Freak Out - Extreme Freeride

NHL, FIFA, Pro Evolution Soccer, Championship Manager...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tomlanda 17. 2. 2007 17:30

tak sem zase tu, hlavne kvuli tomu, abych zalozil topic pro tuhle naprosto vybornou arkadovou sportovni hru, ktera si ho urcite zaslouzi. Pro me je to zatim jedna z mala her co me dokazala v poslednim pul roce skutecne uchvatit a na to, ze je to budgetovka v sobe skryva obrovsky potencial. Hra prakticky nema hlucha mista(jak by take mohla), do hry vas vtahne i paradni soundtrack. Doporucuji sehnat vsem! Paradni oddechovka! Ja si ji jiz predobjednal(jak je mym zvykem, vzdy si nejdrive hru sosnu a pak az ji pripadne kupuji, pripada mi to jako nejferovejsi metoda, prece jen, lituju lidi co si kupuji jak na bezicim pasu hry od EA aniz by je vyzkouseli :mrgreen:

Screen: http://games.tiscali.cz//images/freakout/hmgg.jpg
tomlanda
Killing Spree

Odeslat příspěvekod includes 17. 2. 2007 17:36

Dovolil jsem si sem dát jen link na ten screen, protže je jaksi větší :) :wink: ...

Freak Out? Neznám :shock: ... o čem to přesně je? Jen prostě volná jízda z kopce? Na lyžích? Snowboardu?
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tomlanda 17. 2. 2007 17:39

na lyzich, proste hra vydana ku prilezitosti MS v extremnich sportech. Vypusti te helikoptera a pak jedes ze sileneho svahu, vyjedes na skokanek(pokud tedy chces), skocis a pak mas spousty moznosti co dal, front ci back flipy, normalni graby, kombinace vseho mozneho, normalni dopad, prenest pri dopadu vahu dopredu, abys jel rychleji ci naopak dozadu pro zpomaleni, pokus ve vzduchu najit treba nejakou kladu od stromu po ktere se muzes svest atd, je tam spousty ukolu, ktere nejsou tak lehce splnitelne, ci si samozrejme muzes jen tak sjet sjezdovku a na nejaky ukoly kaslat, takze o zabavu postarano, takovy lepsi Tony Hawk na lyzich rekl bych
demo k vyzkouseni: http://games.tiscali.cz/clanek/demo.asp?id=11699
tomlanda
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 18. 2. 2007 14:54

JJ taky jsem vyzkoušel a byl jsem mile překvapen
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod includes 21. 3. 2007 20:04

WoW, teď to hraju a pořádně jsem se do toho zažral, dělaní triků, plnění ukolů, super, baví mě to :D ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod includes 22. 3. 2007 20:47

Tak už jsem ve 2. horách ze 4 a už na soupeře nemam :lol: ... ale pořád mě to baví :D, skvělá odreagovačka :)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 29. 4. 2008 13:29

Jj aj mna to bavilo :-O
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

LG G6 H870DS Astro Black | Lenovo ThinkPad T430s | Apple Mac mini Server (Late 2012)
Mr.Bombastic
First Blood

Odeslat příspěvekod includes 29. 4. 2008 13:55

Koukám, že jsem se zde nějak sekl a nenapsal, jak jsem skončil. Skončil jsem ve 4. horách, celé jsem to nedojel, pokoušel jsem se o to mnohokrát, ale nedal jsem to. Po cca roce na disku to šlo pryč, ale je to parádní hra! :)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 1. 5. 2008 13:32

Je to superfantastic hra... sice som bol len v druhych horach :-D ale fest sa mi to pacilo, este by som si aj zahral keby ju brat neodinstaloval :-(
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

LG G6 H870DS Astro Black | Lenovo ThinkPad T430s | Apple Mac mini Server (Late 2012)
Mr.Bombastic
First Blood