LOKI

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Chemist 31. 8. 2007 18:59

No již se vyhřívá v mém stojanu, ale rozjedu ho asi až po víkendu ;)
Tak jsem zvědav ;)
Čekám prostě stupidní mlátičku - klikfest jak má být...stupidní příběh s klasickým levelováním. Víc od toho ani nechci ;)
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating

Odeslat příspěvekod ben.wallace 31. 8. 2007 22:00

nevim, zkusim to taky a uvidim
"The Chosen one" king LeBron James and Ben Wallace A.K.A. Big Ben are the best....Go, kobe, go mvp .......81 points
ben.wallace
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Chemist 14. 9. 2007 23:51

Odinstalováno. Nedohráno. Nevím, jestli to je chyba u mě, nebo ne, ale připadá mi to stupidní, po hodině hraní se dostanu do fáze, kdy musím utíkat nebo přesně naopak, likviduju všechno během chvilky.
Opravdu to zapařím jindy ;-)
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Dominating

Odeslat příspěvekod alximiq 15. 9. 2007 09:27

ja bysom to aj zahral,ale mam problem s nastavenim grafiky,nevem ktore veci povypinat a pozapinat aby mi to dobre slapalo,pretoze na mojom ntb,ked znizim rozlisenie pod 1024 tak sa stanu texty v hre necitatelne =/
I`m not like them, but I can pretend..
alximiq
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Wint3r 16. 9. 2007 17:28

Hm taky jsem to zkusil a mam z ni rozporuplne pocity...v podstate v jadru je to dobra hra, jenze ji na zem shazuji takove hrubky jako zasekavani nepratel o stany, kameny a podobne prekazky, nemoznost strilet pres kratery nebo lavove trhliny a blbe ovladani skillu...grafika me nejak neurazila, naopak pri pohledu na ledove krystaly na ceste k tomu ledovemu vlkovi (uz nevim jak se jmenuje :oops: ) se me docela libila...a pokud jde o inventar jako seznam, dle meho nazoru jde spise o chybu lehciho kalibru nez vyse zminene a po chvili jsem si na nej zvykl + budgetovka = 6/10 :wink: .
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod hulller 20. 9. 2007 20:24

ako sa prideluju body do skillov?
hulller
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Wint3r 21. 9. 2007 15:59

No mas dva druhy progress baru...v jednom ti stoupa xp pro dosazeni dalsi urovne a s kazdou novou dostanes 5 bodu, ktere muzes rozdelit mezi silu, obratnost, inteligenci, vitalitu(zdravi) a energii (mana)...a pak mas druhy, kde ti rostou zkusenosti u urciteho boha, ktereho si zvolis uctivat a podle toho budes mit take specialni schopnosti...po kazdem lvl dotanes 1 bod, ktery muzes utratit za nejaky skill, pricemz 2x po sobe nemuzes do stejneho a navic nove a silnejsi se ti postupne odemikaji, jak postupujes na levelech u boha. Samozrejme se daji upgradovat, takze treba na lvl 1 dava nejaky spec. utok treba 50 dmg a kdyz pak do nej vrazis dalsi bod na 2.lvl toho skillu, zvysi se dmg treba na 60 atd.
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod hulller 21. 9. 2007 16:35

Wint3r píše:No mas dva druhy progress baru...v jednom ti stoupa xp pro dosazeni dalsi urovne a s kazdou novou dostanes 5 bodu, ktere muzes rozdelit mezi silu, obratnost, inteligenci, vitalitu(zdravi) a energii (mana)...a pak mas druhy, kde ti rostou zkusenosti u urciteho boha, ktereho si zvolis uctivat a podle toho budes mit take specialni schopnosti...po kazdem lvl dotanes 1 bod, ktery muzes utratit za nejaky skill, pricemz 2x po sobe nemuzes do stejneho a navic nove a silnejsi se ti postupne odemikaji, jak postupujes na levelech u boha. Samozrejme se daji upgradovat, takze treba na lvl 1 dava nejaky spec. utok treba 50 dmg a kdyz pak do nej vrazis dalsi bod na 2.lvl toho skillu, zvysi se dmg treba na 60 atd.

to vsetko viem, ale neviem ako mam ten bod dat do toho skillu, mam boha thora a ked na skill klikam bod sa neprida
hulller
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Wint3r 22. 9. 2007 12:49

hulller píše:
Wint3r píše:No mas dva druhy progress baru...v jednom ti stoupa xp pro dosazeni dalsi urovne a s kazdou novou dostanes 5 bodu, ktere muzes rozdelit mezi silu, obratnost, inteligenci, vitalitu(zdravi) a energii (mana)...a pak mas druhy, kde ti rostou zkusenosti u urciteho boha, ktereho si zvolis uctivat a podle toho budes mit take specialni schopnosti...po kazdem lvl dotanes 1 bod, ktery muzes utratit za nejaky skill, pricemz 2x po sobe nemuzes do stejneho a navic nove a silnejsi se ti postupne odemikaji, jak postupujes na levelech u boha. Samozrejme se daji upgradovat, takze treba na lvl 1 dava nejaky spec. utok treba 50 dmg a kdyz pak do nej vrazis dalsi bod na 2.lvl toho skillu, zvysi se dmg treba na 60 atd.

to vsetko viem, ale neviem ako mam ten bod dat do toho skillu, mam boha thora a ked na skill klikam bod sa neprida

Jo aha, to jsem taky ze zacatku nevedel... hned vedle toho obrazku je prilepena takova jakoby zavorka cerveno-oranzova a uprostred ni je +...tak to je ono :wink: .
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Předchozí stránka