helikoptéry

Microsoft Flight Simulator, IL 2 Sturmovik, Combat Fly Simulator...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod cover72 26. 12. 2006 17:49

TDW píše:to nevím. Já si kupuju výhradně origošky. Ostatně tyhle hry patřily mezi levné. Opravdu zkus levné knihy, mohlo by to tam být. Co se týče grafiky nemusíš se bát. Rah-66 vs. Aligator je starý pět let ale na tu dobu měl krásnou grafiku a i dnes je moc pěkná. Helikoptéry jsou vymodelovány naprosto precizně, po výbuchu se šíři tlaková vlna, grafické efekty jako kouř atd. byly taky moc hezké. V kokpitu jsou dokonce kolegové kteří se hýbou. Určitě jsou to jedny z nejhezčích vrtulníků a vlastně - jaká to škoda i poslední skutečné simy těhle lovců tanků. Anebo ještě docela hezká záležitost je gunship ! Ten je ze stejné doby, běží na enginu European Air War ale kupodivu ani po letech není dle mého názoru ošklivý a dokonce se částečně odehrává na Slovensku ! K létání tu jsou normálnější/reálnější vrtulníky typu AH-64D Longbow,WAH-64D (britská verze),HAP Tiger (Německo) a Mi-28. Ovšem pozor - joystick nezbytný ! U Enemy jde létat na klávesnici.N/quote]

EECH je i vylepšený že má reálné textury povrchu a vůbec zlepšení o 400%, najdeš na http://www.eechcentral.com .
Jinak Gunship je arkáda - už ten ukazatel "zdraví" - arkáda.
cover72
First Blood

Odeslat příspěvekod 2Pix 27. 12. 2006 15:12

sketch .. ja sem o Janes vedel nekdy kolem roku 2000 naposledy :-) ... takze mne hnedka nebij ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Flak Monkey

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 27. 12. 2006 19:57

Jo Chlapci na pravé Létání jste si Měli koupit zavčas nějaké vyřazené lítadlo z
přebytků naší Armády či od Poláků.., teď již je to Šrot. Dobro došli do Hangáru ZVON...,,Zlatá Éra Leteckých Simulátorů,, je Již -,,Dávno Tomu nazad,,... ,chce to tu ,,pravidelnou,, Kontrolu Levných Knih ,či Pořidit Paraglyde ,Rogálo a nebo rozbít Prasátko a Koupit ,,Ultra Light,, a nebo Skákat z Deštníkem do Pískovny:,,UROB si Sám,,...alá ,,A JE TO!,, či se pokusit sehnat nějaké Starší Mágy...též 20.Stol.,V současné době vycházejí krom FS! již jen Arcade Aira,Bohužel nic Hardcore...Smutné že,a nebo Domluvit Excursi TAM,kde mají PILOTNÍ Trenažer...Ahoj ...Marcel ,,Pijer Clostr,, od Zvonu ...a Chce to Páku a Pedály ,že na XP-éčka....
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod includes 28. 12. 2006 02:22

Ve Flight Simulatoru je také helikoptera :wink: ... sice jen asi jedna :( ... ale je :D ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 28. 12. 2006 04:15

Ha RED Shark ,ukořistil jsem jich asi 6-8 v JRC ,Bééé a Sám jsem ho cvakal před 1/2 rokem v Trafice ,he ,no máte to Gratis za tu známku ,že... , Přihodili to do Dabla k Playstu Mágu a byl při ,,Zemi,,k Dispozici,,každému,hlavně Marcelovi,že...je To Bombový Rotor-REMAKE TomahaWku z 8/16 Bitů-Styl-,,Sid Meyer-repete Piráti,,= Grafika o 3TŘ.výše ,Kostra Story a Strategie i ovládání zachováno-je to sen Každého Ataristy z dob Létání v ,,Armatuře,kdy to bylo vo Strach ,že skrz Ty Dráty vypadneš Ven,, - nekup to ,když je to zadarmo,ale už je u Angela Nemaj...všechny parkují u Zvonu na RANVEJI -připraveny na Start ,Tak se moc netlačte je Toho dost ,bral jsem to pro Vás stačí si o ně na SZ řící,kdo dřív přijde ten dřív mele roztočí rotory svého Míláška.Marcel
Marcel Kudlvasr
Dominating

Odeslat příspěvekod cover72 28. 12. 2006 14:54

takhle vypadá starý EECH:
http://www.razorworks.com/enemyengaged/ ... index.html

Marcel:
EECH se furt vylepšuje, a pracuje se na EECH 2. Hardcore simům ještě zdaleka neodzvonilo.
A i kdyby, vždycky se najdou nějaké fan-made upgradey starších HC simů.

jo kdyžtak Jane´s Longbow II se dá legálně stáhnout na http://www.the-underdogs.info
cover72
First Blood

Odeslat příspěvekod jezek 29. 12. 2006 21:09

cover72 píše:jo kdyžtak Jane´s Longbow II se dá legálně stáhnout na http://www.the-underdogs.infos/quote]

No legálně to zrovna není,je to abadonware a jetli je to legální,to si musí zvážit každý sám :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor

Předchozí stránka