FIFA 09 - konečně změna

NHL, FIFA, Pro Evolution Soccer, Championship Manager...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod HAck_SG 23. 7. 2008 19:00

EA Sports se konečně probudili z PC hibernace. Lehce tu vypíchnu co jsem vyčetl z dojmů redaktorů jednoho herního webu, kteří se zúčastnili nějáké EA akce v Mnichově

    - Hra speciálně navržena pro PC. Už to nebude PS2 port
    - Hratelnost je změněna. Přes 350 nových animací. Hra je plynulá a animace elegantní. Bálon se opět chová realističtěji
    - V porovnání s next-gen verzemi je hratelnost téměř stejná, stále jsou ovšem věci, které by se mohly vylepšit. Nicméně někteří lidé už nyní preferují PC verzi. Změny jsou opravdu největší za poslední 4 roky.
    - Menu předěláno, přidány widgety, konečně přizpůsobeno pro HD rozlišení
    - Nové ovládání pomocí klávesnice a myši. Pomocí myši můžete přihrávat, střílet a provádět kličky. Může to znít složitě, ale není tomu tak. Samozřejmě stále můžete používat gamepad nebo jenom klávesnici.
    - Grafika. Next-gen grafika je přítomna v PC verzi. Modely hráčů se nyní rovnají těm z PS3 a X360. 3D tráva, přidány nové shardery a světelné efekty. Hráči vypadají naprosto realisticky. Jeden zápor ovšem přítomen je, stadiony a diváci jsou stále old-gen. Změny byly provedeny především v oblasti hracího pole, které máte stále na očích. Celkový dojem z grafiky je ovšem skvělý. HW nároky se tedy samozřejmě mnohem zvětší.
    - Možnost kompletně si nastavit ovládání
    - Předělaný online, nyní už není potřeba spouštět další programy, vše se dělá přímo z menu

PC verze udělala velký krok dopředu. Díky next-gen grafice vypadá skvělé, hratelnost se podobá té na konzolím. Ve zkratce: Hra je zábavná, hraje se jinak a vypadá jinak než předchůdci. FIFA 09 tak nemá žádný důvod ke schovávání, EA udělala dobrou práci.

PC GAMEPLAY VIDEA (bohužel špatná kvalita)

http://www.youtube.com/watch?v=84W8dWvpCAE&e
http://www.youtube.com/watch?v=8qc0EKH6 ... re=related

Tak co na to říkáte, že by jsme se konečně dočkali? Jen doufám, že NHL 09 taky dopadne podobně :)
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ben.wallace 23. 7. 2008 19:01

jen aby to nebyli "kecy" jako vzdycky, ale zni to dobre, jen aby to splnili....
"The Chosen one" king LeBron James and Ben Wallace A.K.A. Big Ben are the best....Go, kobe, go mvp .......81 points
ben.wallace
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HAck_SG 23. 7. 2008 19:05

No to nejsou kecy od EA, ale normální dojmy redaktorů webu o Fifě :)
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 23. 7. 2008 19:49

Že by mě EA po dlouhé době něčím také potěšilo? :) :D
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ben.wallace 23. 7. 2008 20:40

ja bych rozhodne nepredbihal, ponevadz kazdej rok je to samy, stejny ocekavani atd a stejnej vysledek, proste si pockame a uvidime a zjistime ze pes je opet lepsi
"The Chosen one" king LeBron James and Ben Wallace A.K.A. Big Ben are the best....Go, kobe, go mvp .......81 points
ben.wallace
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HAck_SG 11. 9. 2008 19:54

Tak strávil jsem odpoledne s demem a je to fakt paráda, grafika je skvělá (sice se stále nemůže rovnat s konzolovou verzí, ale nevadí), hratelnost taky parádní a co je největší pecka - Be a Pro mód. Už se fakt těším na plnou verzi.
HAck_SG
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goodhoko 14. 9. 2008 18:57

no já se nemůžu dočkat až vyjde na wii prej to bude pecka a taky to má mít nějaký all-play ale to neni nic pro mě :pozor
goodhoko
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod morpheus_cz 21. 9. 2008 11:36

mimochodem poměrně zajímavé a taky zábavné video s vývojářem FIFY Paulem Hossackem http://www.sk-gaming.com/video/25615-1o ... ul_Hossack (nutná znalost angličtiny)
Intel C2D E8500 @ 3,16 Ghz, Gigabyte X48-DS4, Gigabyte 9800GT 1 GB, Kingston HyperX 2x2GB, Fortron Blue Storm II 500W, Thermaltake Matrix VX

Redaktor portálu united-games.cz
morpheus_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 9. 10. 2008 21:59

Můj první dojem:
Překvapila mě a zároveň potěšila konečně česká liga :) Supr
Přibylo několik nových modů
Hráči se pohybují malinko jinak než v 08
Graficky to vypadá slušně např. při oslavách golu apod., jinak grafika stejná

Uvidíme, jen jsem to vyzkoušel, jak se to hraje, jestli je nějaká převratná novinka apod :)

btw: Musim pak nějak vyzkoumat tu možnost hrát s myší :) ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod morpheus_cz 12. 10. 2008 15:47

Tak mam odehrané dvě sezony v manažer modu(většinu zápasů jsem skutečně hrál) a musím říct, že jsem docela zklamanej. Grafika je sice fajn(zvláště opakovačky vypadají super) ale hratelnost zase nic moc. Člověk si připadá takovej omezenej hrou a ne jen svýma schopnostma jako třeba v ProEvu. No, je co zlepšovat. Jinak českej dabing povedenej, ale místo působí dost šroubovaně.
Intel C2D E8500 @ 3,16 Ghz, Gigabyte X48-DS4, Gigabyte 9800GT 1 GB, Kingston HyperX 2x2GB, Fortron Blue Storm II 500W, Thermaltake Matrix VX

Redaktor portálu united-games.cz
morpheus_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 12. 10. 2008 18:48

Jo jo, někdy tam kecnou pěknou blbost :) z pohledu toho, co jsi na hřišti provedl :D
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod morpheus_cz 12. 10. 2008 18:58

hlavně ty komentátoři si dost protiřečí, jeden řekne že střela byla hrozná a druhej že se golman zapotil
Intel C2D E8500 @ 3,16 Ghz, Gigabyte X48-DS4, Gigabyte 9800GT 1 GB, Kingston HyperX 2x2GB, Fortron Blue Storm II 500W, Thermaltake Matrix VX

Redaktor portálu united-games.cz
morpheus_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fandosaur 23. 10. 2008 18:43

Po grafické stránce se hra opravdu povedla ale pro mě to tímhle končí.Hraju zatím Be A Pro ale to herní zpracování je nulový.V prvních 20min. jsou proti hráči slabý a dám jim jeden někdy dva góly a pak to začne.Moji obránci nejsou schopni v 9 ubránit 3 jejich útočníky,protivník si prokličkuje celé hřiště a dá bez problému gól a nedokáži mi ani pořádně přihrát.Když já útočim tak je u mě okmažitě 7 hráčů co celou dobu zůstává v obraně a to se mi ještě nepodařilo prokličkovat ani přihrávat mým spoluhráčum protože jsou tak tupý že míč hned ztratěj.A tak mi přijde 09 jako sladká čokoládka navenek ale pěkně hořký bonbón uvnitř.Rozhodně nepřejdu na pro evo to se nestane :) ale v tomhle mě vážně zklamali.
fandosaur
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod smazin 22. 11. 2008 22:40

po stránce obtížnosti je to fakt podivné,v NHL není problém převálcovat soupeře na nejvyšší obtížnost,ve fifě na nejlehčí obtížnost není problém dát za 12 minut 20 branek,ale jakmile přepnu na obtížnost poloprofesionál tak s týmem prostě nemám šanci(nejde mi to),v be a pro se to nák ještě vyhrát dá,ale nechápu to,fifa a NHL sjsou po této stránce naprosto odlišné :hm
smazin
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod morpheus_cz 1. 12. 2008 09:15

mě zas nějak nejde ten Be a Pro mod, jinak na nejtěžší obtížnost mi nepřijde že by protihráči hráli nějak zvlášť dobře ale ten golman je neskutečnej spiderman. Ale musím se pochlubit že i tak se mi podařilo vyhrát za Real Madrid proti Seville 9-0. :)
Intel C2D E8500 @ 3,16 Ghz, Gigabyte X48-DS4, Gigabyte 9800GT 1 GB, Kingston HyperX 2x2GB, Fortron Blue Storm II 500W, Thermaltake Matrix VX

Redaktor portálu united-games.cz
morpheus_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků