Diablo 3

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 25. 5. 2012 20:56

Pokud bych lavičky stavěl, protože mě to baví, a ne proto, abych mohl říct: "hele, postavil jsem lavičku", nevidím důvod, proč by mě to mělo nějak zásadně naštvat :) Jasně, asi bych si zanadával na debilní malý parchanty co si ničeho nevážej, ale pak bych jí šel postavit znovu... Netelefonoval bych na město a nechtěl bych po nich postavit náhradní lavičku, netrávil bych hodinu a půl tím, že bych se s nimi dohadoval, co s tím budou dělat, nepsal bych všude na fóra o pokleslé morálce mládeže. Prostě bych ji postavil znovu, protože mě to baví :)
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 25. 5. 2012 21:31

dnes v praci jsem mela uraz ruky ,, mi na ruku spad takovy hezky 15kg set ,, to ze me zapesti boli uz treti den jsem takticky zamlcela ,, a ja ted nemuzu hrat diablo ,, no nic jdu se zabit hranim s move ps3

kazdopadne mam na wizardce nejakou trapnou vybavu s ohledem na lvl a act1 nightmare ,, a nemuzu na tom zapracovat
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 25. 5. 2012 22:04

Moment, proč jsem se po Resume Game objevil na začátku prvního aktu s postavou na 17. levelu, když jsem byl na začátku druhého aktu? :D
PC, PS1, PS2, PS3, PS4, WiiU, New 3DS XL, New 3DS, GC, PSP, PSVita, N-Gage, N-Gage 2, GameBoy Advanced, XBox, X360, XOne, N64, NES
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod flash789 25. 5. 2012 22:05

Dej si mentolku , a prejde to :)
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Chumbaba 26. 5. 2012 08:37

SCOBRA: Neřeš to a dej znova první akt. Jde o zábavu, ne?
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Slash_luke 26. 5. 2012 09:12

SCobra: a když přejdeš do "Change Quest", tak si tam nemůžeš přepnout zase na 2.akt?
Slash_luke
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 5. 2012 09:49

Chumbaba: Jsem to taky neřešil a začal první Act probíhat znovu :) Nicméně jsem chtěl vědět, jestli jsem něco nepřehlédl :) A přehlédl...

Slash_luke: Jo, change quest pomohlo :) Super, dík :)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Slash_luke 26. 5. 2012 12:33

Jsem rád, že to pomohlo :)
btw: taky vám připadá příběh Diabla 3 extrémně klišovitý, místy až komicky? :) A obzvlášť mě štvaly ty kecy bossů typu "zatímco jsi dělal XY, já zajal YZ" (tuto větu jde ve hře slyšet tuším 3x..4x?), nebo "ha, chceš udělat <akce A>? Ale to se ti nepodaří!" a pak "udělal jsi <akce A>? To vůbec nic neznamená, stejně zemřeš!" (a repete, repete, repete..).
Super jsou taky NPC, které se nechávaly v každém aktu minimálně 1x chytit/zajmout - jo, mluvím například o tobě Leah :D .
P.s.: ne, opravdu jsem od Diabla nečekal žádné "příběhové orgie" a to výše vypsané se snažím jednoduše ignorovat, ale přece jen měl Blizzard řekněme nadprůměrné množství času na to, aby se mohli vyhnout těm největším klišé a nebo je aspoň v rámci jedné hry tolikrát neopakovat :) . Mají štěstí, že hra jako taková, je zábavná :twisted:
Slash_luke
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 26. 5. 2012 14:16

Ten pribeh je vazne hodne spatnej.

Zatim se mi to zda jako D2 pres kopirak. Prvni akt - Tristram, druhej - poust...treti je dzungle? Ani bych se nedivil...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod Slash_luke 26. 5. 2012 14:28

Ne, džungli si trochu užiješ ještě v 2.aktu, v 3.aktu žádná džungle není - naopak. No a prostředí 4.aktu je určitě v Diablu novinkou, no však uvidíš sám :)
Slash_luke
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 5. 2012 14:52

Tak příběh je stejnej jako minule (a předminule) :) Na druhou stranu s dialogy si vyhráli a naprosto mě dostává level-design :) Žádná jiná diablovka včetně Titan Questu nemá tak propracovaný lokace - dohromady s fyzikou a destrukcí prostředí (i skriptovanou) to dává dohromady naprosto neuvěřitelnou atmosféru :)
SCobra
Godlike

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 26. 5. 2012 15:01

Dyt ty lokace jsou maly a strasne linearni...
Dalsi krok zpatky oproti D2.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating

Odeslat příspěvekod flash789 26. 5. 2012 15:14

Moc nechapu proc se u Diabla resi tak nepodstatne veci jako je pribeh :)
Lokace mozna muzou na prvni pohled vypadat male , ale na vyssi obtiznosti i tyhle ,,male,, lokace muzou zabrat nekolik hodin. Navic se nahodne generuji ruzne eventy . Hru prochazim potreti a skoro vsude narazim na neco co tam predtim nebylo.
Ja osobne jsem normal hral 31 hodin,vetsinou v coopu , nemyslim ze Diablo 2 bylo delsi , spis naopak.
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 26. 5. 2012 15:42

Lokace jsou sice menší, ale je jich víc - což je obrovská výhoda, pokud si chci jenom na chvilku zahrát. Můžu za půl hodinky proběhnout jeden quest a pak vesele dělat zase něco jiného.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 5. 2012 19:56

Prej lineární :D Ne asi... Jako kdyby D2 nebylo - naopak mi přijde, že v D3 se dungeony větví podstatě častěji než ve dvojce.
SCobra
Godlike

Předchozí stránkaDalší stránka