NHL 07

NHL, FIFA, Pro Evolution Soccer, Championship Manager...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 22. 9. 2006 14:31

je lepsi zadny komentar nez cesky! BTW nekde jsem cetl, ze ten cesky koment je v NHL lepsi nez v extralize. Vecer to prubnu.
Adam Bernau
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 24. 9. 2006 08:50

Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 24. 9. 2006 09:32

2davee tak to je dost husty.
Adam Bernau
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ReacT 24. 9. 2006 10:22

Dovoluji si tvrdit, ze kdybych na to mel cas jak panove v EA a pouzil svuj vlastni hlas, nikdo by si nestezoval. Je to totalne ubohy. Nechapu jak na to mohli pristoupit a nechat vyjit na verejnost. :-]
Pripravit na start a napalit to jesterkou primo do nosniku.. :-]
ReacT
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ReacT 24. 9. 2006 10:33

davee: To tak bejva. Nikdo nepovolil menit obsah hry.. Tak to je na kazdem manualu atd. Po pravni strance je to nepostihnutelne.. A konec koncu tento tipek dostal nabidku, proc na ni nepristoupil? Neuvedomil si, ze ma dve moznosti.. Bud na tom vydelat a nebo nevyudelat nic..
Pripravit na start a napalit to jesterkou primo do nosniku.. :-]
ReacT
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 25. 9. 2006 23:01

Hmm tak ted na http://www.doupe.cz je recenze NHL07 a Alan Jarrar pochválil český dabing...nic proti alane ale nejsi náhodou hluchý?? :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 26. 9. 2006 10:12

no napsal "chvalyhodny" - asi myslel, ze to proste nekomu tak bude stacit a 1 ze 100 to pochvali. I na CZNHL se najdou hraci, kteri to chvali, jen obcas koukam, ze to jsou jedinci, jejich gramatika neni zrovna chvalyhodna :P .
BTW stahl jsem si patch 1.2 na tu cestinu a zda se mi ten komentar o neco lepsi.
Jo a nedalo by se tady to plkani o NHL 07 dat do samostatnyho threadu? Uz se da "sehnat" i FIFA 07, tak at se to tady nemota...
Adam Bernau
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 26. 9. 2006 10:20

No já za sebe musím říct, že ten dabing není tak špatný. Nezkoušel sem Extraligu, ale s týmy s NHL se to dá, možná že mě trochu ovlivnil komentář u FIFY, který je hrozný, ale mě se ten v NHL zdá přijatelný...Někdy sice komentář není adekvátní tomu co se děje na ledě (ale to je i v anglickém) a některé komentáře jsou divné, ale jde to.
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 26. 9. 2006 17:27

Dobře rozdělím to na dva thready...jestli je opravdu ten komentář u fify tak strašný tak to si to musím kvůli tomu sehnat :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 26. 9. 2006 17:35

Já jí budu mít teď, ale v ENG, tak asi neporovnám :x ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 26. 9. 2006 17:36

includes píše:Já jí budu mít teď, ale v ENG, tak asi neporovnám :x ...>/quote]

Však je návod i u NHL jak v ENG verzi dát český dabing...ve fifě to bude stejné
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 26. 9. 2006 17:36

Jo? Uvidíme...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikulasandelcert 2. 10. 2006 21:46

už jste někdo zkoušel tyhle hry na notebooku? třeba na docela rozšířeným aceru aspire 3023 wlmi? docela by mě zajímalo, jestli grafárna x700 128 mb si s tím ještě poradí? a hlavně, jak to zvládne hard disk, kterej má jenom 4800 otáček ... tady asi nepomůže ani svěcený, teda svěcená voda, což? :(
mikulasandelcert
First Blood

Odeslat příspěvekod Sting 3. 10. 2006 23:30

Peter S. Kenedy píše:Hmm tak ted na http://www.doupe.cz je recenze NHL07 a Alan Jarrar pochválil český dabing...nic proti alane ale nejsi náhodou hluchý?? :-))/quote]


Hluchý nejsem, jen rád slyším češtinu ve hrách (navíc v podání tak dobrých komentátorů jakými jsou pánové Záruba a Vichnar). Mám pro ně slabost - během hraní jsem si zavzpomínal na všechny Zárubovy slavné výroky a výkřiky.

A neřekl bych, že komentář ve hře je špatný. Když si poslechnu EN dabing, taky slyším ty samé hlášky pořád dokola (Great save, He controls the puck, He scores in the powerplay, či moje oblíbená It´s over! New York Rangers have won the game!). Anglický komentátor se též často opakuje a málokdy oslovuje hráče jménem. Dvojice českých komentátorů do celé věci vnesla trochu života (imho). Dabing není dokonalý, ale rozhodně bych ho za to nelynčoval. A tolikrát zmiňované nelibozvučné rozdíly v intonaci? Mně například vůbec nevadily. Upřímně řečeno - kdyby se o nich hráči nebavili na každém fóru, tak o nich dost možná ani nevím. :)
Alan Jarrar - Doupě
Sting
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 4. 10. 2006 15:14

Jsem nečekal že se tady příjdeš podívat :-) Ale tomu dabingu se jenom fakt směju...tohle fakt nejde pochválit..ale oni za to defakto nemohli když prostě museli přesně přeložit to co je v AJ verzi a tam to tak je jen to v češtině zní fakt debilně...a co takhle sklonování které tam ani není prostě jsou nahraná jména hráčů jen v jednom pádě....třeba takové "přihrávku zachytil Peterka" tak tomu se fakt směju a to tam je celý zápas...to nechápu jak se ti to může líbit
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků