WWI sim

Microsoft Flight Simulator, IL 2 Sturmovik, Combat Fly Simulator...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 16. 12. 2006 21:13

proč nikdo neudělá nějaký slušný letecky simulátor z první světové? Jediný co znám je starý Red Baron II. Od té doby jsem nic nového neviděl. Ono by úplně stačilo toho red barona předělat do moderní grafiky a bylo by to v pohodě.
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 16. 12. 2006 21:18

Hmm, to je pravda, nic nového není, leda mody... Také by se mi to líbilo. Pokud člověk touží po souboji dvouplošníků (byť trochu modernějších) je dobré vytvořit si nějakou misi v Il-2 - dvouplošníků je tam dost :)
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 16. 12. 2006 21:44

nj, ale šturmovik je wwii. To nemá tu správnou atmosféru rytířských soubojů jako v Red Baronovi. :)
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 16. 12. 2006 23:50

Ahoj ESO Rimmer...no bude problema něco dobrého alá Red Baron2...
dneska sehnat,prostě ,,Zlatá Era ,, Leteckých Simulátorů je Již za Obzorem,ale něco staršího a i s Dvě é čtyřma Křídlama +VRTULE....jsem zachránil
a Tvůj PESé Písí To určitě,,Vydejchá,,...,Teď ,když se SIM-éro objeví...
již i zde-Dávno To mu nazad je to povětšinou Arcáde,..např.Výšku jim to bere jak ,,Trubka,,a to je Pěkná Blbost..tož něco Dýchavičného,Natvdo,kdy se musí Létat Hlavně Hlavou a v Pravý čas Nekompromisně využít Převahu Výšky a Kadence zbraní+ délky Pásu s Papkaním pro Rudýho,,Lotra,,( A na I. Pokus!!..To byl právě půvab Her: Typu,,Red Baron...,,) , se již Jen tak Nevidí..před pár Lety ,možná?!..Jo máš ode Mne ,,SZ,,zde na Doupěti.!..Pokecáme,Zalítáme a uvidíme jaká je šance v Roce 2K6/2K7 ještě zažít Atmosféru Fajghtu a Vzdušných,,Šachů,, před cca 9O-ti Lety...sakra Toto Letí...Ahoj Marcel-Čkalov od Zvonu...hlavně se mi Ozvi..Díky a Pohodové Vánoce- Vinšujem Všem Kamaraden,,Erdl,,..co tu ještě zbyli...a zůstali PÁCE a Pedálům Věrni....,,Pod Modrou Oblohou,, a Dobrou Mušku přejeme...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 17. 12. 2006 00:08

HMMM,a PC by si také zalétal a Zapadal,no již Matěj Kuděj ,řekl: ,,že Ve Dvou se To lépe Táhne..o Třech nemluvě(..na Mariáš..Lízanej hrajou ve Starobinci a né v Hospodě,že..tehdá vytloukaly,,Znamé,,s Jarkou Haškem v České kotlině, a Všickni byli Rádi ,když jim tahle ,,Dvojka,,ukázala konečně Záda,,he),tak se mi prosím ozvi na ,,SZ,,díky..,má Skleroza...nepsal jsem Ti Také huž?!..Ahoj Marcel od Zvonu a jeho starej PES...Pokecáme a uvidíme i ÉRO dajaké..Staré..Hódně staré ..z Minulého Století ,že...vítej mezi Pravé ,,ORLY Výšin,,...hmmm nebo Taky Nížin..he..když napoprvé Mineš,že...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 12. 2006 11:45

A co Flying Corps a Red Baron II?
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 17. 12. 2006 12:25

Red Baron II uvedl, že má ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 17. 12. 2006 16:08

jo, právěže redbaron je už dost oldschool. Navíc bez 3DFX to to valí jen softwarově, takže na dnešní dobu už grafika dost pokulhává. Chtělo by to něco nového.

Marcel Kudlvasr:
eh? Proč píšeš tak příšerně nepřehledně?
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 17. 12. 2006 18:02

About Marcel: Eso, to neřeš :wink: ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 12. 2006 22:12

Aha, jo. Tak Red Baron jedničku :wink:
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 17. 12. 2006 23:27

Co dělat - kde nic není ani smrt nebere. Doporučuji naklikat si misi ve složení C.R.- 42 Falco vs. Gloster Gladiator anebo I-153 Čajka a můžete si s dvouplošníky zalétat. Pokud vám nevyhovuje I-153(zatahovací podvozek) tak Gladiator a Fiat jsou pro vás to pravé, plus si k tomu můžete přidat pomalou obstarožní obludu TB-3 a máte aspoň částečnou náhradu za WW-1 či simulaci nějakého konfliktu v 30. letech. Jen kulomety, dráty a pevné podvozky. Zkuste to, je to docela zábava. Do dvouplošníků se dobře trefuje ale rozstřílet je na hadry je docela fuška.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků