Diablo 3

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 23. 5. 2012 20:38

Mě to taky vyhodilo. Řeší nějaký problém s aukcí...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 23. 5. 2012 22:08

Heh, já se logoval asi pět-deset minut potom, co jste tu psali a pohoda :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sinloth 23. 5. 2012 22:19

Slash_luke píše:Heh, tak Blizzardí servery opět padly. Zrovna mě to vykoplo a jak se tak dívám na ofic.fórum, tak nejsem ani zdaleka sám..během tří minut snad několik stovek příspěvků :D


Jooo, když Ti počet uživatelů naskakuje v milionech, to se občas stane... :-)
Sinloth
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 24. 5. 2012 00:10

pekne ponerfovali monka a wizarda , nejdriv lidi breči , ze je d3 moc lehke a ted neni nikdo schopen dotahnout inferno , protoze dostavaj one shot instant kill, tak pro zmenu breči , ze je to moc tezke . :D Osobne mam velke potize s HELLem :/
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 24. 5. 2012 07:55

Kdy nerfnuli monka? :shock: Po tom včerejším výpadku a nebo předtím? Já když včera večer hrál, tak jsem si zase pochvaloval, jaký je monk ničitel. Bosse na konci druhého aktu jsem zabil za cca 2 minuty (za mága mi to trvalo výrazně déle). Samozřejmě je to pořád Normal - na Nightmare mám zatím pouze mága, ale i tak se mi to zdá za monka výrazně snazší. Jsem s ním zrovna někde blízko poloviny 3.aktu a zatím ani jedna smrt a lektvar jsem za celou hru použil možná tak 2x a to ani nebyly nějak extra rizikové situace, jen prostě HP klesly pod polovinu a bylo mi blbé, že se mi ty lektvary v inventáři hromadí :) .

Jsem moc zvědavý na Nightmare s Monkem..do Hellu se ale asi nepohrnu, na to nejsem dost hardcore :-D

-- 24. 5. 2012 08:56 --

Ertefol píše:Heh, já se logoval asi pět-deset minut potom, co jste tu psali a pohoda :)


Možná to šlo, ale ne všem..já se díval ještě asi cca půl hodiny po odpojení na ofic. fórum a pořád si tam stěžovali, že se nemůžou připojit, tak jsem to ani nezkoušel. Byl jsem tak trochu i rád, že u toho zas nemusím sedět do noci. Výpadky beru jako pobídku k odpočinku :mrgreen:
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 5. 2012 08:27

Nerfnuli Monka? Na Normal jsem nepocítil žádnou změnu. Ani Butcher si neškrtnul a to mám DMG něco kolem 45...

Jinak jsem se právě přesunul do druhého aktu :) Maj moc pěkně udělaný CGI filmečky :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 24. 5. 2012 09:25

No já si taky nevšiml, naopak se mi zdá, že nepřátelé umírají čím dál tím rychleji. Taky se mi s ním včera podařilo kombo "98 mrtvých v řadě" (víc jich zrovna nebylo po ruce), což se mi s mágem teda nepoštěstilo :)

edit: Nerf ale asi opravdu proběhl - http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/4310133483 . Nejspíše je to patrné pouze na vyšších obtížnostech, no už se "těším"
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 5. 2012 10:20

Oni ale psali, že Inferno bude těžké :)

I když je fakt, že jsem u Monka zaznamenal problém - všechny primary a secondary skilly jsou prakticky na nic, kromě toho prvního (Fists of Thunder a Lashing Tail Kick). Žádnej jinej nedělá v podstatě žádný dmg. U tebe je to v pohodě?
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 24. 5. 2012 10:40

Problém ale je, že v tuto chvílí je prý Monk jediná class s kterou se na Inferno prakticky nedá sólo projít 2.akt a výše. Zatímco ostatní classy prý problém nemají.

Takhle nějak to teď (27.úroveň, 3.akt) mám - http://eu.battle.net/d3/en/calculator/m ... Q!bc!ZZZaa
Co se týče Secondary Skills, tak s tebou souhlasím, zatím se mi osvědčil pouze Lashing Tail Kick, zbylé dva jsem si jen vyzkoušel a zdály se mi o ničem (zvlášť ten zvon) - nebo se přinejmenším nehodily k mému stylu hraní. - I když s Tempest Run byla aspoň trochu sranda :)

Co se Primary Skills týče, tak abych řekl pravdu, tak se mi zatím zdají použitelné všechny. Například velkou část druhého aktu a začátek třetího jsem prošel s Way of the Hundred Fists a pak jsem začal zkoušet Crippling Wave s novou runou - asi se ale zase vrátím k WoHF.
Fists of Thunder jsem myslím použil naposledy v 1.aktu, třeba o něco přicházím, když ho tak chválíš, dnes otestuju a porovnám :)
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 24. 5. 2012 10:57

Já si naopak doteď (normal, act 3) nemůžu vynachválit Crippling Wave s runou na vyšší damage; jako secondary používám Dashing Strike (což je odjinud). Líbí se mi, že mám na levém tlačítku něco, co dělá 143 % weapon damage do všeho přede mnou a každou třetí ránou do všeho kolem. :)
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 5. 2012 11:35

Slash_luke: FoT mi vyhovuje z toho důvodu, že s první runou se postavička teleportuje k cíli, přičemž třetí úder působí hromadně. Dá se to použít i k úniku z chumlu nepřátel, když je po ruce jeden kousek bokem.
Dashing Strike mám ve druhém skill slotu. Použil jsem ho hodně u Butchera, abych se vyhnul jeho útokům (prostě jsem proběhl za něj) :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 24. 5. 2012 11:37

panove na normalu zadnou zmenu nepocitite, hra začina na HELLu

patch notes(hot fix) je na ofic webu diabla)

vsechny skilly ktere nerfovali u monka, Dh a hlavne wizarda ( ten byl nejvic OP), kvuli exploitum v infernu


Classes

Demon Hunter

Active Skills

Smoke Screen

Duration reduced from 2 seconds to 1 second (tooltip will still show 2 seconds)
Skill Rune - Lingering Fog

Now increases the duration of Smoke Screen to 1.5 (tooltip will still show 3 seconds)








Monk

Active Skills

Fists of Thunder

Skill Rune - Quickening

Fixed an issue that was causing spirit regeneration to incorrectly trigger off critical hits from other sources, such as Sweeping Wind




Mantra of Healing

Mantra of Healing will now correctly provide only two times the base healing effect for the first 3 seconds after activation, down from four times the base healing effect (tooltip will still show the old value)
Skill Rune - Boon of Protection

A maximum absorption amount has been set to 1000 Life. This skill will be redesigned in an upcoming patch










Wizard

Active Skills

Arcane Torrent

Skill Rune - Cascade

Fixed an issue that was causing Arcane Torrent to fire 3 new missiles per kill instead of only 1 new missile per kill
Number of new missiles generated from this rune will now cap at 10 missiles




Energy Armor

Skill Rune - Force Armor

Amount of damage absorbed from a single attack will now cap at 100% of a player's maximum Life
Naposledy upravil Tomkalhotka dne 24. 5. 2012 11:41, celkově upraveno 1
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 24. 5. 2012 11:39

Každý má svůj styl a tak to má být :) - a tady se ukazuje hlavní výhoda oproti D2 co se skillů týče - dá se s nimi jednoduše experimentovat i v průběhu hraní a hledat tu svou ideální kombinaci. Není třeba předem bádat na netu nad životaschopnými buildy :)

edit: No pro mě zase hra na Hellu asi skončí :mrgreen: . Alespoň teda v sólo režimu, jak to tak vidím :)
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 24. 5. 2012 11:44

D2 mel od patche 1.13 tež reset skillu, takze se experimentovat dalo i tam ... a to nikomu nevadilo ? :D

d2 byl bez sorcky a nekonečneho teleportu k mephistovi a jeho nasledny kill exploitem k ničemu, protoze kdo nedelal tohle , tak si nenafarmil , zadny eqip.

pote byl nekonečny baal run .) a az pak uber tristram a uber diablo.... mno sice me to bavilo, ale d2 se proste nehrala klasickym stylem prochazet vse a hrat , jen se rushovalo.

To je strasna vyhoda d3 , ze se konečne hraje
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 24. 5. 2012 11:52

Já nevím, jestli to někomu nevadilo, já si pamatuju asi jen tu první verzi, kde to ještě nešlo :) . Diablu 2 jsem nikdy moc neholdoval, možná právě z těch důvodů, které jsi popsal..nějaké runy mi jsou ukradené a chci prostě jen "hrát" a bavit se :) . Sport v tom nehledám :)
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků