LOTUS-Simulator

Microsoft Flight Simulator, IL 2 Sturmovik, Combat Fly Simulator...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tycoonez.com 23. 11. 2019 07:43

Nástupce hry OMSI: The Omnibus Simulator je simulátor městské hromadné dopravy a zaměřuje se na autobusy, trolejbusy, tramvaje, metro a také na vlakovou dopravu. To vše v jedné hře. LOTUS je totiž zkratka pro:

L – LEITSTELLE – z německého překladu se jedná o centrálu, která řídí dopravu
O – OMNIBUS – autobusy a trolejbusy.
T – TRAM – tramvaje
U – UNDERGROUND – metro
S – SUBURBAN TRAIN – příměstské vlaky

Ve hře se chopíte řízení například tramvaje a budete vozit cestující po městě na pravidelných linkách. Je kladen důraz na různé detaily, jako je grafické zobrazení vnitřku vozidla a jeho zvuky. Hráči má tak připadat, že sedí ve skutečné tramvaji nebo jiném vozidle. Fyzikální model jízdy dopravních prostředků má co nejvíce odpovídat reálné dopravě.

Ve hře lze nalézt také editor map, který hráčům umožňuje navrhovat vlastní mapy a také vymýšlet vlastní dopravní trasy. LOTUS-Simulator také podporuje velmi zajímavý multiplayer, ve kterém někdo z hráčů může být i dispečerem a řídit tak celý provoz. Jiné hráče lze potkat i na trati ve městě, ať už v tramvaji či třeba v autobusu. "Vedoucí" multiplayeru může měnit nastavení hry během hraní, například změny počasí, náhodné události i délku směny.

Opsáno z Databáze her, psáno mnou

Oficiální web
Jsem Veverka (můj původní nick tady), po komplikacích mám tuhle blbost :D Tak se omlouvám.
tycoonez.com
First Blood
Uživatelský avatar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků