WoS: across America

Microsoft Flight Simulator, IL 2 Sturmovik, Combat Fly Simulator...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod pepos01 23. 2. 2007 20:48

Zdravím.Přes všechno hledání nakonec zkouším své štěstí zde.Nainstaloval jsem si výše zmiňovanou hru ( i s patchem 1.10 ), ale při spuštění mi hra najede do černé obrazovky, pak spadne hned do windowsů ( xp ) a hlásí, že v aplikaci prism3d.exe došlo k problému a je třeba ji zavřít atd atd.V podrobnostech o chybě se píše: AppName: prism3d.exe AppVer: 0.0.0.0 ModName: nvoglnt.dll
ModVer: 6.14.10.9371 Offset: 00429e37
U ostatních her tohoto typu jako Pedal to the Metal a Convoy jede vše, jak má.Nevíte někdo, v čem by mohl být problém?Díky všem
pepos01
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 23. 2. 2007 20:55

Základní otázka: máš originál ?
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepos01 23. 2. 2007 22:33

Ano, mám. :)
pepos01
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 24. 2. 2007 00:47

Ok, takže tohle mi mohl být problém grafických ovladačů, takže doporučuju buď přeinstalovat stávající verzi, či zkusit jinou (starší/novější). Možná by také stačil reinstal hry.
Ještě mě napadlo možná nekompatibilita prográmků na pozadí s hrou (antiviry, messengeri, tweakovací utility atd. atd.) zkus nějaké (třeba všechny co půjdo) povypínat a uvidíš co to udělá.
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepos01 24. 2. 2007 08:14

Reinstal hry jsem provedl již několikrát, ale s těma prográmkama na pozadí to vypadá jako dobrý nápad.Zkusím to a uvidím, co to udělá :lol: Zatím díky
pepos01
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepos01 24. 2. 2007 12:57

Bohužel nepomáhá ani vypnutí všem rezidentních programů včetně těch běžících na pozadí.Asi s tím nic už neudělám! :?
pepos01
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 24. 2. 2007 13:00

A co ty ovladače na grafickou kartu ? Jakou máš vůbec konfiguraci PC ?
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepos01 24. 2. 2007 13:22

Ovladače jsem dal původní, poté i novější- situace stále stejná.Jinak konfigurace: Intel P4 2,66Ghz, 1GB ram, GK Nvidia 7600GS 256MB Ram, zvkuk integrovaný.
pepos01
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 24. 2. 2007 13:52

Když instaluješ hru, tak ten patch je už v tom integrovaný a nebo ho sám doinstalováváš ? Že by jsi nejdřív zkusil spustit hru bez patche ;)
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepos01 24. 2. 2007 14:10

Hra samotná patch neobsahuje....chtěl jsem si stáhnout i patch 1,8, ale nějak jsem se k němu nedostal :( Ale hra padala před nainstalováním patche, tak i po jeho instalaci. :(
pepos01
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 24. 2. 2007 14:46

No, ten další patch by to mohl vyřešit. Jinak bych doporučoval zkusit tu hru nainstalovat i na jiném PC. Třeba se chyba nevysktytuje u tebe.
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepos01 24. 2. 2007 15:13

A nevíš náhodou, kde se onen patch 1.8 dá sehnat?Googloval jsem, ale buď není dostupný, nebo se kvůli jeho stáhnutí musím registrovat s malým peněžitým příspěvkem!Ale tu instalaci ještě zkusím na svém noťasu.
pepos01
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepos01 24. 2. 2007 18:29

Tak jsem jej zkusil na noťasu...a tam běží.Takže to bude chyba někde v mém systému pécéčka.Ale teď jen najít kde....ale na druhou stranu, ostatní díly WoS mi běží, takže kvůli jednomu to zase není taková katastrofa :)
pepos01
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 2. 2007 21:48

A nemáš v nataveních zapnuté něco, co by zapnuté být nemělo? A i tak, další díly jsou podstatně vychytanější, takže nervovat se kvůli AA asi nemá cenu. Navíc když v novějších dílech nedoznal herní systém výraznějších změn :wink:
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků