Kamionové simulátory

Microsoft Flight Simulator, IL 2 Sturmovik, Combat Fly Simulator...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 4. 3. 2011 14:58

Tak nakonec po dlouhém rozmýšlení toto téma přeci jen zakládám, budu sem dávat novinky o připravovaných hrách, v budoucnu mám v plánu si některé hry ze série 18WOS ještě zahrát, tak sem když tak budu dávat nějaké pěkné obrázky.

Začnu videem ukazujícím výrazné vylepšení grafiky, která se za poslední roky moc nehnula.


A nové video ukazující vylepšení inteligence provozu. Nelíbí se mi tam, že auta při odbočování vlevo nenajedou do křižovatky, nýbrž stojí na začátku.


Poslední díl se zatím dle asi jediné české recenze moc nepovedl.
http://pc.hrej.cz/recenze/18-wheels-of- ... er-2-3434/
Navíc je asi dost náročný, že by mi to muselo na Intel HD jet s FPS 5, to se mi moc nezamlouvá.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod clone9cz 7. 3. 2011 22:50

Kamionové simulátory musí hrát opravdu sorta šílenců, když se na youtube pořád objevují videa, v nichž se očividně řídí klávesnicí.
Vás možná válka nezajímá, ale o Vás se válka zajímat bude.
B a t t l e g r o u n d E u r o p e C Z
Czech Panzer Abteilung - 12. Armee, XIX. Armeekorps, 27. Infanterie Division 3. Kampfgruppe
clone9cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 3. 2011 23:42

Protože to nejsou dostatečně simulující simulátory pro lidi, kteří mají volant :-) Jsem taky všechny díly 18WOS hrál na klávesnici :-) A navíc se toho zase tak moc neprodá...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 7. 3. 2011 23:55

Já teda hrál na volantu. Na klávesnici by mě to asi nebavilo. Tohle je hlavně odpočinková záležitost. Rozvalit se, tu a tam zařadit nebo otočit volantem, nic víc. Na klávesnici to ztrácí smysl.

Si ještě pamatuju, jak jsem se k sérii dostal :-D viewtopic.php?f=520&t=507278&p=7385435&hilit=+Euro+Truck+Simulator#p7385435
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 19. 4. 2011 21:34

:love:

"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 6. 5. 2011 19:03

"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 6. 5. 2011 20:41

Problém těchto simů je co jsem četl že jsou takové - no ne zrovna 2x povedené. Staré díly měly docela ošklivou grafiku, nové jsou graficky na úrovni ale prý tam zase prakticky chybí jakákoliv hratelnost a třebas i rozlehlá města. Jedete po Autobahnu z placky zvané Praha do dejme tomu Stuttgartu . Přijedete tam a je to ta samá placka jako Praha. Žádný náznak o fotorealističnost, možnost průjezdu městem... To je zásadní chyba - simulátory bývaly dříve když to nebyl druh na vyhynutí ty graficky nejnáročnější a nejvymazlenější hry - poslední příklad byl Lock On, který byl dlouho etalonem grafiky. Bohužel, dnešní simy jsou na tom špatně a třeba dlouho očekávaná Bitva o Británii je prý dosti hrůzostrašná... A vypadá jako vylepšený Il-2... Což je špatně...

Zkrátka a dobře - jaká je to zábava projíždět pitomě vymodelovanou krajinou, v ošklivé grafice z placky Praha do placky Stuttgart ? Nebo nedejbože Paříž ! Simulátor usínání za volantem ? Skvělé !!! U některých starších dílů jste nemohli ani řídit Scaniu, DAF nebo Man ale Spaniu, FAT a Woman. Brrrr. Je pravda že nový díl vypadá pěkně ale jestli to bude zase přeprava na krátké trasy (ha-další chyba-nereálná blízkost měst...) z placky A-do placky B tak děkuji nechci...

Osobně by se mi zase líbil nějaký americký díl, v super grafice - naložit svůj Lonestar hovězím masem a jet trasu z Houstonu do Denveru... JO ! Fajn by byla i Kanada, ale s tím nepočítám, nikdo takovou velkou a drahou hru dělat nebude...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 5. 2011 21:30

V Extreme Trucker se jezdí spíš v přírodě...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 6. 5. 2011 23:09

Jak v přírodě ? Myslíš Australskou pustinu ?
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 7. 5. 2011 00:26

PC tak je jasný, že ty Eurotruck simulatory jsou slabší, však ono to taky v Praze nevypadá nijak jinak než ve Německu. Jestli si chceš zahrát nějakej v Americe, tak si zahraj Long Haul, je tam jih Kanady i Mexico, krajina se mění a grafika mi přijde pěkná. A města, byť malá, tam samozřejmě jsou.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 5. 2011 09:24

PC: Ne, v horách, v džungli a na ledě...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 12. 6. 2011 20:56



Si říkám, čím to je, že od roku 2002 furt jen kosmetické změny a teď najednou takové inovace...že by jim ETS tolik vydělal? No je to možný, každopádně :tleskani

Otázka je, jak se vyrovnají s případnou kolizí mezi autem a člověkem. No uvidíme.

-- 12. 6. 2011 21:57 --

Jo a panďuláci v zrcátku nemají stín.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 17. 6. 2011 10:06

Po grafické stránce revoluce.

"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 17. 6. 2011 10:13

Ale jen 7 náklaďáků... Dost mizérie...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 17. 6. 2011 10:52

Nejspíš se chtějí znovu vejít na CD :-D

No ne, tohle je to poslední, co by mě tížilo. Stejně si vyzkouším, jeden, možná dva a tím to hasne.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků