NHL 07

NHL, FIFA, Pro Evolution Soccer, Championship Manager...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 18. 9. 2006 21:23

Honzo to snad ani nejde nazývat simulátor hokeje :-)
Když Extraligu do NHL dělali fanoušci kterou jsem si zdarma mohl stáhnout od nich tak ta byla špičková..to co udělali EA s extraligou to fakt má málo společného s hokejem
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ReacT 18. 9. 2006 21:27

Proste si poridte X360 a budete spokojeny.. :-]] To je o co jim de.
Pripravit na start a napalit to jesterkou primo do nosniku.. :-]
ReacT
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 18. 9. 2006 21:30

ReacT píše:Proste si poridte X360 a budete spokojeny.. :-]] To je o co jim de.

No na to jsem taky přišel ale tak snad příští rok už to bude na PC stejné jako na xbox360 a i kdyby ne tak snad už ho budu mít doma :mrgreen:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mr_wawra 18. 9. 2006 21:31

To je mozna silny slovo, pokud nezlepsili AI a neupravili rychlost hracu ku realite, tak nezajem :))
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 18. 9. 2006 21:32

ReacTe ty jsi hrál xboxovou verzi?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 18. 9. 2006 21:42

Já tady nechci vystupovat jako EA zastánce. Taky mě situace vůbec netěší. NHL 07 je zkrátka jen jakýmsi zalepením prostoru před nextgen na PC. Na druhou stranu jsem nečekal žádné zázraky, tak jsem možná míň zklamaný než většina (soudě dle starších ohlasů na různých diskusních fórech).

Extraligu teprve zkouším, soupisky jasně zabitý, hra nicmoc, obávám se, že to bude docela nuda a těžko říct, jestli s ní někdo něco udělá...

X360 verze vypadá podle dema zajímavě, čekáme na review kód, v časopise se určitě objeví srovnání.
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod includes 19. 9. 2006 15:15

Nejvíce mě před každým dílem dostává, jak říkají, že s grafikou začali uplně od znovu a nepoužili skripty atp. z minulého roku, tak proč je to pořád stejné? :lol: ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Arašíd 19. 9. 2006 15:20

Protoze lzou.
love music
hate fascism
Arašíd
Killing Spree

Odeslat příspěvekod van vren 19. 9. 2006 15:56

a nebo to kazdej rok dělaj znova a vždycky jim z toho vznikne to samý :lol:
be obscene... be be agressive
van vren
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 19. 9. 2006 16:24

Mně tedy více vadí, že nejen změn není mnoho (to by bylo ok), ale hlavně, že se vždy změní polovina fungujících věcí k horšímu, čtvrtina je jinak (ale vyjde to nastejno) a čtvrtina se zlepší. Ovládání je třeba věc, která jde naprosto mimo mě. Nechápu, jak mohla firma s takovými zkušenostmi udělat něco tak podivného a zabít na klávesnici hned několik tlačítek.
Honza Morkes
Honza Morkes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 19. 9. 2006 20:38

tak uz mam toho dost. :mrgreen: Ted jsem dal Pardubicim 10:1 (dali gol 3s pred koncem) na nejtezsi obtiznost. Predesle 4 zapasy jsem nedostal ani jeden gol. Proste to nove NHL je bida a jsem rad, ze jsem si to nekoupil, protoze bych to sel reklamovat pro nehratelnost.
Adam Bernau
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 19. 9. 2006 20:44

Mě taky štve to ovládání...dát na jinou klávesnici přihrávku a na jinou změnu hráče no to je fakt ubohost
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 19. 9. 2006 21:15

Adam Bernau píše:tak uz mam toho dost. :mrgreen: Ted jsem dal Pardubicim 10:1 (dali gol 3s pred koncem) na nejtezsi obtiznost. Predesle 4 zapasy jsem nedostal ani jeden gol. Proste to nove NHL je bida a jsem rad, ze jsem si to nekoupil, protoze bych to sel reklamovat pro nehratelnost.

No mně většinou vždycky pár gólů dají, ale i tak... je to divné, experimentuju s nastavením, střely na nule, uvidíme co to udělá.
Honza Morkes
Honza Morkes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 19. 9. 2006 21:19

http://www.games.tiscali.cz/reviews/nhl07cz/index.asp tady to máte černé na bílém :-) a když čtu že ani ten český komentář se nepodařil tak mi je ještě více špatně :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Peter S. Kenedy
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 20. 9. 2006 10:19

hehe, to je spis bile na cernem :mrgreen: No jeste jsem zvedavy co budou rikat hraci na ten cesky koment. BTW ty goly se davaji fakt hodne lehce. A taky vylucovani je zvlastni. Computer sedi na trestne co chvili a ja ted uz vubec.
BTW hraju ceskou extraligu a docela me nastvalo, ze po vstreleni hattricku pri pohledu do hlediste byl zaber na 2 typky a jeden mel papirovou ceduli v ruce a tam bylo: YOU ARE THE BEST. Fakt super. :twisted:
Adam Bernau
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka