IL 2 Sturmovik

Microsoft Flight Simulator, IL 2 Sturmovik, Combat Fly Simulator...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod includes 10. 12. 2005 17:30

Hráli jste nebo ještě hrajete? Mě se tento simulátor líbil docela dost a vám? :D
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Příjmení a jméno 14. 12. 2005 21:20

Všechno co vyšlo ze Šturma je fajn. Zejména za 299,- to je super pařba. Občas si to zapařím přes Hyperlobby, ale poslední dobou není moc čas. Už se ale těším na Sekačky nad Vietnamem.
Check your six!

Linux je nejlepší operační systém. Za ty peníze. :-D
Příjmení a jméno
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 16. 1. 2006 00:45

Nebude nějaké pokračování Sturma?
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Příjmení a jméno 16. 1. 2006 22:21

To vykání mě znervózňuje... Zvláště tady na fóru, kde jsme všichni herní bratři. Pokud vím, tak Maddox dělá na Whilrwind over Vietnam, čili vrtulnících ve Vietnamu. Jinak pokračování je několik, poslední jsou Pacific Fighters. Pokud chceš zalítat on line, stáhni si utilitku HyperLobby a pomocí ní můžeš lítat na netu. Většinou každý den lítá původního Šturma tak mezi 19:00-21:00 pár Poláků, nějakcí Rusáci a Ukrajinci i pár Čechů.
Check your six!

Linux je nejlepší operační systém. Za ty peníze. :-D
Příjmení a jméno
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod botepidemic 18. 2. 2006 01:27

yep, nejlepsi simulator co sem hral :) akorat nektery ty kampane sem fakt nemohl hrat, protoze se mi to total sekalo :) jak tam bylo tak 70 letadel, tak to bylo nehratelny
botepidemic
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adams 28. 3. 2006 08:18

Zrovna včera jsem viděl v [skrytá reklama]Albertu[/skrytá reklama] prodávat původního sturmovika v češtině za 150,-, a Pacific Fighters za tři kila.. Nekupte to za ty prachy :mrgreen:
-
adams
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 28. 3. 2006 11:56

jj...v Albe*tu maj hodně dobrý hry za slušnou cenu...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tidic060 29. 3. 2006 09:27

includes píše:Hráli jste nebo ještě hrajete? Mě se tento simulátor líbil docela dost a vám? :Ds/quote]


Docela dobrý simulátor, hlavně když ho hrajete na joystiku, je to ten pravý prožitek, na klavesnici je to už o něco horší, ale taky se dá...já jsem projel pár misí a pak přišel jiný simulátor (TrainZ-vláčky tež sranda)
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AdamBo 8. 5. 2006 12:16

sturmovik nemá konkurenci je nejlepší
AdamBo
First Blood

Odeslat příspěvekod bulldogs1 30. 7. 2006 10:02

to máš pravdu IL2 je nejlepší a taky je strašně dlouhej sám sem udělal víc jak 300 misí
moje telefony 3230, 3250, N95+6GB
bulldogs1
First Blood

Odeslat příspěvekod includes 7. 8. 2006 23:17

300? :shock: ... já možná 100 :lol:. ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod divotvorca 24. 12. 2006 13:48

viete mi poradit kde sa to da kupit na uzemi SR?...ci je aneky on-line shop..alebo ako na to?...za tu cenu myslim ze je zbytocne sa kutrat vo wareze...
today will be a good day
divotvorca
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 24. 12. 2006 17:50

Ahoj Divotvorca,Já sice Zazraky dě lám ,ale Kolik Myslíš ,že Bude stát ,,Dobírka ,,ČR- SR,,?,opytaj sa ...Doporučeně je za 70 Kč,-!,zkus To koupit v Polsku či v Ostravě....s Tou Dobírkou by Tě To stalo priveĽa peňazí,že...jinak se mi Ozvi na SZ,..ZDE...přeji Hezké a,,Hravé ,,Vianoce i NY 2K7...Zdraví Braty Slovaky ...Marcel od Zvonu,...no Vymysli ako K Tobě Doletí ,,Lacno,,!..IL2 -Komplet od Zvonu na Slováč,Hej....
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bohemka 19. 4. 2007 13:10

konečně se mi tato hra dostala do ruky... tak to jdu zkusit... pak napíšu svoje dojmy... :wink:
Cože ?!? no tak to je fascinující...
It´s gonna be legen.... wait for it...... dary -> legendary...
Hypotetical high five...................................... NICE!!
bohemka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 19. 4. 2007 13:15

Pro mne to bylo moc velké zklamání.Teda aspoň ovládání.Nedokázal jsem se odlepit od země...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků