helikoptéry

Microsoft Flight Simulator, IL 2 Sturmovik, Combat Fly Simulator...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod starec 20. 4. 2005 15:38

zdravím všechny příznivce helikoptér a přicházím s prosbou o radu, jaký simulátor je v dnešní době tak jako good... No, já teda na hraní moc nemám čas, ale brácha by furt neco zahrál... Kdybych si mohl vymýšlet, tak asi něco novějšího a hlavně co se týká bojových helikoptér...
díky, stačí mi tipy v podobě názvů, zbytek si najdu...
starec
First Blood

Odeslat příspěvekod Nosi 20. 4. 2005 17:12

Me napada snad jen Comanche...
Ladislav Nosákovec
Autor časopisu Doupě
Nosi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Travis 22. 4. 2005 19:45

A chceš nějakou střílečku, nebo něco reálnějšího?
Travis
First Blood

Odeslat příspěvekod starec 23. 4. 2005 20:48

No, aby se to trochu podobalo realitě, ne něco z budoucnosti...
prostě abych si mohl zalétat s nynějším typem AH-64 nebo s BlackHawkem nebo tak jako... pokud možno trochu novější s lepší grafiou, ale budu rád za cokoliv...
dík... :roll:
starec
First Blood

Odeslat příspěvekod Travis 24. 4. 2005 10:43

Tak to máš nejlepší dnes již těžko sehnatelný Longbow 2. Tam můžeš lítat s Black Hawkem, AH 64 a i s OH 58 D Kiowa Warrior. Široká možnost nastavení obtížnosti od arkádu až po těžký realizmus, podpora 3D karet taky je.
Travis
First Blood

Odeslat příspěvekod TDW 24. 4. 2005 12:12

Doporučuji prolézt prodejny levných knih, před nějakou dobou se tam válela za 100Kč poslední vážná hra na téma vtulníky - RAH-66 Comanche vs. Kamov Ka-58 Hokum. Nic lepšího už nikdy nevyšlo. Anebo starší, de facto první díl, Enemy Engaded Apache vs. Havoc. Pokud ti nevadí že projekt Komanč byl zrušen a skutečná helikoptéra nikdy do boje nezasáhne jdi do toho. Rozhodně to není střílečka typu komanč 4 ale sim.
Z-1-C-25-6310-7650-6230
P-4 3GHz, 1GB RAM a SHT5200 - prostě impreza s motorem z trabanta :)
TDW
Killing Spree

Odeslat příspěvekod starec 24. 4. 2005 14:46

2 TDW: Myslíš, že by se to dalo ještě sehnat na netu? Jak je to staré? A velikost? Bude to spíš v těch výprodejích her co se sem tam objevují nebo i na nějakých výměných sítích či na nějakém serveru...?
díky,... :wink:
starec
First Blood

Odeslat příspěvekod TDW 24. 4. 2005 18:20

to nevím. Já si kupuju výhradně origošky. Ostatně tyhle hry patřily mezi levné. Opravdu zkus levné knihy, mohlo by to tam být. Co se týče grafiky nemusíš se bát. Rah-66 vs. Aligator je starý pět let ale na tu dobu měl krásnou grafiku a i dnes je moc pěkná. Helikoptéry jsou vymodelovány naprosto precizně, po výbuchu se šíři tlaková vlna, grafické efekty jako kouř atd. byly taky moc hezké. V kokpitu jsou dokonce kolegové kteří se hýbou. Určitě jsou to jedny z nejhezčích vrtulníků a vlastně - jaká to škoda i poslední skutečné simy těhle lovců tanků. Anebo ještě docela hezká záležitost je gunship ! Ten je ze stejné doby, běží na enginu European Air War ale kupodivu ani po letech není dle mého názoru ošklivý a dokonce se částečně odehrává na Slovensku ! K létání tu jsou normálnější/reálnější vrtulníky typu AH-64D Longbow,WAH-64D (britská verze),HAP Tiger (Německo) a Mi-28. Ovšem pozor - joystick nezbytný ! U Enemy jde létat na klávesnici.
Z-1-C-25-6310-7650-6230
P-4 3GHz, 1GB RAM a SHT5200 - prostě impreza s motorem z trabanta :)
TDW
Killing Spree

Odeslat příspěvekod deadth.knight.cz 30. 4. 2005 17:30

Taková zajímavá arkáda je red shark, ale je tam pár let stará ka-50 ve 2.sv. válce, ale zábava, teď je u počítač pro každého
kdo jí hodně ovoce, pose*e se divoce....
deadth.knight.cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod igo 4. 8. 2006 12:03

a nejaka novinka teraz nevysla? bo toto su same stariny co ponukate
igo
First Blood

Odeslat příspěvekod sketch 13. 12. 2006 10:30

dost dobry je Gunship! sice starsi ale dobry.. je to nejaka tretia svetova v europe - za nemcov Tiger, za US Apache a za rusov Havoc.... je to z roku 2000 a myslim ze je to skor simulator ako arkada....

a nie, novinka nevysla:-(
sketch
First Blood

Odeslat příspěvekod Naryan 16. 12. 2006 19:27

Tez neni spatne LHX. Sice starsi vec, lae porad sranda.
Naryan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod 2Pix 18. 12. 2006 11:21

OT: Commanche byl zrusenej? :-) .. ale to sou mi veci ... mas nejaky info co tohle podporuje?

k tematu: taky sem dlouho dlouho hledal neco rozumnyho - jedinny u ceho sem trosku vic vytuhnul byl Commanche4 (ke grafice) a Longbow2 (k jiny grafice) - to mne chytlo moc vic.

Ale jeste jeden vrtulnikovej sim sem hral, ale ted si zaboha nevzpomenu na nazev :-/

btw: muj sim nej byl Hind/Apache :-) ...

nevite nekdo jestli Janes porad beha v hernim prumyslu? :-)
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Flak Monkey

Odeslat příspěvekod SCobra 18. 12. 2006 14:33

2Pix píše:nevite nekdo jestli Janes porad beha v hernim prumyslu? :-)

Nějak to nevypadá. Už dlouho jsem nic od Janes neviděl.
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod sketch 19. 12. 2006 17:24

2Pix píše:OT: Commanche byl zrusenej? :-) .. ale to sou mi veci ... mas nejaky info co tohle podporuje?

k tematu: taky sem dlouho dlouho hledal neco rozumnyho - jedinny u ceho sem trosku vic vytuhnul byl Commanche4 (ke grafice) a Longbow2 (k jiny grafice) - to mne chytlo moc vic.

Ale jeste jeden vrtulnikovej sim sem hral, ale ted si zaboha nevzpomenu na nazev :-/

btw: muj sim nej byl Hind/Apache :-) ...

nevite nekdo jestli Janes porad beha v hernim prumyslu? :-)

JANES je out
A kedze vies co je to JANES tak by si mal vediet ze projekt Comanche zrusili:-) Za usetrene prachy bude upgrade existujucich helikopter a nakup Blackhawkow. Hlavna uloha Comanchov - prieskum - prebrali UAV a sucasne stroje unesu ovela viac vyzbroje ako Comanche.
Podobne zrusili napr i projekt Crusader, co bola revolucna samohybna hufnica. nerentabilite.http://www.globalsecurity.org/military/ ... rah-66.htm
sketch
First Blood

Další stránka