem zdá se mi, že vzali demo z 07 a jenom přepsali čísla....
HAck_SG
Killing Spree

Odeslat příspěvekod ben.wallace 31. 8. 2007 18:47

schvalne ho zkusim taky, sem zvedav
"The Chosen one" king LeBron James and Ben Wallace A.K.A. Big Ben are the best....Go, kobe, go mvp .......81 points
ben.wallace
Killing Spree

Odeslat příspěvekod includes 2. 9. 2007 19:54

Tak to ani nebudu stahovat :lol: ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ben.wallace 2. 9. 2007 20:02

dobre udelas uz sem udelal, a buhůůh lituji
ben.wallace
Killing Spree

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 2. 9. 2007 20:03

Já jsem si to stánul a dost mě to baví. Mám rád rychlou akci a hodně gólů, to mi FIFA poskytuje, tak mě prosím nekamenujte za to, že se mi PES nelíbí :P Jinak pár novinek oproti 07 tady je: můžete konečně ovládat brankáře, je zpřeházený ovládání (klika že jsem 07 moc nehrál, takže jsem si rychle zvyknul na to nový) a Thierry Henry hraje v Barceloně :lol: Možná tam jsou i nějaký pohyby, lepší fyzika míče atd. jako každej rok. Jo a brankáři jsou nehorázně vymaštěný, ale hůř se jim dává góly (prej, mě to přišlo v pohodě).
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating

Odeslat příspěvekod ben.wallace 2. 9. 2007 20:06

no nedava mi trochu smysl: jsou vymaštěný, ale hůř se jim davaj goly- to nedava tak docela smysl, a co se tyce mne osobne urcite mam radsi pes
ben.wallace
Killing Spree

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 2. 9. 2007 20:15

Jsou vymaštěný tím způsobem, že klidně při rozehrávce mi pošlou míš na nohu (před vápnem!). A jestli se jim dávají hůř góly než v předchozím roce nemůže osobně potvrdit, protože jsem 07 skoro nehrál.
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating

Odeslat příspěvekod ben.wallace 2. 9. 2007 20:17

ja taky ne ja sem hral z fify jen 2006 a demo 08, jinak hraju jen pes
ben.wallace
Killing Spree

Odeslat příspěvekod includes 2. 9. 2007 22:17

Ještě, že to ovládání jde předělat :lol: ... to bylo utrpení, když mi to myslím v roce 2002 to ovládání celé překopali :D ...
includes
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka