Cities: Skylines

Microsoft Flight Simulator, IL 2 Sturmovik, Combat Fly Simulator...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod murecka2 12. 3. 2015 13:48

Ahoj, rád bych zde rozjel trochu diskuzi na téma nové hry Cities: Skylines. Pro ty kdo nevíte, tak se jedná pro budovatelskou strategii s novými herními prvky (pro zájemce přidám na konec pár videí). Upřímně já jsem se o této hře dozvěděl teprve asi týden před vydáním a neskutečně mě to chytlo. Myslel jsem, že to bude stejně strašné jako SimCity ale opak je pravdou. Tato hra vzala prvky ze SimCity, opravila a vylepšila je a přidala několik naprosto nových a nikdy nepoužitých mechanik, které jsou naprosto ÚŽASNÉ. Vytkl bych například možnost rozdělit si město do čtvrtí, na které poté můžete uplatňovat vyhlášky, jednosměrky, možnost dokupovat si prostor pro vaše město, vodní elektrárna, kompletně editovatelný obsah (steam workshop), a mnohé další úžasné věci. Na závěr bych řekl moje hodnocení této hry. Myslím, že tato hra je nejlepší budovatelská strategie posledních několika let, ne-li celkově. Strašně moc podporuji celé vývojářské studio, které má dokonce pouze 13 členů!, což je opravdu úctihodný výkon.

Zajímali by mě vaše názory na hru, její prvky a cokoli co vás napadne :)

Nakonec přikládám několik videí, které by vás v případě zájmu mohli do hry trochu více dostat.

CZE - Paulie
ENG - Arumba
ENG - Quill18
murecka2
First Blood

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků