IL 2 Sturmovik

Microsoft Flight Simulator, IL 2 Sturmovik, Combat Fly Simulator...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod kurcatovium 18. 7. 2007 00:27

Sturmovik se podle mě dá hlavně dobře nastavit od simulace k "arkádě" nebo se pletu?
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 19. 7. 2007 09:59

To se dá, ale na ovládání to nic moc nezmění.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 19. 7. 2007 10:08

Hrát šturma na klávesce-to si complete edici fakt nekupuj...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 19. 7. 2007 10:36

PC píše:Hrát šturma na klávesce-to si complete edici fakt nekupuj..../quote]
Proč jako? :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 19. 7. 2007 11:12

Zahlédnu nepřítele. Strnhnu páku prudce doprava abych se vyhnul palbě jeho čísla. Posunu plynovou páku na třičtvrtě výkonu, Protivník uniká po vertikále. Jdu po něm. V rádiu se ozývá vítězný pokřik jednoho z našich. Nepřítel zmizel, rozhlížím se kde je. Támhle letí další. Tento mi neunikne. Je vyprovokován a provádí naprosto základní školácké chyby. Manévruji strojem tak aby se ocitl přímo v ose mého letounu. Hrne se mi zespodu přímo do palebné linie mých zbraní. Trochu si směrovkou opravím korekci. Teď by to mohlo vyjít. Tisknu naráz spouště kanónů i kulometů. Letadlo se otřásá zpětnými rázy. Z nepřítele odlétne pár plechů a mizí pode mnou zanechávaje za sebou čáru unikajícího paliva. Ve dvou tisících pilot skáče z vraku letounu. Letadlo mizí v moři.

K pilotování letadel ve šturmovikovi musíš mít Joystick. Bez něj to nemá cenu. Jestli chceš létat bez joye-tak to se poohlédni po nějaké arkádě.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 19. 7. 2007 12:10

To můžu i na klávesnici :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janyH 21. 7. 2007 16:09

zdravim, neviete kde by som si tuto hru mohol stiahnut,ale nie demo. vdaka.
janyH
First Blood

Odeslat příspěvekod PC 21. 7. 2007 16:37

Kup si ji !
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod srato 21. 7. 2007 17:28

proboha stahnout? Vzdyt ja ji ted kupoval pro kamarada za 129,- Kc ??? To je opravdu takova palka???
srato
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janyH 21. 7. 2007 17:57

tak to som nevedel ze stoji korunu, tak to si radsej kupim.
janyH
First Blood

Odeslat příspěvekod srato 21. 7. 2007 18:57

tady mas dokonce Il-2 Zapomenute bitvy
http://www.vltava2000.cz/tambazaar/Good ... dsID=13484
za 90,- Kc a to je sakra dobry kup
srato
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 21. 7. 2007 23:28

Až na to že mu to bude nanic-to jenom datadisk ! Za 250Kč se dá dnes koupit Il-2 forgoteen battles což je právě základní kámen pro celou shturmovik familii. Il-2 Sturmovik za 129Kč nemá cenu kupovat, když už tak právě ty FB nebo - což se také prodávalo donedávna asi za tři sta-Pacific Fighters. Na vyzkoušení bude li tě to bavit jsou nejideálnější právě FB... V Ace packu (to je to za těch 90 přibyli Slováci coby jedno z nových letectev.)

Pro jistotu tady vypíšu to co u nás na téma šturmovik oficiálně vyšlo:

Il-2 šturmovik - cca 129Kč-prapůvodní hra s 47 letadly. Základ celé série, ovšem bez přímé návaznosti (tj.nic se na tuto hru neinstaluje navíc.)

Il-2 zapomenuté bitvy-nyní v extra klasice za 250Kč - základ celé séria až dodnes. Samostatná hra

Il-2 Esa - datadisk - je a pouze datadisk-nové stroje, nová letectva včetně Slováků.

Il-2 Pacific fighters-samostatně spustitelná hra ale i datadisk umožňující válčení v Pacifiku.

Il-2 kompletní edice - kompilace předešlých her od Zapomenutých bitev po pacific fighters.

Il-2 1946-další kompilace plus velký datadisk - přidána válka SSSR s Japonskem, další bojiště,další mašiny-včetně proudových. Pokud to se šturmovikem myslíte opravdu vážně nemá cenu kupovat nic jiného než 1946.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 22. 7. 2007 11:26

já teď koupil klasickýho šturma za 25Kč na aukru :)
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ><m@rt!x 12. 8. 2007 15:54

Ja hraju sturma na volantu :) dost dobre se s tim manipuluje
Xmartix - X,X,X no prostě XMARTIX! Žádnej MATRIX! :/
><m@rt!x
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 17. 8. 2007 22:30

no, ehm... radši si půjčím od kámoše Joy, který stejně nepoužívá... :-D
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků