Diablo 3

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SPY 17. 5. 2012 19:37

StefiCZ > Vyzkouset to jde, ale moc ti to nepomuze, vyzkouset jde totiz prvni lokace, kde to jede o dost lip nez to jde pak dal.

Prvni akt jsem rozjel krasne v 1440x900. Co jsem hral i druhej a treti akt, tak tam mam mistama 5-10 fps se stejnym nastavenim. V kanalech ve druhym aktu, jsem to musel prepnout na 800x600 a hrat na nejnizsi detaily abych tu lokaci byl vubec schopnej projit.

No po zkouskovym bude vymena za lepsi, ted se mi to nechce cely instalovat.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod .soul 18. 5. 2012 03:47

co-op, 11 hodin v kuse, teď nás akorát vypojili kvůli maintenance serveru. level 21 a stále acte 2, projíždíme to na 100% :)
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod Ertefol 18. 5. 2012 08:57

StefiCZ píše:Zdravím, dotaz na znalejší, je ještě v tuhle chvíli možnost si nějak D3 bezplatně odzkoušet? Chci vědět jak mi pojede na mojí vykopávce a jestli by mně to vůbec bavilo, díky :)

Kdo si to koupil, může ti dát guest pass, kde bude stejná lokace jako v betě. Já mám zatím jenom kód na recenzi, ale měla by mi přijít krabička dodatečně (asi pondělí), tak ti potom ten köd na guesta klidně pošlu.

Jinak mně jede Diablo 3 pořád stejně, ale asi je to i sestavou, náročnost v prvním aktu vs. v druhém nemůžu posoudit.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod SCobra 18. 5. 2012 09:24

StefiCZ: Kód ti můžu klidně poslat večer :)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 18. 5. 2012 11:46

takze hraju uz nightmare a nastala jedna opravdu velka zmena.Level sem 36 .

Na nightmare začinaji byt extremne tezci rare a champion mobove a to jako fakt , ze hodne. Vcera sme hrali s partou do pul pate a tech wajpu u tech mobu je fakt dost. Velmi se to dobre hraje, aspon, ze mam teleport.

Jinak vazna zmena oproti dvojce je , ze udelali bosse opravdu k tomu aby je človek vubec nefarmil. Cekal sem , ze bude zvyseny drop na kazdou uroven obtiznosti, neni to pravda. Za to rare a champ monstra maji nejvetsi podil dropu + side questy a side dungeony, ktere ukryvaji rare merchanty a spoustu Uni monster , tam byva drop asi nejlepsi , takze farma bude proste hranim a ne opakovanim zabijeni bossu jak ve dvojce.

Jeste hunt na treasure goblini , ti dropuji fakt pekne kusy.

A ted vytka a to velka, ktera dle me dost nabourava ekonomiku hry jmenem GEMy.Protoze jdou krasne gemy vyndavat , naprosto to nici jejich raritu . Snad to blizzard zmeni.

Jeste sem dost prekvapen SET a legendary dropama, ktere vubec nepadaji . ))
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage

Odeslat příspěvekod flash789 18. 5. 2012 12:03

Tak sety padaji , v aukci jich par kousku je , navic se daji i vyrabet. Vubec ten craft se mi zda dost povedenej , koukal jsem co jde vyrobit z receptu a jsou to fakt pekny kousky.
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree

Odeslat příspěvekod .soul 18. 5. 2012 13:07

Málokdy tam je něco lepšího, než máme. Je fakt, že jak hrajem ve 4 a každej s jinou postavou, tak je snažší lootnout něco dobrýho pro skupinu. Každopádně i craftěný věci o 5 levlů výš už jsou většinou horší. Navíc to stojí majlant a člověk ani neví, jestli mu to dá jim potřebný atributy.
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod Slash_luke 18. 5. 2012 13:42

Sakra..doufám, že nejsem jediný, který až teď (po cca 14i, možná více, hodinách) zjistil, že nemusí používat jednu dovednost z každé třídy :-[ , ale může si třeba v případě mága navolit tři Force kouzla, jedno Conjuration a na obě tlačítka myši klidně Secondary typ kouzel.
Já vůl to zjistil až teď při procházení fóra :D , vůbec jsem si toho ve hře nevšiml a myslím, že ani v manuálu nic není (v tom není prakticky žádná praktická informace). Dnes si se svým buildemtrochu víc pohraju, když už vím o téhle možnosti :) .. teda pokud zase odezvy od serveru nebudou kolem 1000ms a nevykašlu se na to jako včera večer :/

edit: a já si říkal, proč je v popisu kouzla, že můžu mít najednou aktivní pouze jeden štít, když stejně jsou všechny štíty v Conjuration :mrgreen: , ach jo
Slash_luke
Killing Spree

Odeslat příspěvekod .soul 18. 5. 2012 13:55

Jedinej nejseš :) Jak se to dělá ? :)
.soul
Rampage

Odeslat příspěvekod Ertefol 18. 5. 2012 14:01

V Options/Gameplay zaškrtneš Elective Mode
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod SCobra 18. 5. 2012 15:25

Taky vám nefrčí nic od blizzardu včetně webovek, battle.net a Diabla 3? :)

//Tak už v pohodě :)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Ertefol 18. 5. 2012 15:56

Zrovna hraju a dostávám na držku od bosse druhého aktu :)
PC, Wii U, 3DS
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod Mican 18. 5. 2012 17:34

Já už zase zabil Skeleton Kinga. Nejsem zrovna rychlík...
Hyena rulez!
Mican
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 18. 5. 2012 20:00

No tak jsem si to Diablo taky objednal, proste to davove silenstvni na mne pusobi no. A to mne pritom ta hra ani moc nezajima. Ale az v pondeli..skoda. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Slash_luke 18. 5. 2012 20:20

Mě taky Diablo 3 až do poslední chvíle nezajímalo (upřednostňuju příběh před akcí, čehož je Diablo přímý opak :) ). Načnul mě až trochu kámoš a když jsem se dozvěděl o akci v Tescu za 725 Kč, tak jsem neodolal a objednal (pět minut po mé rezervaci akci pro velký zájem ukončili :D )..a zatím nelituju :)

Lo!Zza: jestli chceš, tak ti pošlu guest pass (ještě mi jeden zbyl) a můžeš si do pondělka zahrát Diablo 3 aspoň v rozsahu bety
Slash_luke
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka