Simulátor vesmírné lodi

Microsoft Flight Simulator, IL 2 Sturmovik, Combat Fly Simulator...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Mirekcz 2. 2. 2012 22:28

Ahoj, hledám nějaký simulátor, kde můžu ovládat vesmírnou loď, a nemyslím tím jenom nějakou primitivní střílečku. Hledám něco, kde můžu ovládat velkou loď a ne jen nějakou malinkou lodičku. Pokud něco takového existuje, tak prosím aby to mělo aspoň nějakou grafiku. Prosím pomozte, díky.
Mirekcz
First Blood

Odeslat příspěvekod USER47 2. 2. 2012 22:46

Třeba série X, tam můžeš mít klidně celou flotilu...Ovšem samotnou loď pořád ovládáš ty, není to žádná mikromenežovací strategie, kde bys musel komandovat posádku.

Grafiku to má taky pěknou, zejména tedy od X3 dál.
http://www.egosoft.com/games/x3/info_en.php

Na steamu to seženeš za pár korun.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mirekcz 2. 2. 2012 22:49

Děkuji, ale chtěl bych ovládat jen jednu VELKOU loď.
Mirekcz
First Blood

Odeslat příspěvekod USER47 2. 2. 2012 23:06

Počkej si na X Rebirth, to bude něco pro tebe.
http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=306576

Budeš tam mít jednu modifikovatelnou loď s posádkou. A graficky to taky vypadá slušně. Akorát asi ještě chvíli potrvá, než to vyjde.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 2. 2. 2012 23:54

Kolik se tohohle může prodat?! Dost specifická záležitost, na druhou stranu to není vidět v každým supermarketu, jako perly typu Popeláři.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 3. 2. 2012 00:11

Tak samozřejmě se toho neprodaj desítky milionů, ale zas je to jediná takhle komplexní série na trhu, takže se asi uživí. Kdyby se to neprodávalo, tak by nedělali už sedmej díl:).
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 3. 2. 2012 09:09

X me sere ...protoze je to nadherna hra a zaroven extremne nepratelska k nove prichozim hracum... pokud to nekdo nezacal hrat uz od prvnich serii..tak to snad nejde pochopit, co ta hra vsechno nabizi a jak to funguje ..

jakoze kampam se da udelat nezkusenym hracem....ale to je na te hre to nejmensi ... potreboval bych nejakeho noveho freelancera ..nebo spacerangers co maj grafiku crysis :D uz mi to celkem chybi ..tuneni vlastni lodi a sekani nepratel v kosmu
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod USER47 3. 2. 2012 10:30

Právě kvůli tomu dělaj X Rebirth. Dostali se do fáze, kdy už je kvůli tomu nabalování novejch funkcí na starou hru X3 moc komplikovaná, tak se snažej ji nadesignovat od základu se zachováním komplexnosti.

Já jsem zkoušel jen X2 (X3 mi padala) a ačkoli jsem se dokázal přenést přes to ovládání vyžadující deset rukou, nějak mě to nechytlo. Přišlo mi to takový prázdný, kvanta stejně vypadajících stanic a systémů, žádnej pořádnej příběh co by mě motivoval hrát dál...V tomhle je Freelancer mnohem lepší a dohrál jsem ho jedním dechem.

btw: Zkoušel jsi Crossfire mod?
http://www.moddb.com/mods/crossfire/
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 3. 2. 2012 11:17

no cosi jsem o tom Rebirth cetl..tak snad bude kapku privetivejsi ...pak bych mozna prehlid drobny minus..za ten "pomaly" pohyb po scene, kde proste trva nez nekam doletite

moje pozadavky jinak nejsou nijak zasadni ..je mi jedno jesi stanice vypadaj stejne ..pokud je celkove grafika pekna ..a ja se muzu porad zdokonalovat.... pak ozelim i pribeh =) .. takovychto her je dneska tak malo, ze proste neni moznost si tak "vymyslet" ...

crossfire uz jde mimo me ...X nasadilo grafickou latku az moc vysoko na to, abych se odhodlal hrat neco horsiho .. mam proste problemy vzit se do hry, ktera vypada jako "hra" ...
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod USER47 3. 2. 2012 12:05

Pche, freelancer a crossfire vypadaj pořád skvěle.:)
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LEON_pilot 1. 7. 2017 07:30

Mirekcz píše:Ahoj, hledám nějaký simulátor, kde můžu ovládat vesmírnou loď, a nemyslím tím jenom nějakou primitivní střílečku. Hledám něco, kde můžu ovládat velkou loď a ne jen nějakou malinkou lodičku. Pokud něco takového existuje, tak prosím aby to mělo aspoň nějakou grafiku. Prosím pomozte, díky.


Star Citizen, Elite Dangerous, EVE online, Star Trek online... zkoušej...
WWW.VIRTUALNIPILOT.CZ
LEON_pilot
Killing Spree


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků