méně (mediálně) známá/provařená rpg

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod kurcatovium 29. 8. 2007 17:37

Throne of Darkness - o tomhle tu není ani zmínka, tak jsem to včera koupil... myslím, že by to mohla bejt docela solidní rubačka, takové samurai-diablo, těším se, až vyzkouším... :-)

Metalheart - tahle hra taky vypadá hodně zajímavě... hodnocení nijak valná, ale vcelku se mi zamlouvá stylem a prostě na mne budí dojem, že by to mohlo být něco trošku jiného, neobvyklého a přesto povědomého :) ;)

The Fall - taky nevypadá úplně marně, asi by to stálo za zkoušku... brousil jsem si na to zuby už delší čas, ale pak ta hra nějak zapadla :(
kurcatovium
Dominating

Odeslat příspěvekod weca 29. 8. 2007 18:29

Throne of Darkness docela ujde, hrál jsem ji pouze u kámoše, ale myslim, že ti vydrží :wink:
Daddy´s home!

AC (HC) Sparta Praha & Chelsea FC FAN!
weca
Killing Spree

Odeslat příspěvekod kurcatovium 29. 8. 2007 18:51

weca: tak to se nebojím... když už jsem si ji koupil za těžký prachy :-D
kurcatovium
Dominating

Odeslat příspěvekod Sirnis 29. 8. 2007 21:13

kurcatovium píše:Throne of Darkness - o tomhle tu není ani zmínka, tak jsem to včera koupil... myslím, že by to mohla bejt docela solidní rubačka, takové samurai-diablo, těším se, až vyzkouším... :-)

!b]Metalheart[/b] - tahle hra taky vypadá hodně zajímavě... hodnocení nijak valná, ale vcelku se mi zamlouvá stylem a prostě na mne budí dojem, že by to mohlo být něco trošku jiného, neobvyklého a přesto povědomého :) ;)

"b]The Fall[/b] - taky nevypadá úplně marně, asi by to stálo za zkoušku... brousil jsem si na to zuby už delší čas, ale pak ta hra nějak zapadla :(!/quote]

jak Metalheart tak The Fall mám
co se týče prvního, tak trochu se mi to zdálo zajímavé, ostatně kvůli tomu světu ze kterého to je sem si to koupil, ale ve výsledku moc málo dodělané
druhou věc doporučuju protože opravdu je třikrát tak lepší jak ten Metalheart
Sirnis
Killing Spree

Odeslat příspěvekod kurcatovium 30. 8. 2007 19:20

Sirnis: stejně ten Metalheart asi zkusím, pokud to na mi ten kup vyjde (50Kč je pohoda) ... a ten Fall mě taky stále láká ... safra :-)
kurcatovium
Dominating

Odeslat příspěvekod budinsm 9. 9. 2007 16:41

Ja radsi nezkusim zadnou nevim proc ale dyz tak nejak vim ze to moc lidi nehraje a ze to jmeno dyz na verejnosti vyslovim reknou coze ? tak proto me to asi nelaka :) Tak nejak radsi hraju hry kery maj zaslouzene svoje jmeno :)
budinsm
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Uživatel 9. 9. 2007 18:00

nevim, jestli se to sem spada, ale...

Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura - tahle hra je starsi a na dnesni dobu technologicky zastarala (coz ovsem byla uz ve sve dobe) a RPG system, ktery nemusi oslovit... na druhou stranu je zasazena do zajimaveho a pomerne neobvykleho prostredi. Hra neni zadna extra pecka, ale minimalne za zkousku asi stoji...

Existuje demo, ale jestli to ulehci neci warezacke moralce, tak hra je sest let stara, vyvojari krachli a vydavatel je soucasti Vivendi, ktere ma momentalne jine starosti (WoW, SC2)...
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod kurcatovium 9. 9. 2007 20:23

Uživatel: Arcanum je taky dobré... není to tak uplně dávno co bylo u herního mágu jako příloha
kurcatovium
Dominating

Odeslat příspěvekod kurcatovium 25. 11. 2007 20:41

Throne of Darkness mám doma už čtvrt roku a zatím jsem ani nenainstaloval :-( ta škola mě ničí... (a WoW taky :-D)
kurcatovium
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 11. 2007 09:01

Metalheart mam doma, akorát se mi to na Duronu nepodařilo spustit (tedy podařilo, ale nebyly vidět žádné texty a vůbec to bylo takový divný) a na Sempronu jsem to ještě neměl čas zkoušet.

The Fall vypadá zajímavě, musím si to někdy koupit :-)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Chumbaba 26. 11. 2007 09:25

Zajímalo mě, jestli jste někdo dohrál Faery Tale 2: Halls of the Dead. Tahle hra byla kdysi těžce hypovaná Chlumským ve Score, já ji chvíli hrál a přišla mi dost nudná. Ale třeba se pletu...
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Dark_one 26. 11. 2007 10:23

Kdyz je tady tohle tema, musim zminit Summonera.
Skvele RPG s dobrym pribehem a na svoji dobu neskutecnou grafikou...
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod AlienX 26. 11. 2007 20:07

nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 30. 11. 2007 14:42

Z 90% jsou ty mene znama RPG mene znama proto, ze vysly zaroven z nejakou peckou, a nebo jsou proste jen prumerna.

Pridal bych Greyhawk
http://www.mobygames.com/game/windows/t ... -adventure

a treba Diablacky NOX.
http://www.mobygames.com/game/windows/nox

dale pak diky 3Dfx zcela zapadle Lands of Lore2, nepodarilo se mi sehnat jak ISA, tak uz vubec ne origo. Zcela nemozne.
_DAVE_
Rampage

Odeslat příspěvekod chameleon-s 30. 11. 2007 14:55

nox mě dost bavil a projel sem ho.

taky dost neznámá dle mě je hra/rpg DINK SMALLWOOD
a nebo ještě kult:heretic kingdom(taky příloha časáku)

ps:nebo ne neznámá ale méně známá :)
"Nějaký hrozně inteligentní a hluboký podpis dle vlastní představivosti"
chameleon-s
Rampage

Další stránka