NHL 07

NHL, FIFA, Pro Evolution Soccer, Championship Manager...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 16. 9. 2006 22:04

Tak ted tě nechápu...o dva příspěvky výš jsi napsal BTW to NHL 07 je dost dobré a ted tohle???No jo měli dát ten nový engine co je na xboxu360 i na PC ale prostě microsoft si to chtěl nechat pro sebe...ale příští rok to má být i na PC tak snad to bude konečně změna k lepšímu
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod includes 17. 9. 2006 18:30

jj...změnu by to chtělo jako sůl :lol: ... nejen grafickou :lol: ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 17. 9. 2006 21:09

Tak jsem si zahrál další zápasy a začínám být už pomalu zase naštvaný...to ovládání fakt děs a tu extraligu udělali fakt debilně....tváře vůbec nesouhlasí, divácí neskandují jména hráču či klubů, arény nejsou vytvořeny, a píše se jen že se to hraje v EA sports aréně a hlavně i soupisky jsou staršího data, a ještě jsem zapoměl že se to pořád jmenuje tipsport extraliga a ne O2 což mě docela taky štve....no prostě EA a udělat kvalitní extraligu to asi nepujde
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 17. 9. 2006 21:40

Je to hlavně marketingové lákadlo a navíc to vypadá, že na tvorbu nebyl čas... Soupisky by upgradovat mohli, ale přinejhorším věřím fanouškům. Ke skandování - v NHL skandují? Já myslím, že jména hráčů určitě ne a pokřiky jsou plus minus stejný..

O2 extraligu bych jim nezazlíval, vždyť tu změnu, co vím, ohlásili před pár týdny...
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 17. 9. 2006 21:53

Já myslel skandování v extralize...tam teda české pokřiky fanoušků neslyším
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 18. 9. 2006 12:09

A taky mě dostal tenhle článek http://www.games.tiscali.cz/news/news.asp?id=19619
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 18. 9. 2006 14:40

Peter S. Kenedy píše:Tak ted tě nechápu...o dva příspěvky výš jsi napsal BTW to NHL 07 je dost dobré a ted tohle???t/quote]

jj odehral jsem "par" zapasu a nazor sem zmenil
Adam Bernau
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 18. 9. 2006 15:39

Adam Bernau píše:
Peter S. Kenedy píše:Tak ted tě nechápu...o dva příspěvky výš jsi napsal BTW to NHL 07 je dost dobré a ted tohle???t/quote]
jj odehral jsem "par" zapasu a nazor sem zmenil

Přesně tak jsem to udělal i já...zahrál jsem pár zápasů a změnil jsem názor...no ještě si počkám na ten český komentář aspon bude sranda
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 18. 9. 2006 18:41

IMHO to nezachrani ani kdyby ten komentar namluvil cesky Gretzky :mrgreen:
Adam Bernau
Killing Spree

Odeslat příspěvekod miki24 18. 9. 2006 18:47

myslim ze nektere hry maji zustat v puvodnim jazyce a nhl uz opravdu nezachrani nic a docela se bavim na tiscali tam to take jede hlavne diky tomu komentari nejakeho pana od EA
„Nejhorší je srážka s blbcem…“
miki24
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 18. 9. 2006 19:18

Myslím si, že komentář není špatný. Na druhou stranu je pravda, že jádro hokejové simulace je trochu jinde:)

Na druhou stranu mi přijde, že současná anti EA nálada je sice pochopitelná (zklamání z rozdílů X360 verze a slibů autorů, kteří dovedně mlžili), ale také lehce nespravedlivá. NHL je pořád dobrá hra, jasně, nic extra se nezměnilo, ale celkově se mi líbí víc než BUM BUM BUM NHL 06. Z některých reakcí mám pocit, že někteří v krabici s hrou dostali disketu s pongem místo DVD se hrou:)
Honza Morkes
Honza Morkes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 18. 9. 2006 20:19

Honza Morkes píše:Myslím si, že komentář není špatný. Na druhou stranu je pravda, že jádro hokejové simulace je trochu jinde:)

Na druhou stranu mi přijde, že současná anti EA nálada je sice pochopitelná (zklamání z rozdílů X360 verze a slibů autorů, kteří dovedně mlžili), ale také lehce nespravedlivá. NHL je pořád dobrá hra, jasně, nic extra se nezměnilo, ale celkově se mi líbí víc než BUM BUM BUM NHL 06. Z některých reakcí mám pocit, že někteří v krabici s hrou dostali disketu s pongem místo DVD se hrou:)u/quote]

Počkej tobě se to fakt zdá tak lepší než NHL 06???Mě se to zdá jako spíše datadisk s extraligou :lol: a ti golmani v extralize no větší lamy jsem neviděl...na difficult vyhraju 8:3 tak co to sakra je? :roll:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mr_wawra 18. 9. 2006 20:30

Honza Morkes píše:Myslím si, že komentář není špatný. Na druhou stranu je pravda, že jádro hokejové simulace je trochu jinde:)

Na druhou stranu mi přijde, že současná anti EA nálada je sice pochopitelná (zklamání z rozdílů X360 verze a slibů autorů, kteří dovedně mlžili), ale také lehce nespravedlivá. NHL je pořád dobrá hra, jasně, nic extra se nezměnilo, ale celkově se mi líbí víc než BUM BUM BUM NHL 06. Z některých reakcí mám pocit, že někteří v krabici s hrou dostali disketu s pongem místo DVD se hrou:)u/quote]

Ono dost záleží na tom, co kdo považuje za dobrou hru ;)
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 18. 9. 2006 20:57

Pocity jsou pochopitelně dost rozporuplné, ale základní dojem je o něco lepší (pochopitelně nepočítám ty dva infarkty, než jsem upravil ovládání a zvykl si na něj:), protože už to není o přehlídkách hitů.

To, že je PC poměrně slabý, je pochopitelně blbý, na druhou stranu NHL je spíše o hře člověk vs. člověk. Navíc věřím, že se postupem času podaří nastavení vyladit tak, aby se dalo hrát normálněji.

Ad dobrá hra - nejsem z těch, co se v souladu s aktuální vlnou na fórech vydají směrem "EA je fuj", NHL je hrozná apod. Ano, NHL 07 je jako předešlé díly datadiskem a když se člověk mrkne na X360, zjistí, že tvůrce většinu času asi zaměstnávaly jiné věci než konverze pro "staré verze", na druhou stranu i ta málo vylepšená (a v mnohém zhoršená) NHL 07 pro PC je solidním hokejovým simulátorem. Sračkovou hru si představuju trochu jinak.
Honza Morkes
Honza Morkes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mr_wawra 18. 9. 2006 21:09

Sračková hra... NHL 07 pro PC sice nejni shitovka,ale na mě působí dojmem mírně sračkovýho produktu , hlavně kvůli tomu, že jako bych slyšel lidi z EA řikat "haha, tak jim tady přidáme extraligu, zaktualizujem soupisky, dáme to za plnou cenu a voni si to stejně koupěj".
Tak nějak znám sto a jeden lepších způsobů, jak investovat něco přes tisíc korun než je utratit za de facto identickou hru, kde se sice vylepšujou blbosti, ale podstatný chyby se furt vopakujou.

Každopádně ale uznávám, že člověk hry nepařící každej den a kterej si chce jen tak zahrát hokej, tak tomu to asi vadit nebude.

Ptám se, jestli to má EA jakožto nejbohatší firma zapotřebí? Jestli nemaj na víc? Nebo jestli právě proto že jsou nejbohatší, tak vydávaj hry jaký vydávaj? To jsou ale otázky pro jiný téma.
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka