Diablo 3

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Slash_luke 26. 5. 2012 20:26

No mě osobně především Diablo 3 narozdíl od 2.dílu baví :) . Zatím jsem u něj strávil cca 40 hodin a ještě pár dalších asi strávím. Zrovna jsem se se svým Monkem dostal na 40.lvl :) (mága mám "u ledu" na 33.)
Mapy mi na tuto akční rubačku přijdou tak akorát a i teď při 3.hraní (2x projeto na Normal, teď Nightmare druhá polovina 2.aktu) narážím na nové místa/události.
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 5. 2012 20:32

Jsem na tom stejně :) Až teda na ty postavy - zatím jen monk na 20 levelu.

Zaujaly mě dva poměrně zábavné prvky - lesbická Enchantress a deník kultisty v pouštním táboře, ve kterém byl napsán záznam pojednávající o tom, jak je vyděšený, že je přijdu všechny zabít :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 26. 5. 2012 21:07

What? Už jsem sice narazil na několik srandovních situací a nebo zápisů v deníku (zvlášť jsem se vždycky těšil na zápisky od toho týpka, který popisoval všemožné tvory..občas v těch popisech byly krátké zábavné historky :) ), ale že by Enchantress byla lesba, jsem nějak nezaregistroval (ale bylo zajímavé, když se setkala "sama se sebou" v 2.aktu - v Nightmare samozřejmě) a ten deník vystrašeného kultisty jsem taky asi přehlédl :D . Ale ještě jsem pořád v 2.aktu, tak na to třeba ještě narazím :)
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 5. 2012 21:18

Její občasné hlášky tomu rozhodně nasvědčují :)

A ty zápisky kultisty byly ve druhém aktu :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sinloth 26. 5. 2012 22:05

Ertefol píše:Mám takovou otázečku - netušíte, jestli jsou někde seznamy, co z koho padá v Diablu? Nebo je to total random? (jde mi třeba o legendary věci)


To bude total random... Aspoň s těma legendarkama určitě. Padla mi zatím jedna, v Actu IV na Normal obtížnost, z nějakýho tuctovýho moba a ještě to byla legendárka asi pro level 20 Monka pomalu v nejhorší kvalitě, všechny rolly na ní o ničem :D Ale tak jsem jí střelil asi za 20 000 :D

-- 26. 5. 2012 23:06 --

SCobra píše:Když ti někdo ukradne knihu nebo roztrhne tričko, tak ti přeci vydavatel/výrobce musí dát novou/nové :D


Vážně? A to už jsi někdy zkusil? :D

-- 26. 5. 2012 23:14 --

Slash_luke píše:Jsem rád, že to pomohlo :)
btw: taky vám připadá příběh Diabla 3 extrémně klišovitý, místy až komicky? :) A obzvlášť mě štvaly ty kecy bossů typu "zatímco jsi dělal XY, já zajal YZ" (tuto větu jde ve hře slyšet tuším 3x..4x?), nebo "ha, chceš udělat <akce A>? Ale to se ti nepodaří!" a pak "udělal jsi <akce A>? To vůbec nic neznamená, stejně zemřeš!" (a repete, repete, repete..).
Super jsou taky NPC, které se nechávaly v každém aktu minimálně 1x chytit/zajmout - jo, mluvím například o tobě Leah :D .
P.s.: ne, opravdu jsem od Diabla nečekal žádné "příběhové orgie" a to výše vypsané se snažím jednoduše ignorovat, ale přece jen měl Blizzard řekněme nadprůměrné množství času na to, aby se mohli vyhnout těm největším klišé a nebo je aspoň v rámci jedné hry tolikrát neopakovat :) . Mají štěstí, že hra jako taková, je zábavná :twisted:


Tak trochu souhlas. Pokud bych i k Diablu III měl nějakou výtku a chtěl být hnidopich, pak by to byl příběh. Zrovna ve středu při ranní údržbě serverů jsem neměl co dělat, tak jsem pustil Behind the Scenes DVD a došlo samozřejmě i na postavu Leah a na příběh... Ty řeči, jak chtěli, aby si hráč postavičku Leah (sakra, to jméno se fakt nedá dost dobře česky skloňovat, co?:D) oblíbil aby mu bylo líto SPOILER ALEEEEEEEEEEERT!!!!!!!!!!!, že jí Diablo posedne a zlikvidýruje její křehkou dušičku, abychom si všichni říkali "Proboha, jen Leah ne!"KONEC SPOILER ALEEEEEEEEEEERT!!!!!!!!!!! tak se musím přiznat, že mně byla Leah celkem celou dobu hraní buřt :D Z Tyraela udělali afroameričana (skoro), podle mě to měl být spíš asiat, jelikož afroameričan už ve hře je (viz Witch Doctor). Azmodanovy kecy se vážně rychle omrzí, zvlášť na druhý třetí průchod hrou. Zas jsou tu ale světlé výjimky. Já si třeba pořád užívám hlášky followerů a tak trochu i jejich příběhová pozadí, ale jinak, klišé nad klišé :) Ještěže nehrajeme Diablo kvůli příběhu.

-- 26. 5. 2012 23:17 --

Slash_luke píše:Ne, džungli si trochu užiješ ještě v 2.aktu, v 3.aktu žádná džungle není - naopak. No a prostředí 4.aktu je určitě v Diablu novinkou, no však uvidíš sám :)


Jo, jde to takhle... Act I je shodnej s D2, to samý Act II, Act III nám skáče do SPOILER ALEEEEEEEEEEERT!!!!!!!!!!!
Actu V
KONEC SPOILER ALEEEEEEEEEEERT!!!!!!!!!!!
a Act IV je kupodivu originální a novinkou :D

-- 26. 5. 2012 23:20 --

SCobra píše:Prej lineární :D Ne asi... Jako kdyby D2 nebylo - naopak mi přijde, že v D3 se dungeony větví podstatě častěji než ve dvojce.


Ale pořád stejně. Tady souhlasím, že v D2 byl faktor náhodnosti mnohem větší, lokace se skutečně měnily od jednoho hraní ke druhému a to totálně. Už jen v prvním aktu jsi mohl mít vedle Rogue Campu řeku, nebo taky ne, atd atd... V D3 jsou lokace stejné (mluvím o tvaru lokací, ten se zachovává neustále), jen jejich náplň je náhodná, tzn, můžeš narazit na dungeon, co tam minule nebyl, nebo už tam byl ale byl jinde... Osobně mi to nijak nevadí, a některé lokace opravdu zaberou i déle než mnohé v D2, ale uznávám, že náhodnosti nám tu ubylo.

-- 26. 5. 2012 23:38 --

SCobra píše:Jsem na tom stejně :) Až teda na ty postavy - zatím jen monk na 20 levelu.

Zaujaly mě dva poměrně zábavné prvky - lesbická Enchantress a deník kultisty v pouštním táboře, ve kterém byl napsán záznam pojednávající o tom, jak je vyděšený, že je přijdu všechny zabít :D


Jen tak pro zajímavost, ten deník se jmenuje jak? Mám za sebou dvakrát průchod s Wizardkou (zkoumám mapu vždycky dost poctivě) a právě se v Actu II nacházím také s Demon Hunterkou, tak jsem zvědavej... A Enchantress mi teda nepřijde jako lesba, spíš má trochu hlavu v oblacích, ale z žádnýho jejího kometáře jsem nevycítil lesbický podtón a to hraju za sexy Wizardku...

-- 26. 5. 2012 23:48 --

SCobra píše:Pokud si někdo tak cení svého času, neměl by ho trávit trochu jinak než hraním her? To není ten důvod. Oni prostě najednou zjistí, že svůj čas strávili honbou za nesmyslnými cíli, které se rozplynuly jako pára nad hrncem a že nemají čím machrovat před ostatními, a to je štve.
Nás, co hrajeme proto, že nás hraní baví pro samotné hraní, těžko může rozházet, když hra nejede nebo když přijdeme o předměty. Prostě si pustíme něco jiného nebo jdeme dělat něco jiného, nebo si najdeme jiné předměty :)
Vůbec nevidím důvod brát tu hru tak vážně...


Neprotiřečíš si tu malinko? Ty si snad svého času neceníš, že ho trávíš hraním? Nebo hraješ snad proto, že nemáš nic lepšího na práci? Já Ti nevím, ale že bych chtěl neustále dokolečka dělat to samé a pak vidět výsledek někým zničen a pustit se do toho s vervou znova, protože mě to přece baví... (jako s tou lavičkou, trefný příklad teda) Tak trošku Sisyfosův kámen, ne? Neříkám, že by mě zabilo, kdyby mě hackli. Ale asi bych se hned nehrnul "Hurá, jdu svou Wizardku obléct úplně znova od začátku!" Já si svého času rozhodně cením, a právě si cením, když si můžu hezky zalézt k PC a zahrát si s přáteli Diablo. Kolikrát se nasmějeme víc, než při těch dnešních takzvaných komediích a to, co Ty označuješ honbou za nesmyslnými cíly, já nazývám honbou za vzpomínkami. Ještě dneska vzpomínáme s kamarádem (zrovna spolu valíme taky Diablo, on Barbar, já Demon Hunterka), jak jsme tenkrát ve vanille hráli spolu WoW a táhli to až do WotLK. A vzpomínáme jak na situace, tak i na některé pamětihodné předměty.

Neříkám, že nenávistné maily něco řeší, ale mně rozhodně zamrzí, když mě okradou ve hře. Protože čas jsou peníze, a tím pádem, když Ti kradou čas... :)


A na závěr, omlouvám se za superdlouhý příspěvek, jen jsem chtěl srovnat krok. Díky Bohu, že se to tu tak hezky zdrcne do jednoho příspěvku.
Sinloth
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 26. 5. 2012 23:45

neni nekde vypis vsech deniku a podobne ? ve hre to nejak nemam cas cist a i kdyz nektere vypravecske hlasy jsou srandovni tak nejak mam spis starosti prezit a hrabat se v inventari ,, a vubec ja chcu diablo 3 dress up minihru ,, ehmmm
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sinloth 27. 5. 2012 05:18

Hehe, jo, výpis asi někde bude, já to včera ve hře na Wizardce procházel, ale bohužel jsem na deník kultisty nenarazil. Mrknu po netu :)

Co se dress-up minihry týče, to chápu, chybí mi takový to okýkno z WoWu, kde ses přes Ctrl oblíkla do čehokoliv :D Hned bych vyrazil na aukci očumovat legendárky...

EDIT: Můj bože, tak jsem právě zjistil, že jsem prošvihl hodně, a tím myslím HODNĚ!! deníků... Například taková Leah má deníček snad o 20 částech, asi je dobré se vracet často k ní do pokoje či v Actu II do stanu, jen v prvním Actu jich je sedm! Já našel asi 2 části zatím :D Takže se oficiálně omlouvám SCobrovi, že jsem o jeho deníku pochyboval, protože deníků je teda ve hře podstatně víc, než jsem si myslel, ale hodně je jich vázaných třeba na unikátní moby.
Sinloth
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 5. 2012 09:36

Sinloth: Možná má ty řeči jen k ženskému monkovi :) A nebo to tak přijde jen mě :)

Na ten deníček kultisty se podívám.

Kde má Leah ve druhém aktu stan?

K tomu času... Kdybych si svého času cenil dostatečně, tak ho trávím naprosto jinak než hraním her. A čas jsou peníze jen v případě, že ho trávíš produktivně.

Včera jsem zjistil, že jsem prošvihl nějaké povídání od kováře v prvním aktu. Tam je těch rozhovorů snad víc než v Mass Effectu :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 27. 5. 2012 09:46

SCobra: asi je "bi", protože na mého (mužského) monka měla taky nějaké narážky..akorát to holka zazdila tím, že řekla, že jsem pro ni jako bratr :D

Rozhovorů tam je fakt překvapivě dost a většina se dá snadno minout :) (ale ve větášině případů člověk o nic zásadního nepřichází :) )
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 5. 2012 09:51

Možná má kecy na oba stejný :D Ona ženská verze monka taky asi není úplně straight :D

Ten deník se jmenuje The Feared Hero.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza20 27. 5. 2012 13:17

Měl bych jen takový dotaz. Může tu hru hrát třeba i můj brácha, když mu dám heslo k účtu? Je to nějak omezené, na kolik PC to může být nainstalováno? Jenom vždycky může hrát jen jeden člověk?
---> HP EliteBook 8540w
---> LCD TV Samsung LE32R86BD
---> Peugeot 206 Black edition
Honza20
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 27. 5. 2012 13:54

Vždycky může hrát jenom jeden člověk v jednu chvíli, jinak by to omezované být nemělo.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza20 27. 5. 2012 17:20

Tak jsem to teďka vyzkoušel a můžeme hrát oba dva najednou. Dokonce jsem si myslel, že uvidím mojí postavu na jeho PC, ale on to má jako zcela novou hru. Takže moje postavy a jeho postavy jsou úplně zvlášť. Jen je škoda, že nemůžeme hrát spolu kooperativně, protože máme oba stejný batlletag. Jinak on může mít svoje lidi v přátelích a já také. Docela zajímavé zjištění.
---> HP EliteBook 8540w
---> LCD TV Samsung LE32R86BD
---> Peugeot 206 Black edition
Honza20
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 27. 5. 2012 17:33

Nehrajete jeden na USA a jeden na EU serveru? Tohle by jít určitě nemělo.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza20 27. 5. 2012 17:35

Oba máme EU sever.
---> HP EliteBook 8540w
---> LCD TV Samsung LE32R86BD
---> Peugeot 206 Black edition
Honza20
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků